Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

ChampCar 2007 DENVER csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 11, 2007 9:01 pm

:twisted: Hát gratula mindenkinek aki célba érkezett!
Nekem tetszett a futam, nálam nem is laggolt, 8) de igaz nem is sokszor voltak elöttem azok viszont egyáltalán nem laggoltak akiket köröztem. :?:
Utána kell nézni, mert pl. Knife ezért nem tudott versenyezni velünk!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szer. szept. 19, 2007 11:23 am-kor.
Kép

FreeF1
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 4:49 pm

Hozzászólás Szerző: FreeF1 » kedd szept. 11, 2007 9:15 pm

Gratula mindenkinek!

Hihetetlen nagy verseny volt számomra. Hiszen amennyit hibáztam és utána milyeneket küzdöttem. Iszonyat élveztem! Elnézést Cselttöl akit meglöktem egyszer csúnyán.
Találkozunk jövőhét kedden!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. szept. 12, 2007 7:34 am

Érdekes ez a lag téma. Nálam sem volt semmi probléma.

FreeF1! Neked meg külön köszönöm. Marhára "nem voltunk egy súlycsoportban", de volt az a három-négy kör (oda-vissza előzéssel), ami a versenyem fénypontja volt. :)

Neksek! Qrvára ki vagyok akadva Rád. Egyszerűen nem értem, mi a francé' nem lehet az első kanyarra odafigyelni. Belémszálltál mint annak a rendje (érdemes megnézni a sebességkülönbséget, ez nem egyszerű "kocc" volt!) és ezzel el is csesződött a futamom (komplett hátsó repair a pitben - és ezt a Te autód okozta, nem pedig a fal!!!). Mégegyszer nagyon köszönöm. Óvni meg nem fogok, mert jelen esetben bagoly mondja verébnek a szitut, én az előző futamon koccoltam(!) le Wega kollégát (a különbség annyi, hogy neki nem lett semmi baja)... :roll:

Továbbra is kérek mindenkit, próbáljunk már vigyázni az első féktávon...!!!
Falrahányt borsó, mi? Csúnya dolog...
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. szept. 12, 2007 8:27 am

Látom, kis is kerültünk Free-vel a KlubTV-re. :D
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 12, 2007 8:33 am

visszanéztem a replayt és lelassitva derül csak ki, h mi is történt az első kör végén..normál sebességnéál nagyon gyorsan volt ez..
én 2 kiállást és soft gumit állítottam be ezáltal gyorsabb volt az autó mint azoknak akik 1 kiállást és hard gumit választottak elölre
a célra fordító elött többen is voltak elöttem az íven nekem sok választás nem maradt mint a "poros" részen bevenni a kanyart ami persze nem is sikerült ezért inkább nagyobb ívben fordultam, h ne okozak galibát és elengedem Cselt
őt láttam is a tükörbe és el is engedtem, de azt nem vettem észre nem láttam a tükörben, h ninja tapadt rá és mikor ívre akartam menni ninja egy pillanatra megelőzött (elörébb sorolta a játék is)és jött a crash..vele ütköztem én hibáztam mert a célra forduló kanyar után gyakorlatilag kiütöttem őt (vagy a kerekek értek össze) és onnantól kezdve csak utasok voltunk az autóba majd beléjük rohant Ulvar és Wega..ritkán szoktam hibázni, de most sikerült....elnézést kérek mindenkitől akinek tönkre tettem a tegnapi játékát tudom ez nem gyógyír.
Eddig az összes funrace futamot és az idei első CC bajnokit beleszámitva nem okoztam gondot a rajtnál vagy az első körben..most sikerült. sajnálom.

Nyeksek a rajt után pont úgy jött nekem ahogy én ninjának csak abból nem lett ekkora gebasz.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » szer. szept. 12, 2007 11:55 am

Ginger tőled elnézést kérek, de hogy Dietrich te miről beszélsz azt télleg nemtudom...

cselt
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. aug. 20, 2006 7:24 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: cselt » szer. szept. 12, 2007 12:42 pm

Jó kis futam volt összességében. FreeF1-el nagyon jókat csatáztunk. Főleg az utolsó kanyar volt vicces párszor :) Óvni a lökés miatt nem fogok mert ha nem löksz meg akkor se hiszem, hogy nagyon előrébb végezhettem volna.
Viszont a rajt után valakit meglöktem tőle szeretnék elnézést kérni.
Laggal nekem nagyobb gondom nem volt, de néha azért voltak furcsa dolgok. (autó eltűnés játék belassulás). Le kell tesztelni, hogy mi okozta ezt, hogy legközelebb Knife és Ulvar is tudjon jönni játszani.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 12, 2007 12:47 pm

Nyeksek talán nézd vissza lassítva..miután Gingernek mentél és jöttél vissza..
de mondom nem lett belöle semmi gond..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. szept. 12, 2007 5:13 pm

nyeksek írta:Ginger tőled elnézést kérek, de hogy Dietrich te miről beszélsz azt télleg nemtudom...
Ok, már lehiggadtam. :wink: Nem akartam túlreagálni a dolgot, csak felhívni mások figyelmét a kellő óvatosságra!
Peter Rigo

FreeF1
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 4:49 pm

Hozzászólás Szerző: FreeF1 » szer. szept. 12, 2007 6:42 pm

Hehe, hát szivesen mindenkinek a futamot, örülök h jól éreztétek magatokat:) Többször ilyet nem élhettek át:D

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég