Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

GTOB 2007 Előkészületek

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. nov. 29, 2006 12:30 am

Jövőre a Vasárnapok értelmes betöltésének érdekében egy GTR bajnokságot gondoltunk Knife-al.

:twisted: Ötletek majd itt.

Valószínüleg a most megrendezésre kerülő Téli Bajnokság versenykörülményeit szabályait használjuk majd.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz pén. márc. 23, 2007 12:55 am-kor.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szer. nov. 29, 2006 12:42 am

Remek 5let! :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. nov. 30, 2006 12:59 pm

Mivel egy komoly sorozatra gondoltam, szükség lenne a következők közreműködésére.

Pálya adminokat és versenybírákat keresek.
Arra gondoltam, hogy viszonylag kevés "humánerőforrással" rendelkezünk így a két szerepkört ebben a sorozatban összeolvasztatnánk.
3 fő kellene.
hivatalos tesztek Vasárnap a futam előtt lennének így nem kellene külön időt szakítani a jogsi kiadásra.

Arra kérek mindenkit akit érdekel ez a nemes feladat Knife-nak vagy nekem írjon Privát Üzenetet.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. dec. 09, 2006 8:44 pm

Van egy kis gond:

Zöldi:
http://www.metosz.net/desi/GThiba.JPG

metosz:
http://www.metosz.net/desi/GThiba2.jpg

Sajnos nálam a REV limit, gyakorlatilag csak akkor van ha belépek GT-be majd kikapcsolom a játékot és újra indítok. Szóval mindeki figyeljen oda mert lehetséges, hogy bizonyos állítási lehetőségek különböznek,
8) beta ez még de nagyon
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. dec. 09, 2006 9:32 pm

Nem a GT hibás. Ezt a CTDP és az OR pack okozza.
A menük és setupscreenek alakítgatása sajnos ezzel jár. Be kell tölteni a kívánt modot és újraindítani a játékot, ezután nincs semmilyen hiba. Vagy használni kell az rFactor Mod Launchert amit codoldalról le is szedhettek.

<a href="http://f1codcl.indexf1.hu/downloads/rfM ... p">rFactor Mod Launcher v1.51 (48.3k)</a>

Egy mappába ki kell tömöríteni valahova, elindítani, rf célkönyvtárat és használni kívánt nicket megadni, LOAD gombot megnyomni, modot kiválasztani, játékot indítani, élvezni. :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. jan. 05, 2007 5:42 pm

Nekem ezzel a bajnoksággal kapcsolatosan a következő ötleteim volnának.
:D gyakorlatilag ne legyen, csak szétszedi a társoságot. Mivel ezen a bajnokságon is csak klubtagok vehetnek részt - nem vagyunk még elegen hozzá.
Alakítsuk át egy szavazásos, ponttábla nélküli FUN sorozatra. Ahol van naptár, bíráskodás, de nincs összefüggő rendszer a futamok között. Természetesen a végeredmény a hírekbe felkerülne :twisted: és a győzetesek neve is nagybetükkel bevonulna a Klub történetébe.
A pályák mellett akár még a modokat is szavaztathatnánk két héttel a futam előtt.
Viszont ha pontozással mindennel együtt mégis lesz, akkor főleg a F1OB nyári szünetében.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. jan. 05, 2007 8:24 pm

@metosz - Hát nem tudom, szerintem azért legyen. Nyilván kevesebbet tesztelünk rá mint F1re, de itt legalább szervezett lazítás folyna. Fun versenyek pedig bármely hétköznapokon lehetnek változatos modokkal.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jan. 22, 2007 2:35 pm

ok, de ki csinálja.
Legalább kell 3 ember.

Én vállalom a versenynaptárat és a versenyek kiírását + bíráskodást ha kell.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. jan. 22, 2007 7:05 pm

@metosz - Ha viszont van a forma1 és slussz passz, ne sértődj meg de senki nem fogja kifizetni a "horribilis" tagdíjat azokon kívül akik már régóta itt vannak. ASClub, HrFl, IndexF1, HF1L, VRL mind 4-5000HUF/év között mozognak és több szériát is kínálnak, nagyobb kapacitással mint a miénk. Persze, mondhatjuk, hogy ők megengedhetik maguknak a létszámuk miatt, de vagy a költségeket kell csökkentenünk, vagy a kínálatot növelnünk, hogy utólérjük őket, különben nem jön ide a kutya se, vagy csak azok, akik a többi pikszisből kiestek és egyik helyre sem vették be őket.
Elég sok időt elvesz a szervezkedés, de csak megoldjuk valahogy. Én pl GT-t nyugodt szívvel rábíznám AlieNre, ha vállalja.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd jan. 23, 2007 3:52 pm

Hát jah, de ők meg is osztják a szervert, szóval nálunk eleve nagy előny hogy csak a mienk egész évben.....amolyan "luxus" liga ez jelen pillanatban. De ha növelnénk a létszámot mi lennénk a legtutibb társaság :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jan. 24, 2007 11:54 am

Luxus-tól távol vagyunk. De az tényszerű, hogy az a mag amivel jelenleg is már rendelkezünk szinvonalas és ez a lényeg. Összejött 5-10 olyan pilóta akik komolyan veszik a játékot. Ebben az évben már nem lesz olyan, hogy valaki verseny előtt ismerkedik egy pályával, ami tavaly iszonyatos nagy gáz volt és mikor TS hallgattam legszívesebb szóltam volna csak a létszám miatt nem tettem.

Magáról a GT-ről majd este beszélünk, aztán írásban itt is megjelenítem, hogy mindeki képben legyen.

Lehet, hogy GT helyett jobb volna egy második F1 liga könnyített feltételekkel (rövidebb táv...stb). Jó kis előkészítő műhely lenne a nagy ligához.

Félreértés ne essék! Minden lesz amire van jelentkező! Ha a klubtagok trabant roncsderbit szeretnének akkor az is lesz. Szervezetten szabályokkal naptárral..stb.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jan. 27, 2007 11:22 am

@Alien, Habasa, Vipera
Előkészítettem nektek a terepet, hogy legyen valami kerete már most a dolognak.
Bármit változtathattok rajta!
Naptár, szabályok, jelentkezés készen van, pilóták eredmények még nincsenek.
<a href="new_gtob.htm">GTOB plakát</a>

Jelezzetek vissza, hogy egáltalán vállaljátok-e még a dolgot és hogy jó-e így.

Csütörtök 19.00-21.00-ig jelöltem ki időt GTOB hetitesztnek.
Kép

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » kedd jan. 30, 2007 7:56 pm

Igen, felesleges inditani egy egész sorozatot.. Semmi értelme nincs.. mindenki F1F1F1....... Ha már inditanánk akkor is normális, eredeti pályákon stb mint F1 be.. szoval nem vállalom, köszönöm a lehetőséget..

u.i.: Talán elvállalnám, de ehhez több aktivitásra,érdeklődésre lenne szükség stb..

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd jan. 30, 2007 10:07 pm

Én örülök ha F1-es programokra eltudok járni rendszeresen. 1-2 éve még lett volna időm. De az utóbbi 1 hónapban olyan szintű aktivitás van körülöttem hogy örülök ha 1x normálisan kitudom magam aludni....az utóbbi 1 hónapban legalább 2 évet öregedtem :?

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég