Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

ChampCar - Assen csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd szept. 04, 2007 8:57 pm

:?:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd szept. 04, 2007 9:01 pm

Az időmérő egész tűrhetően sikerült, ahhoz képest mennyit hibáztam. A rajtot még jól csíptem meg és szorosan autóztunk egymás mögött 5-en is, amikor beakadt a játék, és csak azt vettem észre, hogy a falat bontom. Utolsó hely, visszaevickéltem, erre újra beakadt. Sajnos beszart a gépem, s már ettől féltem tegnap is, hogy nem fogja bírni a futamot.

Elnézést, ha valakinek nekimentem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife szer. szept. 05, 2007 4:34 pm-kor.

FreeF1
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 4:49 pm

Hozzászólás Szerző: FreeF1 » kedd szept. 04, 2007 9:48 pm

Nagyon jó futam volt, örülök h itt versenyezhettem. Practicén nagyon jó időt futottam, sajnos ezt nem tudtam mutatni a qualon, igy csak 4. lettem.
Rajtnál elmentem volna talán mindenki mellette, de Ninja nagyon szépen zárta a helyet. Aztán az 1. kanyart elóvatoskodtam igy 4.lettem. Ginger hibája után 3.lettem és metosz mögé érkeztem, akit egyszerüen nem tudtam megelőzni. Aztán sajnos bejött egy kis hiba, de aztán végig jobb köröket mentem tőlük. Talán a medium reds-medium reds gumik miatt. Box kiálláskor feltettem egy különleges keveréket méghozzá medium blacks-hard reds keveréket. Nagyon bevált. Ninja és metosz gyönyörü boxkiállást produkált ami nekem nagyon jól jött. Már a győzelemért hajtottam mikor becsúszott még egy kis hiba és 4 mp hátrányba kerültem, onnantól már csak az üzemanyagra vigyáztam, mert 1 liter maradt összesen.
Denverben folytatás! Várom nagyon!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 04, 2007 9:59 pm

GRATULA mindekinek!
Sajna kisebb csapathiba becsúszott köszönhetően a rövid felkészülésnek, ennek ellenére nagyon izgalmas és az elején taktikus versenyt futottunk.
Ha jól láttam a harmadik hely ellenére a quali és a leggyorsabb kör azért hozott pontot, azonos lett a vége FreeF1-el :wink:

Spec.THX FREEF1-nek és NINJA-nak az izgalmakért!

Replay már tölthető!
Kép

FreeF1
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 4:49 pm

Hozzászólás Szerző: FreeF1 » szer. szept. 05, 2007 2:32 pm

Köszönöm szépen! Nektek is nagy elismerés h nyomás alatt is precizen vezetetek. Hát a csapathiba nekem jól jött, mert nehéz lett volna a 2. helyet megkaparintani, ha nincs a csapatbaki.

Ponttáblázatot találok vhol?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 05, 2007 2:48 pm

Fő oldalon a bajnokságok menűpontban.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

FreeF1
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 4:49 pm

Hozzászólás Szerző: FreeF1 » szer. szept. 05, 2007 3:09 pm

Köszöntem szépen megtaláltam.

Kivolt az aki a legtöbbet hozott a qual helyéről? Mert ahogy látom nem én voltam, pedig 2 hely megvolt:)
metosz, de jó dolgod volt. 3. lettél és simán 2.nak érő pontot kaptál:) Nem szép dolog ez.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 05, 2007 6:23 pm

azért bonus pontot általában a valós CC bajnokságban is azok kapnak akik hátulról vagy a közép mezőnyből rajtolnak..hiszen az élről nem lehet 5-6-7 stb autót előzni :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 05, 2007 7:42 pm

FreeF1 írta:Köszöntem szépen megtaláltam.

Kivolt az aki a legtöbbet hozott a qual helyéről? Mert ahogy látom nem én voltam, pedig 2 hely megvolt:)
metosz, de jó dolgod volt. 3. lettél és simán 2.nak érő pontot kaptál:) Nem szép dolog ez.
Én is megdöbbenve hallottam ráadásúl nem is érzem teljesen korrektnek, de ez a pontozás van CC-ben a szakértőink szerint.
Furcsa lenne az F1 ha ott is számolnánk ilyesmiket.
Amúgy mennyi a maximálisan összehozható pont, ki kellene számolni?
Gondolom a pole eleve kizárja a legtöbb pozició nyerést...stb

@ALL
Figyeljetek majd légyszi arra, hogy az aktivitási pontokat külön fogjuk majd számolni - a végeredménybe azt mindíg bele kell majd kalkulálnotok.
:wink: aktivitási szabályok nagyon fontosak ennyi kellemetlenség belefér.
Kép

FreeF1
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 4:49 pm

Hozzászólás Szerző: FreeF1 » szer. szept. 05, 2007 10:42 pm

32 pont a győzelem. Qual +1, leggyorsabb kör versenyben +1, 1 körig élen volt legalább +1 = 35 pont!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 05, 2007 10:49 pm

metosz!
állandóan felteszel kérdéseket a CC kapcsán..pedig az aláírásomban ott a link hozzá a CC FAQ! :wink:

u.i. hoztak nekem Tracy autogrammot Assenből és talán lesz Sunának Leggétől :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 05, 2007 10:55 pm

FreeF1 írta:32 pont a győzelem. Qual +1, leggyorsabb kör versenyben +1, 1 körig élen volt legalább +1 = 35 pont!
nem jól számolod.

31+ a Q1 és Q2 után 1-1 pont+ a leggyorsabb körért+1 az élen vezetésért azaz 31+2+1+1=35 a max amit a győtes tud szerezni

1 pont jár annak aki a rajtfelállásához képest a legtöbbet javít a verseny leintését követően a pozicíóján.


értelemszerűen aki a 35 pontot bezsebeli ezt nem tudja.. amúgy ez a pontozás jó bizonyított tavaly is amikor az uccsó verseny döntött a f1-el ellentétben..amikor már júliusban vagy aug elején bajnokavatás volt..na az a szar pontozás.
Amúgy is 5 éve a F1 mindent ellop a CC-től a szabályok és biztonság (magasított cockpit lánc a leszakadó kerekek ellen, HANS) terén valszeg ezt is lenyúlják hamarosan vagy egy részét :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. szept. 08, 2007 9:36 pm

"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég