Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

F1OB 2007 Barcelona futamcsevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. máj. 13, 2007 7:59 pm

csevegjetek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife hétf. jún. 18, 2007 8:33 pm-kor.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. máj. 13, 2007 8:14 pm

Gyerekek!
Ennek a futamnak a fényében örülök hogy nem leszek Monacóba! Jó nézzétek meg az első 3 kanyart a rajtnál!

Harmadik lettem, de mégsem örülök.
A rajtot jól kaptam el, de elkerülvén az ütközést , egy picit visszavettem, és mire kettőt pislantottam már hárman meg is előztek, mit sem törődve az elöttem lévő balesetről. Majd jött az első kiállás! Lelassítok 100-ra ahogy kell, illetve ahogy a NORMÁLIS forma 1- ben kellene. Jé itt 80 a megengedett sebesség??? Meg is kaptam a büntetésem. Na itt aztán lehúzták a redőnyt, feltoltam 9-es motor teljesítményre aztán gyí!!! :D Gondoltam most már mindegy, de szerencsém volt és bírta az autó. Isti az utolsó elötti körben átadta nekem a harmadik helyet mert kiment a boxba. Pedig nagy csata lett volna a végén :wink: .

SZÉP VOLT METOSZ!!!
Habasa itt volt az ideje hogy hozd a formád!!! :lol:

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. máj. 13, 2007 8:55 pm

Gyerekek! Ilyen nincs!
Álmodni sem mertem volna a 2. helyről! :D Az első rajt is leejtette az államat, de a második... Edével votl egy kis baleset, hogy mitől, nem tudom, de nekem nem lett sok bajom. Aztán azon kaptam magam, hogy a 2. vagyok! Mondom, akkor már csak megpróbálom megtartani. Voltam már jó az első néhány körben, csak mindig megpördültem. Most nem. Azt mögülem elszállt Knife, és később asszem Ede, és akkor már Tom is kiállt tankolni, pont akkor, amikor már veszélyben voltam. Azt Tommy volt mögöttem jónéhány körig. Tartottam, azt kiálltam tankolni. Majd Metosz belassult, pont annyira, hogy kb 2 másodpercre megközelítsem. Közben Tommy nem tudott közelebb kerülni. Azt tankoltam, majd téptem tovább. Tommy nem tudott lehagyni, hiába állt ki később tankolni. Azt a maradék körökben Metosz nem tudott elszakadni, Tommy feladta, Isti is a végén, így MÁSODIK LETTEM! Vipera meg 7., a BAR feltámadt poraiból! Kiléptünk a Button meg a Barrichello árnyékából 8). Legalább nekünk nem kellett hozzá elefántfül az autónk orrára.

Mindenkinek gratulálok az eredményéhez! Ulvar első futama balszerencsés lett, de majd legközelebb!
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. máj. 13, 2007 9:38 pm

Ejjj ennél jobb kezdet lehetett volna számomra...kicsit ideges lettem hogy az utolsó kör előtt adta meg a motor magát és elvették tőlem a 7. helyet! Csalódott vagyok! majd Monacoban!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. máj. 13, 2007 10:01 pm

Hát eleve úgy fájt a fogam hogy nagyon....akkor belázasodtam....

Időmérőn hibáztam :arrow: uccsó hely.

Első rajt jó volt, mindenkit kikerültem és 4. helyen voltam.....aztán húdejó újraindítjuk mert valakinek nem tetszett a dolog.

Második rajt jobb volt mert ugye ott is jól kerülgettem a ütközőket....mígnem belémjöttek és ugye most Én szívtam meg vagyis nincs új rajt. Szal uccsó helyről feljöttem vhogy 3. helyre aztán itt is fejeztem volna be ha 4 körrel a vége előtt nem égek el.....ennyi történt. Ahhoz képest nem vagyok csalódott.

Ha Monacoba belémjön vki rajtnál és összetörök vagy megprödülök kifogok lépni a szerverről amennyiben nem lesz újraindítás.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. máj. 14, 2007 11:54 am

Először is elnézést szeretnék kérni mindenkitöl akit megsértetem a verseny utáni beszólásommal kicsit ideges lettem hogy az utolsó körre elfogyot a benzinem! Utána Ulvartól is szeretnék elnézést kérni mert aszt hiszem egy kicsit meg löktem a rajt utáni kavarodásban. A benzinnel probálatam finoman bánni de az se jött össze mondjuk minden etapra 15 körre való benzint adtam a kocsinak igaz hogy máskor meg marad benzin most meg jobban fogyot de ez van .Aztán jött egy boxutca áthajtás. Szeretem volna azt a 3. helyet de nem jött össze. Majd Monacóban ( remélem):
GRATULÁLOK: Metosznak:) FŐLEG:Habasának:) És Tomnak:)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 14, 2007 3:16 pm

:? A Williams ismét kikapott a Renaultól. Gratula EDE és TOM!!!
Súlyos technikai gondok miatt, a 1x-ben Genyó motorja adta fel, nekem meg a szerelők nem azt a gumit tették fel amit kértem. (sajnos az első rajtnál még agyamba volt, hogy állítani kell) Így gyakorlatilag az egész tatkika a 30 kör környékén hírtelen megdöbbentően megváltozott.
Az egyetlen aminek örülök, hogy hibátlant futottam, Sepangi megpördülés miatt ez fontos volt nekem és gyakorlatilag csak erre koncentráltam.

Gratula Tomnak a leggyorsabb körhöz!
GRAT HABASA a 2. helyhez rögtön előre is ugrottál szépen a tabellán!
És mindekinek aki célba ért.
8) Genyó meg lassan kezdheti keresni a Williams szerződését..............
Kép

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

-

Hozzászólás Szerző: Ede » hétf. máj. 14, 2007 5:38 pm

hi,
ismét borzalmas futamot tudhatok magaménak.
időmérőn ki- vagy belépett vki, de ez nem volt oly nagy gond.
na de a második rajt... no comment!
úgy tűnik 15% törés ezen nem segít. csak még jobban lehet szenvedni a sérült autóban.
egyébként miért rajtoltunk újra?
E.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 14, 2007 6:15 pm

EDE
Restart:
Azok után, hogy a felvezető autó mögött belémszaladtál arra gondoltam most már neked is jobb ha restart. Nekem igazán nem fájt legalábbis sárga maradt a kijelzőn a hátsószárny, de az első szárnyak és felfüggesztés jobban elszáll a másiknál. Mivel az autó bejött minimum 5-en érintettek voltak valamiben velünk kettönkkel együtt az már 7 ami több mint 50%. Knife mondta, hogy restart Tommy nem, én igen ezért 2 - 1 arányban restartoltunk. Így volt Korrekt. Amúgy vezettem a versenyt! Szóval nekem volt a legszarabb!!! Gumi gebaszról nem is beszélve! van ilyen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz hétf. máj. 14, 2007 6:18 pm-kor.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. máj. 14, 2007 6:16 pm

Ede - Új rajt azért kellett, mert lag miatt a második kanyarban sokan ütköztek, több mint a mezőny fele, ezután full körös sárga zászló alatt sokan előzgettek, majd beküldték a safetycart. A tömegbaleset miatt (és a túl sok büntetés elkerülése érdekében /sárg zászlónál tilos előzni/) jobbnak láttuk újraindítani a futamot.

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » hétf. máj. 14, 2007 7:35 pm

okéoké...
rendben van az újrainditás, csak nem volt replay-em és nem tudtam mi történt...
egyébként bocs metosz a koccért, a boostal szarakodtam, nem vettem észre a sárga zászlót...
E.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. máj. 14, 2007 9:07 pm

Tök mind1 2. rajtnál nekem lett full sárga az autóm szal király volt télleg és sztem ugyanolyan lag volt 2. kanyarba de mind1 ez gáz.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd máj. 15, 2007 9:10 am

Isti nincs gáz! Igaz ne tudd meg mien ideg lettem amikor lényegében kilöktél! De hát versenybaleset és nem történt az autómnak nagyobb baja csak a gumi kopott!
Ráadásul megvártad míg egyenesbe jök szal nincs egyáltalán harag, csak csúszkáltam előtted, de hát ez a hátránya a kemény guminak rajtnál!
Kép

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » szer. máj. 16, 2007 6:28 pm

Üdv!

A rajt utáni kavarodást kikerülvén a jobbra felivelő kanyarban találkoztam Edével, ennek következtében pörögtem egy jót. Aztán a 12. helyen voltam Viperát kergettem, mikor hibázott és utolértem, nyomtam egy hirtelen féket, talán épphogy nem ütköztem vele, izgalmas volt, főleg, hogy utána megpördültem és vissza adtam neki a helyet. Hibája után ismét megelőztem, majd hibáztam és megelőzött, aztán szélárnyékból visszaelőztem :D Visszaelőzött és végülis egyidőben mentünk ki a boxba csak én annyira kergettem, hogy nem tartottam be a speed limitet és stop/go-t kaptam. Pechemre Tommy pont boxban volt mikor le akartam tölteni a büntit igy kb 2szer annyit voltam stop/go-n mint kellett volna :D Nyomtam ahogy csak birtam, de szar volt a gumi meg sokat hibáztam. Jött a 2.box. 10. helyen kocsikáztam nagyon sokáig, de a 2 utolsó körömben az ölembe hullott a 8. hely, szóval mázlim volt!
Grat mindenkinek, Ulvar jó voltál csak igy tovább!
Üdv
Geri

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég