Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

F1'79 R-GO Kyalami Futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. ápr. 22, 2007 10:00 pm

Nagyszerű futamokat élhettünk át azt hiszem. Szóval mindenkinek legyen mondanivalója!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife hétf. jún. 18, 2007 8:33 pm-kor.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. ápr. 22, 2007 10:13 pm

Részemről az első futam remekül sikerült. Mármint az első futam amikor csak mi magyarok voltunk. Azt hiszem a nemzetközi futam becsődölt, nem lehetett kordában tartani a tömeget.
Szóval az első futamon iszonyatos csatározás ment az első helyért. Tomievo, IsTi és én, majdnem ugyanazokat a köröket autóztuk hosszú ideig és előzgetésekből is jutott mindegyőnknek bőven. Kár, hogy metosz kimaradt a buliból, bár legalább nézhette. :D Remélem senkivel nem voltam túl agresszív a futamon. Ha mégis, akkor elnézést kérek!
A második futam rosszul indult, mert ugyan jól rajtoltam, de túl közelinek éreztem egy helyütt a falat, kicsit akartam beljebb húzódni, de az autó nagyot mozdult és átcikáztam a mezőny előtt. Senkinek nem lett baja ahogy láttam, de inkább elengedtem a mezőnyt, hogy tutiban legyek. Mindenesetre izgalmas volt felzárkózni, de a sok kicsúszott pilóta elkeserített kicsit. Respect! Aztán metosz olyan jót autózott, hogy hiába javítottam meg az első futamos leggyorsabb körömet, mégsem volt esélyem ellene. Néha azért szórakoztunk kicsit. :wink:

Gratulálok mindenkinek! Szép, izgalmas verseny volt. Sok ilyet a népnek!

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. ápr. 22, 2007 11:26 pm

vaze nekem olyan szaggatás lett hogy elrajtolni se tudtam...

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » kedd ápr. 24, 2007 12:44 pm

Én csak annyit tudok mondani, hogy nagyon jó futam volt. Amit 3-an műveltünk ott az elején azt meg sem tudom fogalmazni. Igaz hogy a rajt nem sikerül, úgy ahogy szeretem volna, de így is nagyon jó volt. Sajnos a 2. futamon már nem tudtam részt venni, de majd legközelebb. Nagyon várom a következő futamot.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég