Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

VVOB 1. futam csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 01, 2007 8:44 pm

:twisted: Hát ennél kaotikusabbat soha többé.

Ennek ellenére Attilával a végén nagyot meccseltünk, gyakorlatilag azonos tempót autózva a pályán.
Genyó Zöldi az utolsó körben szívott, Grat Viperának a 3. helyhez.

Nem tudom mi történt a többiekkel még nem volt időm megnézni.

@Habasa, Vipera
Köv. verseny a naptár szerint 04.29
Kicsit körültekintőbben kellene szervezni, különben senki nem fog jön nem leszünk 9-en se.
Szeretnénk előre tudni minden modot amit használnunk kell
és a RallyChine pályát is illene tesztelni
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. ápr. 02, 2007 11:28 am

Nekem tetszet a futam, csak az első körben félrenéztem a kanyart és így a boxba hajtottam azt még hozzáteszem sajna nem 30-as tempóval és ennek következtére kaptam egy 10ms-es büntetést.
Csak még azt nem tudom, hogy hogyan jöttem vissza a 7. helyre 4 perces hátránnyal.
Hát nagyon röviden ennyi lenne de majd máskor jobb lesz:)

Nagy Attila
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. feb. 12, 2007 12:02 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nagy Attila » csüt. ápr. 05, 2007 7:28 am

Egyik kedvenc pályám volt ez. Kár hogy uccsó pillanatban váltottunk és az a 4 km-s szakasz nekem nem nagyon volt meg. Rajtnál meg is látszott nem ismerem ezt a pálya részt rendesen, de miután kikászálódtam a mezőnyből, metosz-t végig üldöztem. Sajnos 10-16 mp között volt végig előttem és nem volt hajlandó hibázni :) Az hogy nagyon szervezetlen volt maga a verseny, szinte elvette a kedvem, tesóm például ki is lépett. Meg a második futamra ketten maradtunk, elszomorit. De hát ez van. Ja és törés 10 % az nagyon gagyi. Nem tudom már ki ment előttem a verseny elején, de ugy tartotta előnyét előttem, hogy a korlátról pattogott ide oda, én szépen mentem az iveken, nem hinném hogy ez igazságos lenne. Talán mindenkinek megkellene tanulni vezetni és a pályán haladni, aki meg hibázik az bünhődjön, de ne ugy verjen meg valaki hogy 10-szer visszapattan a falról.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 38 vendég