Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

F1OB 2007 Shanghai futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. okt. 07, 2007 6:48 pm

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife hétf. okt. 22, 2007 7:49 pm-kor.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. okt. 07, 2007 6:57 pm

Sajnos a pálya még minimum grafikán is gondot okozott a gépemnek, így kicsit szaggatottan láttam a pályát.
Aztán remek rajt után valaki belémjött, később Tom megpördült előttem és nem tudtam már kikerülni, aztán még valakivel így jártam, s egyszer a kanyar is megtréfált, mert az első szárnyam darabokban lifegett csak az autón síszítőelemként.
Elnézést, ha valakinél laggoltam volna!
Grat a győztesnek!

IsTi!!! A felvezető körben nem előzünk!!! Sem a rajtnál, sem mikor kicsúszol, sem máskor!!! Ha kicsúszol a mezőny végére sorolsz, és a rajtrácson veszed vissza a helyed.
Brazíliára nem tudok jönni, mert továbbképzésen leszek Pécsett. Sok sikert!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. okt. 07, 2007 7:45 pm

Leéget a motor ennyi:) Pedig nagyon jókat csatáztunk Nyeksekel:) Grat mindenkinek

Knife szerintem senkinek se lett baja söt nem én akkartalak leszorítani a füre!
Amugy a felvezetö kör elején nemtudom hogy elakartál -e engedni vagy sem de nagyon belasultál és ezért elöztelek meg

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. okt. 07, 2007 8:04 pm

Mivel a juliusi Francia nagydíj óta nem álltam a dobogón, ezért jól esik a 2. hely. Csak azt sajnálom hogy nem megszereztem, hanem "megörököltem" az ezüstérmet. Egyébként nem lett volna sok esélyem.
Mellesleg 3 alkalommal nekem is csúnyán beszaggatott a gép, alsó hangon 30 mp veszítve a versenyből.
Hát ennyi!
Remélem Braziliában többen fogunk célbaérni.
Köszi a versenyt!
üdv: Tom

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. okt. 07, 2007 9:03 pm

egy ideig tűrhetően ment a játék, csak 1-2 pici beszaggatás volt, ekkor még jól elvoltam Istivel, de aztán jött vmi hosszabb szaggatás és inkább kiléptem mert értelmetlennek láttam a folytatást...

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. okt. 07, 2007 9:40 pm

ÉN csak mentem! Knifeal baromi jót csatáztunk az elején, fenomenális érzés volt és fogadott el! 4. lettem nem rossz, úgy hogy a verseny előtt 2 órával sikerült megcsinálni az rFet!
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » hétf. okt. 08, 2007 10:03 am

Utólag nézve nagyon megbántam a telitankos indulást, értékelhető tempóban egy kocka /egy kör alapján fogyott a gumi így muszály voltam (magamhoz képest is)nagyon lassan menni.Aztán valami elszállt az autó elejében és végül Enginehibával álltam ki(bár nem tudom mit csinál az autó orr részében a motor de mindegy :D).
Néha meghülyült a helyaezésszámláló ezért a vewrseny nagy részében Ulvar előtt találtam magam :? .

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég