Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Champ Car FUN 1.futam Long Beach csevegő!

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 31, 2007 7:17 pm

:twisted: lehet véleményezni.
Replayek pár perc múlva az OWC letöltésben
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz kedd aug. 07, 2007 10:04 pm-kor.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd júl. 31, 2007 9:36 pm

Mindd 2 futam esemény teljes volt :) naon tetszett mindd2 igaz a 2. ban hibáztam az első kanyarban és neki mentem Dani -nak ezért is bocsánatot kérek, de nem mertem nagyot fékezni. az első futamban nagy kavarodás volt a helyezésekért végül úgy alakult hogy 6. lettem ami nem rossz, szerintem :D, a 2. futamban több előzgetés védekezés volt nagyon izgalmas telt különösen amikor Gáborral csatáztunk :) de a végén az utolsó körben elfogyott a benya így 8. lettem, A köv. futam is remélem ien lesz még több versenyzővel mert ez oltári volt. :)
Kép

Danielmagua
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szer. júl. 25, 2007 7:26 pm

Hozzászólás Szerző: Danielmagua » kedd júl. 31, 2007 10:17 pm

Ulvar írta:Mindd 2 futam esemény teljes volt :) naon tetszett mindd2 igaz a 2. ban hibáztam az első kanyarban és neki mentem Dani -nak ezért is bocsánatot kérek, de nem mertem nagyot fékezni. az első futamban nagy kavarodás volt a helyezésekért végül úgy alakult hogy 6. lettem ami nem rossz, szerintem :D, a 2. futamban több előzgetés védekezés volt nagyon izgalmas telt különösen amikor Gáborral csatáztunk :) de a végén az utolsó körben elfogyott a benya így 8. lettem, A köv. futam is remélem ien lesz még több versenyzővel mert ez oltári volt. :)
Semmi probléma csak legközelebb figyelj légyszi! A baleset után körbe sárga volt a kocsim... Mi is lesz a következő?

Danielmagua
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szer. júl. 25, 2007 7:26 pm

Hozzászólás Szerző: Danielmagua » kedd júl. 31, 2007 10:19 pm

Ja igen: És a HRC nevében köszönöm szépen a lehetőséget!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd júl. 31, 2007 10:35 pm

Ulvar írta:Mindd 2 futam esemény teljes volt :) naon tetszett mindd2 igaz a 2. ban hibáztam az első kanyarban és neki mentem Dani -nak ezért is bocsánatot kérek, de nem mertem nagyot fékezni. az első futamban nagy kavarodás volt a helyezésekért végül úgy alakult hogy 6. lettem ami nem rossz, szerintem :D, a 2. futamban több előzgetés védekezés volt nagyon izgalmas telt különösen amikor Gáborral csatáztunk :) de a végén az utolsó körben elfogyott a benya így 8. lettem, A köv. futam is remélem ien lesz még több versenyzővel mert ez oltári volt. :)
Igen jó volt ahhoz képest, h speciel én full kezdő vagyok az rf-t tekintve..
1. versenyben megpördültem a saját hibámból akkor mentél el mellettem.
Viszont arra figyelj legközelebb ha az a szabály, h nem lépjük át a sárga vonalat pláne 4 kerékkel akkor ne tedd..mert az 1-es kanyart mindig úgy vetted be ahogy mögötted jöttem..ez pedig jó néhány + mp-t jelent sok körön át.

a 2. körben valaki falra kent az elején és onnantól kezdve rosszabb lett az autóm..de nem kaptam körhátrányt metosztól :)
2db 7. hely..nem is számítottam jobbra.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Champ

Hozzászólás Szerző: Ninja » szer. aug. 01, 2007 8:06 am

ChampCar Futam eredményei felkerültek, FŐMENÜ/Bajnokságok alá :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. aug. 01, 2007 8:36 am

Sziasztok!

Először is köszönöm, igazán jól éreztem magam. Visszanézve a futamokat tényleg eseménydús volt mindenki részére. A rajtokra azért továbbiakban is oda kell figyelni. Az első start utáni kavarodás egy rémálom volt, node minden kezdet nehéz.

Néhány kiemelt esemény a szemszögömből:

1. Futam.

A 4. helyről rajtoltam, de vki felkent a falra, így az első kanyart 8. -nak vettem. Sajnos én is csináltam egy hibát, aminek következtében fullra besárgultam, így a Danival folytatott csata piszok izgalmassá vált. Az autóm a kanyarokban, Danié az egyenesekben volt gyors, így kétszer ment el mellettem a célgörbében és én kétszer előztem meg kanyarban... sajnos végül megpördült. :? Végül mázlival lettem harmadik, mert Gábor metanolja elfogyott.

2. Futam.

A rajtnál nem jött be a taktikám - túlságosan is vigyáztatok egymásra. Köszönet Sunának hogy nem blokkolt. Ezen a futamon meg NoRbO -val csatáztam oltárit, piszokjól tartotta a vonalat, 1xűen nem tudtam mit kezdeni vele. Aztán elcseszetm... még "szerencse", hogy Istivel összeakadt (még fejre is állt), így bejöttem 4. -nek.

No, köszi a versenyt, remélem a következők is ilyen jók lesznek. Viszlát Indianapolisban, Laguna Seca -t kihagyom. Jó szórakozást!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Champ

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. aug. 01, 2007 10:17 am

Ninja írta:ChampCar Futam eredményei felkerültek, FŐMENÜ/Bajnokságok alá :wink:
Köszi Ninja! Élvezet csemegézni benne!
Kép

Lui76hun
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szomb. júl. 28, 2007 10:59 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Lui76hun » szer. aug. 01, 2007 9:12 pm

Na csak most tudtam megnézni az eredményeket .
Megvagyok elégedve .
Hát még ha Wega erősíti "csapatom" ezentúl.

Az első futam nehezen ment nekem ,próbáltom mindenkire figyelni.
De nem tudtam rendesen koncentrálni,környezeti tényezők miatt.
Második futam jobban ment ,de hibázgattam és egyre lejjebb csúsztam.


Nagyon jó lesz ez a kis bajnokság sztem.
HRC-TEAM.HU

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 59 vendég