Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

9. futam csevegő - Sepang /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. nov. 24, 2006 9:40 pm

:?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife vas. dec. 03, 2006 2:25 pm-kor.

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » pén. nov. 24, 2006 9:47 pm

Üdv!

Ez egy fenomenálisan nagy race volt...Idömérön megcsusztam..utánna 3. rajt után már jovolt.. Geri megcsuszott, és h. ne mennyek neki besatultam, és ahogy kell megcsuszott.. fü stb.. visszajöttem.. körözgettem elözgettem az AI t :twisted: aztán mikor mentem a boxba és kicsit feljebbtoltam a benyát és eccer KIBASZOTT A MENÜBE ennyi.. :roll: :evil:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. nov. 25, 2006 9:13 pm

Vegyesek az érzelmeim. Ismét hárman indultunk. Most kicsit feldobni kívántuk a dolgot 2 AI-val akik remekül teljesítettek és nem álltak ki boxba, ezért kis dilemmába is kerültem a pontosztásnál, de mivel körönként majd 2mp volt a lemaradásuk mindhármónkhoz képest, jogosnak vélem az eredméynüket.
Az időmérőm elég jól ment, 2 tizedet javítottam a korábbi teletankos mediumgumis időmhöz képest amit jó jelnek gondoltam. Geri azonban szárnyra kapott és kiváló időt produkált. Nemcsak időmérőn, hanem versenyen is nagyon jó köröket futott és már kezdtem tőle leszakadni amikor a gumijai nem bírták tovább. Az első kanyar igen izgalmas volt. Igaz csak harmadszorra sikerült jól elmennünk, mert hol mi, hol az AI okozott galibát. Szóval a rajtot jól kaptam el, de Geri és AlieN is megtanultak végre startolni így szinte egyszerre érkeztünk az első kanyarba ahol sikerült felöl kerekednem. A rövid egyenes után azonban elóvatoskodtam a kanyart és nem csak ők, de az egyik AI is megelőzött. Próbáltam azért rajtuk maradni, és a robotot hamar magam mögé utasítottam és egy ideig hármasban vonatoztunk. Azonban AlieN sajnos kipördült, majd lemaradt így csak ketten maradtunk az élen. Geri kemény tempót diktált és egy ideig csak nőtt az előnye, aztán ahogy kopott a gumija én úgy lettem egyre gyorsabb, végül ismét együtt kocsikáztunk. Sajnos azonban a Bridgestone kilehelte lelkét így átvehettem a vezetést, amit onnan kezdve ki sem engedtem a kezemből. Az egy kiállásból sajnos kettő lett a végére, mert majdnem kiürült a tank, de így is sikerült.
Sajnálom, hogy úgy kellett nyernem ahogy Alonso lett vb tavaly.
Gratulálok Gerinek a kitartásáért, hogy balaesete után is bent maradt és küzdött és sajnálom, hogy AlieNt egy bug fosztotta meg a győzelmi esélyektől.

További szerencsésebb versenyzést kívánok!

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » kedd nov. 28, 2006 11:02 pm

Ja hát mit is mondjak :D
Csak röviden... A futam jó volt, sajnálom h miattam rajtoltunk ujra 2szer, meg h Aliennek bug-ja volt.
Becumiztam a gumikkal. Elfogytak. Lehet vigyázni kéne rájuk? :D
Grat Mester!

Csá
Geri

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég