Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

F1OB 2007 Fuji csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 30, 2007 7:36 pm

:roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife vas. okt. 07, 2007 6:47 pm-kor.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 30, 2007 7:38 pm

Hála a szűk boxutca bejáratnak, és a szemem jojózásának, sikerült elcsesznem a 2. helyet.
Ahhoz képest hogy nyári szünet elött szinte mindig dobogón álltam, most négy futamból egyszer értem célba, akkor is a 6. helyen. Gratulálok magamnak a "szép" teljesítményért. :shock: . ( Pedig Nyeksekkel vicceset csatáztunk. )

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. szept. 30, 2007 7:47 pm

Hát jó versenyt képzeltem el az idömérö után:) Aztán a versenyen a felvezetö kör elött elment a kocsinak a hangja és ugye én hang alapján váltok........
Énnemtudom hogy ez mi miat lehetet de megtippelem az 1.255-ös patch okozta mert ilyen még sose volt de persze ez nembiztos:) Azért GRAT!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 30, 2007 8:23 pm

Hát meglepő futam volt nem gondoltam volna, hogy ucsó helyről összehozom.
Qualit tisztességesen elrontottam, 8) amúgy is leégett volna a célegyenesben. Aztán elég gyorsan Ninja mögött találtam magam a 3. helyen IsTi versenytempóját ismerve nem sok esélyünk lett volna elkapni, sajnálatos, hogy megpördült illetve én hang nélkül addig se jutottam volna. GRAT IsTi!
Sajnálom Ninja, tényleg nagyon picit meglöktelek, bár én inkább 8) simogatásnak éreztem és nem is regisztrált nálam sérülést, inkorrekt a szoftver, hogy nálad igen. Szépen száguldoztunk, szerintem ha mögöttem maradsz, akkor a célegyenesben elkezdödött volna megint elöről az egész herce-hurca, mert ott sokkal gyorsabb voltál.

@Nyeksek, Genyó
GRAT A DOBOGÓHOZ!

Special THX Ninjának az izgalmas kezdésért!
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. szept. 30, 2007 9:46 pm

Jó volt 4. helyre behoztam a vasat, szépen nyugodtan, 2 er pördültem meg, sajnos, ugyanis ha nem következett volna be akkor Genyóval számításaim szerint nagyot csatáztam volna! Mindenestre grat aki végig küzdötte a versenyt! Kínában találkozunk egy hét múlva!
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég