Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

F1OB 2007 - Silverstone futamcsevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. júl. 08, 2007 7:30 pm

Nagy meccs volt, lehet nyilatkozni. :twisted:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. júl. 08, 2007 10:18 pm

Hát rajtnál IsTit és Gábort is leelőztem majd mentem egy darabik egy Reanult mögött, aztán egy rázókő kidobott a pályáról, onnantól kezdve már hót idegbeteg lettem. jobb is lehetett volna, ha nem csúszkálok meg idegeskedés miatt elrontom a kanyarokat! szerintem jó taktikán voltam, gyorsan is mentem nagyjából. Elégedett vagyok a sebességgel, csak az idegeskedés meg az izgalom túl uralkodott rajtam! Ennyi...better luck next time.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 09, 2007 8:58 am

nekem nagyon tetszett a futam izgalmas volt, köszi minden résztvevőnek és gratula!
Az elején teli tankal és óvatosan indultam mivel alapból rossz rajtoló vagyok Knife meg rakéta szokott lenni nem sok reményt fűztem az első kanyarokhoz. Aztán mivel nagyon hosszan szerettem volna kinnmaradni és a gumikara nagyon kellett vigyáznom azért megpróbáltam elmmeni de aztán inkább vártam hátha Knife lassúlni fog nem erőltettem tovább . Aztán Ede utólért minket és muszáj volt a satuból kilépnem, mindent egy lapra tettem és 10-es boosttal égettem, sikerült . Kerékcserénél sajnos meglett az eredménye, hogy nem teszteltem rendesen a behajtást és Ede mögé érkeztem vissza ami nagyon meglepett, nem volt mese Ede rendesen meghajtott mindent bele kellett admon, aztán ütköztünk amit mivel nem vagyok otthon még nem tudtam megnézni. Utána beindult a szauna nálam rendesen izzadtam még, felfüggesztés meghalt de a srácoktól azt kértem ne nyújanak semmihez mert legalább 20 mp szaroztak volna vele ami nem fért bele többé, legalábbis azt hittem, ezek után kifele menet a boxból csapattársam a másik oldalon is átalaktotta a szimtetria kedvéért felfüggesztésem - szépet ütköztünk egyikünk se látta a másikat. Kocsi nehezen úton tarható volt és a limiten is kevés lett volna jó kocsival - túl erőltettem és fűre csúsztam. Utána visszavettem és csodák csodájára Ede még kiment egy boxra ami megmetette a győzelmet.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. júl. 09, 2007 6:43 pm

Kemény menet volt meg kell hagyni.
A szokásosnál kicsit több időm maradt a tesztelésre, így véleményem szerint egészen jó kis setupot sikerült összeütnöm versenyre. A kvali eredményemen nagyon meglepődtem, mert nem tudtam milyen gyors az autó. Sajnos az első kanyarban megcsúsztam, de az a pár tized lehet még mindig kevés lett volna a polehoz. Mindenesetre rég voltam ilyen közel hozzá.
A rajtot remekül elcsíptem, féltem, hogy egyszerre érkezünk metoszal az első kanyarba, de mikor megláttam, szegényt mennyire állva maradt bevehettem rendes íven. Nem nyomtam neki, mert versenytávot nem teszteltem, így csak reméltem, hogy bírni fogja. Visszavettem hát a boostot és próbáltam elől maradni. Ede egyre jobban jött ránk, és metosz bepróbálkozott néha-néha egy-egy előzési kísérlettel, de helyethagyva a poros íven próbáltam visszaverni. Aztán egyszercsak az egyenesben megláttam metosz jobb lábát bőven a padlólemez alatt, mondom ajjaj és már körbe is autózott. Egy fene mondom, 10es boost visszaveszem. Kocsikáztam kicsit tizedekre mögötte, de kezdett aggasztani a hirtelen hőmérséklet ugrás, így megint visszavettem. Nem sokkal volt gyorsabb, úgyhogy nem igyekeztem túlzottan. Ede rajtam volt, de a kritikus pontokon nem tudott elég közel kerülni. Aztán egyszercsak nagyon megérkezett és ha nem rántja félre a kormányt össze is ütközünk. Utólag is köszi a sportszerűségért! A gumim lassabban kopott a vártnál, köszönhetően az óvatos vezetésnek így a két kiállás/közepes gumi jó ötletnek tűnt.
A boxbehajtáskor azonban megcsúsztam én barom és az első felfüggesztést 12mp-ig fabrikálták. Ede ekkor előzött meg. Mérges lettem és jobban odaléptem neki. A booston nem emelhettem nehogy elrobbanjon a motor, így a gumik sínylették meg az agressziómat. Duplán buktam vele, mert nemcsak hamar elkoptak, de a harmadik etapra kénytelen voltam a kemény keveréket felrakatni. Ez lett végül a vesztem. Csúszott mint a rossznyavaja. Egy normális kört nem tudtam rajtuk menni. Tommykával is csatázgattam egy ideig, de nem mertem belemenni rövidebb féktávokba, mert tutira belecsúsztam volna. Így hát nézhettem ahogy ő is lehagy. Szerencsémre volt még egy kerékcseréje és elcsíphettem a harmadik helyet.
Le vagyunk maradva a fejlesztésekkel a csapatban, de következő futamra már egy új aero csmaggal készülünk. :D Célunk, hogy leelőzzük a Ferrarit és talán elcsípjük a Toyotát.
Grat a győztesnek! És minden résztvevőnek!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. júl. 09, 2007 8:16 pm

Hát elöszőr is elnézést az "angolos" távozásért a verseny végén, de Ede barátommal volt 20 percünk hogy felérjünk pestre Living Color koncertre. Sikerült! :lol:
És most a versenyről:
A dobogóról most lecsúsztam, mégis úgy érzem jó verseny volt. Ugyan nem volt senkivel sem nyiltsisakos küzdelmem, de folyamatosan néznem hogy az kellett az elöttem, és mögöttem lévő autók hány másodpercre vannak. Most már bátran ki merem mondani: Nem tudok időmérőn jól szerepelni. :cry: Egyszerüen elizgulom. Eddig mindig rontottam. Ez van.
Tehát a 7. helyről kezdtem a futamot, és egy kicsit meglepődtem hogy még Nyekseket sem értem utol az első etapban. Aztán pár körrel a rajt után, rögtön az első kanyarban csúnyán megcsúsztam, és kb 10 cm-nek köszönhettem hogy folytathattam a versenyt. Majd a második etapban bepánikoltam, mikor 0 körre elegendő benzinem maradt pont akkor amikor elsuhantam a boxutca bejárat mellett. Kipördültem, lelassultam, de beértem a boxba.huh!
Nem tudom miért, de én szinte biztos voltam benne hogy Knife ki fog jönni még egyszer a boxba. Nem tette. A piszok. Így lettem negyedik.

Szép race volt! Szép volt Metosz( Végre nem unatkoztál :D )! Király vagy Ede! Knife le a kalappal!
Gratulálok mindenkinek!
Jó nyarat!!!
üdv:Tom

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. júl. 09, 2007 8:18 pm

Volt egy kis fogalmi dugóm a 4. mondatban :oops: :lol: . Remélem kibogóztátok!

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » kedd júl. 10, 2007 9:24 am

Jól indult a dolog, hiszen az időmérőn megfutottam eddigi leggyorsabb körömet a pályán. A verseny elején jól mentem, aztán egy kis hiba miatt elment mellettem Tom, láttam hogy nagyon fogy a bal első gumim ezért kiálltam a boxba. Ezalatt a kiállás alatt sikerült 2 hibát elkövetnem. Az egyik hogy a boxutca bejáratnál keresztbeálltam, a másik hogy kemény gumikat tettem fel az addigi közepesek helyett. Ez döntőnek bizonyult hiszen kb 2 másodperccel lassabb köröket tudtam csak autózni és leszakadtam Tommykáról is. A végére úgy terveztem hogy a lágy keveréket használom majd mert a fogyasztásnak hála elég rövid utolsó etapom lett volna, de sajnos a technika közbeszólt mivel az rfactor.exe le talált állni.
A következő futam előtt asszem windows reinstall lesz, hátha be tudom majd fejezni.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd júl. 10, 2007 1:15 pm

Én ÓVNI szeretnék: a BOX UTCA BEJÁRATA MIATT! Valaki olajat csurgatott oda -.-, mert én is 2er, Nyeki is, Laci is keresztbeálltunk, meg még nem tom ki.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég