Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

F1OB 2007 - Istanbul csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. aug. 26, 2007 7:54 pm

:twisted:
Köszi a versenyt!
Nekem nagyon tetszett a futam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szer. szept. 12, 2007 9:57 am-kor.
Kép

cselt
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. aug. 20, 2006 7:24 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: cselt » vas. aug. 26, 2007 7:57 pm

Nagyon köszönöm mindenkinek OWC-s pályafutásom első F1-es versenyét. Sikerült a 7. helyet megszereznem aminek nagyon örültem :) Attól elnézést kérek akit esetleg megkoccoltam vagy feltartottam. Király kis futam volt ez. Grat mégegyszer!

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. aug. 26, 2007 8:00 pm

Nos az időmérő remekül sikeredett, igaz több hiba is volt a körömben.
Nemtudom kinek köszönjem hogy nekemjött rajt után az első kanyarban, de totál elbaszta a versenyem. Szépen visszacsúsztam a 11. helyre, ahonnan fel tudtam kapaszkodni a 6. hely környékére, de Knife-ot nem tudtam megelőzni sajnos, pedig sztem gyorsabb lehettem volna nála. Box kiállás előtt jobb első defekt, amin nem buktam sokat szerencsére. Box kiállás után a hideg gumin megpördültem, ketten elmentek mellettem. Ezután hogy Cselt mellett el tudjak menni, kockáztatnom kellett és feltekertem a boostot. Sikerült elmenni, de a kockáztatás nem jött be mivel nem sokkal később kigyulladt a motor. Ennek ellenére tetszett a verseny a sok előzés miatt, de tudom hogy ha nem löknek ki akkor nem kell kockáztatnom és jó eredményt érhettem volna el...

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. aug. 26, 2007 9:13 pm

Katasztrófa!

Monzában talán sikerül valami!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. aug. 26, 2007 9:34 pm

:P nagyon nagy mákom volt végig a futamon.
Mivel leégett a gépem a qualin arra gondoltam 1 kerékcsere lesz a legbiztosabb taktika a sor végéről indulva, amiben nem is csalódtam de IsTi keményen megszorított. Az egész olyan volt mint egy csoda mert az elmúlt napokban nem igazán ment az F1 és a célegyenes előtti kanyar pszichés nyomást gyakorólt rám 8) mindőn 10-ből 10-szer nem tudtam bevenni első szerverre lépésemkor, szét is kaptam azonnal a momot 8) csak megnyugatásom végett. A gumikopás is aggasztott mert nem volt még tesztelve és IsTi közelített én meg nem nyomhattam tövig, mert a hard gumi baromira melegedett. Összességében rendesen leizzadtam.

Köszi IsTi-nek meg mindekinek a futamot. Jobb volt mint az ucsó CC futam.

GRAT KNIFE a harmadik helyhez!

8) Genyóval Frank dumálni fog.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. aug. 26, 2007 9:40 pm

Replay FTP elérhető ha kell valakinek akkor írjon ,de FTP minden klubtag eléri.
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. aug. 27, 2007 8:40 am

Fantasztikus! :D

Az időmérőt nem akarom kommentálni mert szoros volt nemis kicsit:)

A verseny első felében Tommynak sikerült megelőzni és mögötte mentem.
A második részben kezdtem spórolni a gumikkal. De ekkor felbukkan Knife és össze akadtak Tommyval és énis el tudtam menni szerencsére. De közben közelebb jutottam Tommyhoz és külső íven megprobáltam megelözni de sajna hibázott.
Metosz feljött a 2. helyre és kb 6-7 másodpercre megközelítet de a gumikra vetetem egy pillantást és elkeztem nyomni a gázt ez az elöny elkezdett növekedni 12másodpercnél kikelet jönnöm a boxa és így már máris a 2. helyen kocsikáztam
egészen a végéig!
Grat:MIndenkinek
ENNNYI :D

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

-

Hozzászólás Szerző: Ede » hétf. aug. 27, 2007 10:35 am

hi,
online pályafutásom legrosszabb futama volt. ha azt mondom, hogy a 38 (általam teljesített 35) körből cs 17 láttam, akkor nem túlzok. Folyamatosan fagyott.. már az időmérőt is úgy kezdtem, hogy a célegyenes végén, mintha másik autó ment volna előttem, és szikrázott volna a feneke.. aztán a rajt.. jól kaptam el a rajtot, de az utolsó emlékem, hogy két autó közé bemegyek, majd fotó - a következő pedig, hogy keresztbe állok, és a saját csapattársamat lököm oldalba. nem néztem még a replayt, de ha valakit eltrafáltam, elnézést. innentől a szokásosnak mondható lett volna a futam, gyerünk az utolsó helyről...lehet felzárkózni.. ami mondjuk ment volna, de a fagyás, mint mondtam végig ott volt, nem mindig tudtam jól reagálni rá. aztán jött a box. 58 másodperc, és nem tudtam a javításokról lemondani, így kivártam a végét. aztán jöttek a lekörözések (szégyen-gyalázat), próbáltam mindenkit udvariasan elengedni, talán sikerült is, bár ott is volt izgalom a fagyásból kifolyólag. második box 38 másodperc...ismét végigvártam, majd bízva abban, hogy lesz aki elfüstöl vagy kiesik, végigautóztam.
a fagyások javára legyen szólva... mostmár csukott szemmel is végigautózok a ringen:)
amúgy bosszantott, mert amikor metosz vagy isti lekörözött, tudtam tartani a tempot---persze amíg meg nem állt a kép a monitoron...
ennyi,
remélem ez csak az isztambuli pálya sajátossága, és nem fog fagyni legközelebb, mert így borzalmasan élvezhetetlen a játék...
na pá,
E.

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

F1OB

Hozzászólás Szerző: Ninja » hétf. aug. 27, 2007 11:27 am

Röviden a Mod-ról s most nem a futamról :!:

A Mod elkészitése után csak akkor tettük elérhetővé, mikor több ember, több féle internet kapcsolattal configal kiprobálta! Teszteltül DX7 - DX8- DX9 és DX10-ben is! Minden esetben a háttérben a játékon kivül futott még a tüzfall, és virusirtó progi is (NOD32). Valamint a proba alatt volt Router +Routertüzfal bekapcsolásával is!
Semmiféle probléma nem volt!
A problémás játékosoknak csak ajánlani tudom, hogy nézzék meg VGA kártyájukhoz a megfelelő Drivert használják-e. Nem mindig a legujabb a jó!!!
Valamint javaslom a DirectX9C 2007-es Augusztusi frissitését tegyék fel!
Továbbá ellenörözzék, hogy akkor is akad-e, ha TS-t nem használnak.
Informácioim szerint nem mindenkivél szereti az rFactor, ha TS is megy alatta!
Ezt általában az okozza, hogy a HangkártyaDriver összeakad a VGA Driverrel, valamint a TS-el. Inkább azoknál fordulhat elő, akik Alaplapi Integrált Hangot használnak!
Vista32-bit és 64-bit alatt is kifogástalanul üzemel, igaz Vista alatt még nincs tökéletes "Kormány Driver" (FFB hibák lehetnek).

Aki pedig kategoríkusan kijelentette a futam végén, hogy a Mod SZAR, annak üzenem CSINÁLJON JOBBAT :!: :!: :!:

cselt
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. aug. 20, 2006 7:24 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: cselt » hétf. aug. 27, 2007 4:39 pm

@Ede
Nekem is voltak ilyen gondjaim ami meg is oldódott amint kikapcsolta a spyware írrtó progit (Spyware Doctor). Szerintem teis nézz körül nem fut e valami felesleges a háttérben ami esetleg pont akkor próbálja frissíteni magát.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. aug. 27, 2007 6:50 pm

Röviden:

:cry:

Egyébként szép volt fiúk!!!

Remélem Monzában lagmentesen versenyzek, és akkor talán nem a 6. helyért kell küzdenem, bár be kell vallanom amúgy sem voltam elég gyors.

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » hétf. aug. 27, 2007 8:05 pm

@ninja
nehogy félreérts, nem a modot fikázom. minden tiszteletem a tiéd. csak dühítő volt, és nem tudom az okát.
@cselt
nem fut semmi a háttérben, még a vírusirtót is lelövöm.
viszont ki fogom próbálni, hogy a ts-t is kikapcsolom. több ötletem nincs..
majd monzában kiderül:)
üdv.
E.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég