Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. aug. 27, 2008 6:55 pm

metosz írta:
LacZ írta:
Hát sajnálom h így alakult... Pedig tényleg ránk fért volna egy kis gyakorlás... Már pont fenn is vagyok TSen.. Mindegy,akkor majd legközelebb! :)

Kezdjünk is el fogalkozni vele!

@minden F1OB pilóta
Légyszi írjatok, ha vasárnap jó nektek! Remélem sokan leszünk, amit ez az visszaírás-jelzés is elősegít :wink:
vasárnap este fele rám számíthatsz.

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szer. aug. 27, 2008 7:37 pm

Vasárnap teljesen jo tesztelni :D Föleg Spa-ban
Start Me Up

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szer. aug. 27, 2008 7:43 pm

jövök :)

bár én ma este is benéztem volna, épp ebbe a pillanatba, de mindegy :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szer. aug. 27, 2008 7:50 pm

vasnap leszek :wink:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. aug. 27, 2008 8:46 pm

leszek 8)

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. aug. 27, 2008 9:36 pm

Bocsi a mai nap miatt!
Egész nap nem voltam itthon, úgyhogy még jelezni sem tudtam nektek.
Elméletileg a vasárnap nekem is jó!

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. aug. 28, 2008 7:22 am

elméletileg nekem is jó.. csak nem tudom van e értelme :(
Kép

Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. aug. 28, 2008 7:27 am

A gyakorlásnak mindig van érteleme! Persze kivéve ha nem jössz az éles futamra :shock: .

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. aug. 28, 2008 8:58 am

Tom írta:A gyakorlásnak mindig van érteleme! Persze kivéve ha nem jössz az éles futamra :shock: .
igen pont ez az hogy valószínű nem tudok jönni az élesre
Kép

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. aug. 30, 2008 3:10 pm

Jövök holnap is, de ma nincs valakinek kedve egy kis teszthez?

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szomb. aug. 30, 2008 3:44 pm

vasárnap úgy néz ki mégsem leszek a teszten :(
Kép

Kép

Avatar
LacZ
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: szer. márc. 05, 2008 10:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LacZ » vas. aug. 31, 2008 6:25 pm

Hali Srácok!

Ebben a pillanatban estem haza... Nem tudok jönni! De a jövő héten mindenféleképp legyen még teszt ha jó nektek..

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. aug. 31, 2008 8:13 pm

LacZ írta:Hali Srácok!

Ebben a pillanatban estem haza... Nem tudok jönni! De a jövő héten mindenféleképp legyen még teszt ha jó nektek..
hivatalos tesztidőpont szerda 19.00-21.00

a baj csak az, hogy csütörtökön Detroit és a csapatból jó páran azon indulnak, ahogy én is, most még azt mondom ok, de mivel azt még egyáltalán nem teszteletem szerdán már muszájnak fogom érzeni az IRL-ezést és fölöslegesnek az F1-et.
Ha érkezik vizsgázó akkor persze muszáj menni, de napster ma sajna nem volt.
Ennek ellenére remélem szerdán F1 tesztelés is lesz a csapatban.

Ezúton kérdem tőletek kinek lenne kedve szombaton, F1 quali közvetítés után úgymond még F1 hangulatban egy 1 óra 30 percet tesztelni, TS találkozhatnánk már quali közben :twisted: aztán edzés progi a köv.kez volna:

- bemelegítés: (30 perc)
- rajtgyaksik 3 db, 1 körös (10 perc)
- teljestávos tesztfutam (50 perc)

fennmaradó kérdés továbbra is a boxolás, sajnos senki nem tesztelte, azt hallottam (forrás Knife), hogy nem büntet, ha a kanyar után megyünk be. Izgalmasabb lenne mert szóba jönne a 2 kerékcsere is mint lehetőség.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. aug. 31, 2008 8:28 pm

metosz írta: fennmaradó kérdés továbbra is a boxolás, sajnos senki nem tesztelte, azt hallottam (forrás Knife), hogy nem büntet, ha a kanyar után megyünk be. Izgalmasabb lenne mert szóba jönne a 2 kerékcsere is mint lehetőség.
Én teszteltem ezt Metosz. A kanyar után mentem be, boxkiállásra, de a szerelők semmit nem csináltak, majd próbáltam egy büntetés letöltést, úgy, hogy akkor is a kanyar után mentem be, de azt sem tudtam letölteni.

Ja és drive through-t és stop&go-t is próbáltam!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. aug. 31, 2008 8:34 pm

Tommy78 írta:
metosz írta: fennmaradó kérdés továbbra is a boxolás, sajnos senki nem tesztelte, azt hallottam (forrás Knife), hogy nem büntet, ha a kanyar után megyünk be. Izgalmasabb lenne mert szóba jönne a 2 kerékcsere is mint lehetőség.
Én teszteltem ezt Metosz. A kanyar után mentem be, boxkiállásra, de a szerelők semmit nem csináltak, majd próbáltam egy büntetés letöltést, úgy, hogy akkor is a kanyar után mentem be, de azt sem tudtam letölteni.

Ja és drive through-t és stop&go-t is próbáltam!
akkor eldőlt,

viszont szombatról nem nyilatkoztál, gondolom a szerdával kapcsolatosan hasonló cípőben jársz velem.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. aug. 31, 2008 9:25 pm

metosz írta:
akkor eldőlt,

viszont szombatról nem nyilatkoztál, gondolom a szerdával kapcsolatosan hasonló cípőben jársz velem.
Hát szerdát még nem tudom ,akkor már Detroitra szeretnék koncentrálni, ma megtetszett a pálya, de még edzeni kell. A szombatot nem tudom még előre mi lesz. Ha ráérek jövök, de szombaton még melózok és igazából nem tudom előre, hogy mikor végzek. Lehet, hogy 9-kor, de lehet, hogy 4-kor (bár utóbbi még nem fordult elő, bár a munkaidőm addig tart) így addig nem merek nyilatkozni. De vedd úgy, hogy jövök. :wink:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd szept. 02, 2008 6:21 am

Nekem elméletileg jó a szerda, viszont a szombat biztos hogy nem.

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » kedd szept. 02, 2008 3:39 pm

húúú srácok :(
nagy gondban vagyok

jelenleg változások álltak be az életemben aminek a következtében alig van időm valamit csinálni..( a változásokat nem részletezném )

a helyzet az hogy így a F1es futamokra nem tudnék rendszeresen járni :(
még mielőtt megfutamodásnak vélnétek ezt, arra kérlek titeket hogy ne tegyétek ezt, mert a helyzet az hogy ez egy annyira jó társaság akit itt megkedveltem hogy én magamtól biztos nem volnék képes itthagyni...

tehát szeretném a visszaminősítésemet kérni a nem rendszeresen induló pilóták közé ( már ha lehet ilyet kérni )

természetesen én azt is megértem hogyha ezt ti nem fogadjátok el és azon a futamokon sem indulhatok amire feltudok készülni, tehát én ilyen miatt nem sértődöm meg.. de remélem nem ez lesz belőle :)

a futamindulási szándékaimat persze időben fogom előre jelezni és úgy tűnik hogy a monzai futamra tudok majd jönni de hogy utána hogy alakulnak a dolgaim ezt sajnos nem tudom még egyelőre

Sorry Metosztól hogy így cserben hagyom de hidd el nem rajtam múlik a dolog :(

Sorry Bedytől a csapattársamtól amiért nem tudok maradni, sajnálom cimbora de remélem még majd tudunk egy csapatnál versenyezni :)

és legvégül Elnézést kérek a példaképemtől, Genyótól amiért nem tudok rendszeresen indulni de ez most sajnos így alakult... Monzában találkozunk úgy néz ki ami biztos szóval majd ott csatázunk :)

Fórumot természetesen figyelni fogom rendszeresen mert az IRL-ben tudok maradni egyenlőre még

Ja még valami.. mielőtt megkérdeznétek miért IRL-ben maradok F1 helyett.. a válasz egyszerű.. IRL-be hamarabb jelentkeztem így ott maradok.. remélem ebből a dologból senki részéről nem lesz harag és mégegyszer elnézést srácok de Monzában találkozunk :)
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 02, 2008 8:26 pm

@Gerrard
8) Ismerem a pilótákat mint a tenyeremet.
Örülök annak, hogy monzát azért megcéloztad, de a gyakorlat teszi a mestert és nem ciki pár éles futamon főleg CTDP-vel bukni-tapasztalatot szerezni.
De ha már monza akkor figyelj nagyon a fékre úgy állítsd már most a gépet, hogy a végén is legyen fék, elég ciki a hely mert az elsőfék valszeg. elkopik egy 60-40-es álláson, szóval a féktáv rovására kell sokat visszavenni.

Természetesen nincs "harag" és várunk szeretettel kocsid nem vesszük el, sőt monzára tuti a tied még a szabályzat szerint is, főleg, hogy jelezted hiányzásod. :wink:
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » kedd szept. 02, 2008 8:33 pm

akkor rosszul ismered Metosz :)
ugyanis nem az miatt hagyom abba mert Valencián nem volt sikerélményem mert azért az ilyen nem veszi el a kedvemet tehát félreérted szerintem

monzát azért pályáztam meg mert valószínű aznap ráfogok érni.. utána nem tudom hogyan de kevés az esélye hogy mikor érek rá :(
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 02, 2008 8:39 pm

Gerrard írta:akkor rosszul ismered Metosz :)
ugyanis nem az miatt hagyom abba mert Valencián nem volt sikerélményem mert azért az ilyen nem veszi el a kedvemet tehát félreérted szerintem

monzát azért pályáztam meg mert valószínű aznap ráfogok érni.. utána nem tudom hogyan de kevés az esélye hogy mikor érek rá :(
8) nem ismerlek és akinek nem inge........ annak Inge.

csak ugratlak mondtad, hogy vateroddal nyomulsz vasnap 8) tudok mindent!!!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 06, 2008 2:30 pm

4-en már vagyunk szerveren gyertek tesztelni! :twisted: SPA
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. szept. 07, 2008 6:45 pm

hát azzal kezdődött hogy nem láttam a rajtlámpát mert a sisakra nem volt integrálva a távcső, majd vki becsúszott elém nem tudtam kikerülni így csatt lett. felfüggesztésemnek annyi, 1:51nél jobbat nem tudtam menni a kocsi vezethetetlen lett... hát erre most jól elpazaroltam 1 napot...

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. szept. 07, 2008 7:30 pm

hogy az a román *************************************************************

olyan 3. helyet dobtam el hogy az csak na :( :cry:
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 07, 2008 7:40 pm

Én már nem is mondok inkább semmit. Már kvalin megszakadt a kapcsolat a felvezető körön, így a 14. helyről kellett rajtolnom, ami szintén érdekes volt, mert mikor kiálltam a rajtrácsra, nem volt ott senki, azt hittem megint megszakadt, letelt az idő és indult a felvezető kör, de nem mertem elindulni, mert nem tudtam, hogy mi van, majd kiírta, hogy maradjak LacZ mögött a jobb oldalon, mondom ez frankó mert senkit nem láttam, aztán végül elindultam, majd az Eau Rouge után fent az egyenesben láttam meg először a többieket. Rajtnál nem volt gáz, csak a már nem tudom 5. vagy 6. körben, amikor már az 5. helyen autóztam Tom mögött, egyszercsak eltűnt Mindenki és ismét megszakadt a netem így vége lett a versenyemnek, sajnálom, mert talán még így a végéről is lehetett volna egy jó helyezésem, de így kárba ment az összes gyakorlás és ez így dühítőbb mintha eldobtam volna, mert akkor legalább tudom, hogy az én hibámból történt.

Grat Mindenkinek aki beért, külön Grat a Dobogósoknak, bár nem tudom mi lett az eredmény!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 07, 2008 8:48 pm

Urak!

Monza indítva FTP-n elérhető!

vagy itt is:

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Brianza

futamkiírás a napokban.
Kép

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » vas. szept. 07, 2008 9:25 pm

Sziasztok!

Azt hiszem, ma csak Kimi és Tommy balszerencséje vetekszik az enyémmel.
A quali alatt leszakadt a netem, mit már évek óta nem csinált, így. Bosszantott, mert ez a kedvenc pályám és az első sorba vártam magam az addigi eredmények alapján (az 1.39.768, ami 10-ből 3-szor 1.40 alatt volt ) . A rajt után kicsit ideges voltam, estem keltem, majd még nem tudom, hogy miért, de a hátsó gyors két balos előtt leestem az ívről és összetörtem az elejét. box, csere hardra 120 liter, hátha végig bírja a gumi. A letört orrkúp miatt kaptam egy stop&go-t gyorshajtásért, a harmadik körben már körhátrányban voltam. Persze, bármennyire is igyekeztem, a hard nem bírta végig, 7 körrel a vége előtt ki kellett jönnöm egy új szett gumiért (tankolni nem kellett). Ha van még egy köröm, meglett volna (jó eséllyel) a 8. hely, de nem volt. Csekély vigasz, a sérült első felfüggesztések ellenére is a második legjobb idő. 8)

Sajnos, ez egy ilyen műfaj, hozzátartozik a szerencsétlenség, bár ez a halmozottság kicsit már nekem is sok volt. :shock: :shock:

Sok szónak is egy a vége, ez van, nem lehet már változtatni rajta, bár felmerült bennem a gondolat, hogy mi lenne ha a WU 30 perc lenne és aki ilyen, nem saját hibás okból nem tud qualit futni, az futhasson a WU elején egy gyors kört, ami alapján az adminisztrátor korrigálja a rajtsorrendet. Azért gondolom a 30 percet, hogy az adminnak is legyen ideje rendesen bemelegíteni. Abban az esetben, ha nincs problémás pilóta, úgy 15 perc után tovább lehetne nyomni.
:?: :?: :?: Csak egy ötlet.
Mindenesetre jön Monza, remélem ott is gyors tudok lenni és kicsit több szerencsém lesz! 8)

Amúgy gratulálok mindenkinek, szép futam volt! :D :D :D

Genyó
8)

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » kedd szept. 09, 2008 6:58 pm

Kimi-Hamilton csata Spa-ban, egy más szempontból, szerintem igen tanulságos.
http://www.youtube.com/watch?v=dWNN5W_B-Zk

Üdv:
G.
8)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 14, 2008 9:15 pm

Szerver Imolával indítva, 10 körrel és FUN beűllításokkal. Futamot egy héttel előtte legkésőbb kiírom.
Teszteljétek a páylát ha gond van sikítsatok. FTPn a cucc elérhető. :wink:

Eredmények minden frissítve.
Óvásokat 24 órán belül lehet benyújtani.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 14, 2008 10:16 pm

Pont azon gondolkodtam a futam után, milyen jó lenne, ha Imolába mennénk, pont mondtam is bnőmnek, mondom tök jó lenne az lenne, mert nagyon szeretem azt a pályát, erre mikor megláttam, hmm kíváncsi leszek rá, már ki is próbáltam szerveren, jó a pálya, a 2. szektoridő előtti sikán rázóköve viszont egyszerű, ésszel kell majd ott közlekedni mert nem sok hely van. :lol:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. okt. 05, 2008 4:08 pm

Sajnos az év vége fele erősen megcsappant az érdeklődés az F1 után itt a maszimon. Remélem érkeznek még pilóták, :oops: az utolsó futamon csak 13-an voltunk. Indycar jogsi érvényes F1-re is!

Jogosítvány szerzési lehetőség és tesztfutam:
SZERDA 2008.10.08 19.00 - 20.00 (20.00-tól 44 teljestávos tesztfutam)


:idea: Próbáljátok ki magatokat, Habasa, IsTi, Knife...... és az IndyCar sztár kommentátor Genyó Kapitánnyal tarkított mezőnyben.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. okt. 24, 2008 6:41 am

Urak!

Bár még nincs kiírva a Brazil nagydíj, de én már most szólok, hogy valószínüleg a tavalyihoz hasonlóan NEM TUDUNK a szokásos időben kezdeni az időeltolódás miatt!!!

Tavaly éppen ezért a 19 órából 21 órai kezdés lett! Nagyon remélem, hogy idén sem lesz másképp!!! Ugyan egyéni szoc.probléma, de eddig úgy néz ki, ha 19 óránál elöbb kezdünk, akkor nem tudok jönni :cry: .

üdv:Tom

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 24, 2008 10:17 am

Rajta voltam a témán és valahol a napokban már ki is emeltem egy témában, hogy a futamok pontosan kezdődnek és csak tengeren túli esetén van eltérés.

17:30
Forma-1 - Brazil Nagydíj
- Interlagos
A futam közvetítése élőben
20.05 már híradó

Ennek megfelelően 17.00-kor sem tudunk kezdeni.

Következő lehetne és ha nem is lesz ellenvetés ez kerül majd kiírásra:

pratice: 17.00 - 20.15
quali 20.15 - 20.25 10 PERC (mivel nem lehet vágni ideiglenesen bevezethetnénk a privát qualit, ahol az 1 kört nyugiban teljesíteni lehet, utána nézek a dolognak)
WU 20.25 - 21.35
Race 20.35 ~ 21.30
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. okt. 24, 2008 10:59 am

yóóóóó!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. okt. 24, 2008 4:07 pm

rendben

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. okt. 26, 2008 3:27 pm

Kiírva! Lehet jelentkezni.
:twisted:

:?:
Este fele - ( 8) 19.03-tól) ki jön ma tesztelni?
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » vas. okt. 26, 2008 4:12 pm

metosz írta:Kiírva! Lehet jelentkezni.
:twisted:

:?:
Este fele - ( 8) 19.03-tól) ki jön ma tesztelni?
szerintem leszek
Kép

Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. okt. 26, 2008 5:47 pm

sanszos:)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 02, 2008 9:40 pm

Urak!
A mai futamot egyeztetve a bírókkal töröljük!
A kérdés jelenleg az, hogy a következő futam mi legyen. Felmerült, hogy a Brazíl futamot fussuk újra hiszen erre már készültünk. Ebben az esetben Hockenheim maradna el és rá két hétre a Hungaroringen végeznénk. Ez Tom és Ede kérése.
Tom és Ede megnyerte a futamot ezúton gratulálok nekik! Sajnálatos, hogy törölni kellett.

Abban az esetben ha vita lenne, hogy Hockenheim vagy Brazíl akkor gyorsan kiírunk egy szavazást. De én úgy gondolom a minőség miatt jobb ha megint Brazíl jön, Tom Ede kérését is tiszteletben kellene tartani. Lesz egy nagyon jó futamunk ( 8) Ulvarnak is megvan már a pálya)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. nov. 02, 2008 9:52 pm

Csak egy ötlet vagy kérdés. Mi lenne ha az újrafutott Brazil után nem lenne 1 hét szünet, hanem lefutnánk utána a Németet, majd egy hét múlva a Magyart. Vagy ez így sok lenne, vagy más akadálya is van a dolognak. Mivel nem látok a háttérbe, így nem tudom, hogy ez kivitelezhető. :?:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 02, 2008 9:54 pm

MÁS: egy kis szabály egyeztetés!
Ha valakinek gondja van akkor a felvezető kör után tud kilépni. Mivel az a szabályunk, hogy futam akkor kerül törlésre ha a versenyzők 50% egy adott hiba miatt esik ki, erre célszerű odafigyelni.
Az nem lehetséges, hogy valaki meg sem próbálja és mégis beleszámoljuk, ilyen alapon azokkal is számolni kellene akik elve nem is jöttek a futamra.

Vagyis kötelező a versenyt megkezdeni, ami a felvezető körrel indul a jelenlegi szabályaink szerint.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 02, 2008 9:59 pm

Tommy78 írta:Csak egy ötlet vagy kérdés. Mi lenne ha az újrafutott Brazil után nem lenne 1 hét szünet, hanem lefutnánk utána a Németet, majd egy hét múlva a Magyart. Vagy ez így sok lenne, vagy más akadálya is van a dolognak. Mivel nem látok a háttérbe, így nem tudom, hogy ez kivitelezhető. :?:
Magyar futamra mindig két hét felkészülési idő van.
Mivel a zárófutamra muszáj tisztességesen készülni.
A végén már nagyon erős a csata a poziciókért és CTDP nem lehet két perc alatt tesztelni a gumi miatt teljes etupokat kell futni és minden beállítás változtatásnál újra végig kell zongorázni az összes gumit.

Én úgy gondolom törlés korrekt mindenkivel szemben. Kifutottunk az időből. Decemberben már indy95 szezonba lépésre és Lienzre erősen készülni kellene.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. nov. 02, 2008 10:04 pm

oké, mindent értek! Köszi a gyors választ! :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 02, 2008 11:11 pm

Tommy78 írta:oké, mindent értek! Köszi a gyors választ! :wink:
én köszönöm!

Urak kérek szépen mindenkit az idő rövidsége miatt jelezzen, ha vitás kérdés van akkor szavazunk, de mivel kevés az időnk gyorsan kellene dönteni.
Kérek szépen véleményeket.

2009-ben ilyen nem lesz, szépen lekövetjük a bajnokit, problémás futam esetén ha van lehetőség rá és lehet tólni (vagyis két hét van a futamok között, ott elhalasztunk egy héttel ahol meg nincs lehetőség törlünk) és az egyetlen futam logikusan ami a végén kerül megrendezésre a Hungaroring lesz.

Ebben az évben ez az első futam amivel gondunk volt! Azért jó arány csak hát az elején már eleve későn jött ki az MMG amire egyértelműen nem szabadott volna várni és a tartalék időpontra visszaesett Hockenheim. :?
Kép

Avatar
LacZ
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: szer. márc. 05, 2008 10:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LacZ » hétf. nov. 03, 2008 6:56 am

Metosz!

Sztem ha most vasárnapra halasztjuk a Brazil nagydíjat tökéletes lesz,mivel úgy is sokan már készültünk rá... A mi kis Hungaroringünket sztem nagyon ismerjünk szval elég lesz rá 1 hét felkészülés véleményem szerint! Persze nekem teljesen mind1,de a Brazil-t mindenképp jáccuk meg mert jó pálya...

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. nov. 03, 2008 10:00 am

Szerintem is böven elég foglalkozni egy hetet a Hungaroringgel. A jövő év miatt fontos egyeseknek, de valakinek nem. Én személy szerint indulok F1en, de nekem mostmár az IndyCar jelent sokat. Ott érzem magam jól. Nekem elég 1 hét a Ringre, tanultam egy két dolgot amikor nézegettem a pályát testközelben. Én szeretnék már most sok sikert kívánni azoknak akik jövőre a Pro ligában lesznek, nekem személy szerint tökéletesen megfelel a Basic.

IndyCarban úgy érzem harcolhatok a bajnoki címért, így arra fogok építeni, arra fogom az összes simes időmet áldozni, legalábbis a nagy részét, és hogy ha úgy fog kezdődni a jövő évi IRL mint a mostani IndyCar akkor ott is ez lesz a cél, nem pedig az F1. (Bár attól függ milyen a mod). Sok a kérdés, és sokat kell várni a válaszokra, szóval. Majd kiderül minden idővel.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 03, 2008 11:34 am

Genyóval utána mentünk a dolgoknak.

Matchmaker nem problémázott!
Álhírek a rf2 teszteléséről szintén nem igazak.

A probléma a UPC-vel volt.

Sajnos azok akik a UPC-vel csatlakoznak a karácsonyi időszakik gondban lesznek, mert a UPC túlvállalta a rendszerét és egyetlen probléma - leállása (lásd. tegnap este a BIX-ben) katasztrófát okoz.

@Ulvar
vérig vagyok sértve, tőlem mondhatsz rám csúnyákat a TS-en, ugrálhatsz a hajamon, na de az, hogy FTP-t újra kell indítani 10 perccel futam előtt mert neked meg sincs a pálya.........
Szóval légyszi felkszülési dolgokba ezek után ne mártsd a csörödet, ne merj hozzászólni ilyesmihez, mert atombombaként zuhanok rád és katicából matrica leszen.
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. nov. 03, 2008 12:03 pm

A Magyar Nagydij egyértelmű, azt le kell futni . Braziliára sokat készültem, mig Hockenheimre egyáltalán. Tehát Brazil mellett voksolok.
Start Me Up

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. nov. 03, 2008 12:09 pm

Akkor metosz elmondanám, 12MB s UPC netem van és nem volt semmi akadás lagg semmi. Mellesleg a vezetékes teló illetve a TV is UPC és ezekkel se volt gond. Akkor ez was ist das???

Amúgy igen. Metosz igazad van, tényleg én voltam a hülye, de valahogy nem vonz az F1. Amikor mindent beleadtam akkor is kemény 1 pontot hoztam. Ez így nem tud vonzani. Talán jövőre, de idén elég, végig megyek minden futamon, de valahogy se a mod se az F1 alap nem vonz amikor megkaptam az új kormányt Silverstoneban 4. voltam MMGvel, ahhoz hozzá voltam szokva, ezért is szavaztam ÉN EGYEDÜL a BMW modra egy ténylegesen egységesített modhoz amivel mindenki közel azonosan tud menni, hiába sim ide vagy oda, CTDPvel meg...no comment. Ezért is tényleg csúnyán vagy szépen kifejezve is leszartam a tegnapi napot.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. nov. 03, 2008 12:12 pm

****, bocsi, az oldal bekrepált xD aztán véletlen 2x küldtem el. sry
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 03, 2008 12:22 pm

TV-nek semmi köze a dologhoz.

Az, hogy a UPC-vel gond volt a BIX-ből tudjuk. Az, hogy mely alhálozatokat érintett a dolog persze nem tudom, nyilván a tiédet nem.

A lényeg:
Nem értünk hozzá nem tudhatjuk. Tsunamit is csak később lehet elemzni. hogy valójában mi történt és miért lett ennyi áldozat, a kettő összefüggésben van mégis más a gyökerük.

Arra kérek mindenkit ne kezdje el azonnal a szerverre fogni a dolgot, gondolkozzunk logikusan. ha vannak olyanok akiknek egyáltalán nem akad és nincs problémájuk akkor egyértelmű, hogy nem a szerverrel van a gond.

Pár napja érzékeltünk egy kis problémát azonnal jeleztük is mert a kimenő jel mennyiség gyenge volt. Megérzésünk válaszra is talált, javítottak a rendszeren és tartalékra rakták addig a szerverszobát. Hozzátenném ezen a tartalékon is egy futam 20 fővel és 20 TS látogatóval észrevétel nélkül lement volna, max. Blory nem tudott volna csatizini illetve nagyon magas pinggel.

Képben vagyunk és folyamatos a kapcsolat a szolgáltatóval. Nekünk fontos, hogy minden problémánkról azonnal tudjon.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. nov. 03, 2008 3:11 pm

Hát-hát!

Mint bíró természetesen beleegyezek a Brazil futam törlésébe.
Mint versenyző azt mondom, amit bármelyikőtök mondana Ede vagy az én helymben:
Bórzasztóan sajnálom!!!

Hogy Brazil, vagy Hockenheim?
Nekem tök mindegy mert mindkettőre ugyanolyan eséllyel állnék rajthoz.
Én egyet tudok:
9 pontra vagyok lemaradva a dobogós helytől! Ugyan Habasa igen komoly ellenfél, de 3 futam alatt egy pici szerencsével, egy komoly csatában lett volna esélyem. Ez a 3 futam a tegnapi fiaskó miatt 2-re redukálodott, így már szinte csak matematikai esélyeim vannak :cry: .

Ez van!
Én nyomom!

Nekem is UPC-m van!

Na mindegy. Azért vicces volt hogy a két Renault élte túl a tegnapot :lol:
18 pont nem lett volna semmi!

üdv:Tom

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 03, 2008 6:21 pm

Sajnálom. Hiszen semmit nem nyertetek vele, gyakorlatilag csak azok nyertek akik nem voltak jelen. Személyesen IsTi és köztem a pontkülönbség mostanra 13-ra ugrott volna és Ti is megközlítettétek volna az ellenfeleket......... Viszont mindenki érezte (Bedy, Tom, Ede, metosz) hogy nem lenne korrekt lepontozni a dolgot, még akkor is ha a szabályok értelmében erre lett volna lehetőség.

Sajnálom.
A lényeg megmaradt, mindenkinek ugyanannyi lehetősége van bizonyítani.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd nov. 04, 2008 8:53 pm

URAK!

A HRC-nek köszönhetően megvan a probléma!

A következőt kell átírnotok, UserData/"sajatnev" mappán belül találjátok multiplayer.ini fájlt, amiben a 35. sorban a következő szövegnek kell lennie:
Auto Join Chat Server="0"
Akinél 1 van írva azok akadnak. Írjátok át 0-ra!
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. nov. 05, 2008 2:19 pm

nekem 1 van, mégsem akadok!

Na ilyenkor mi van?

Azért átírom, hátha még jobban nem akadok. :lol:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. nov. 05, 2008 2:31 pm

Már én sem akadok pedig nem írtam át :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 09, 2008 4:39 pm

Ismét Tobynak köszönhetően a szerveren beállításra került az azonnali kilépés lehetősége, vagyis nem kell megvárni míg autónk másoknak csapodik és leáll, azonnal nyomhatunk ESC-t. Első sorban ennek teszten van jelentősége.

Azért senkit nem büntetünk mert nem nyomott ESC-t csak akkor ha arra valóban elég ideje lett volna és ezzel egyértelműen mások akadályozását célozza, ebben az esetben amúgy is jogosítvány felfüggesztés van.

A beállítás közben erősen elgondolkoztam a dolgon, ha ez normálisan működne akkor szükség lenne rá!
De addig míg egy autó orra esetleg egy betonfalon is "átszúr" és valótlan találkozások generálódnak ez az ötlet elvetendő.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. nov. 24, 2008 2:29 pm

2008 Évértékelő!

Elöszőr is hatalmas ováció Habasának, Istinek, Metosznak!!!
Megérdemelten állnak a pódiumon!
Sajnos a hírtelen döntésnek köszönhetően, idén sem működött az "egy év egy mod" szabály. Éppen ezért a magam részéről két részre tudom bontani az évet:
Volt az első félév bohóckodás, hála egy "fantasztikus" modnak, majd volt egy második félév, ahol végre megint forma 1-es futamok voltak.
2007-hez képest jóval erősebb lett a mezőny, és míg tavaly csak Metosz volt a legyőzhetetlen, idén már neki is keményen meg kellett küzdeni a dobogóért. Külön kiemelném Istit, aki valami hihetetlen erővel autózta végig az évet!
Mindenkinek gratulálok a 2008-as Forma 1-es évadhoz, hiszen nagyon erős mezőnyben kellett mindenkinek helyt állni!

Remélem jövőre még több és erősebb pilóta áll rajthoz!

Szép volt srácok!

üdv: Tom

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. nov. 26, 2008 5:18 pm

@LacZ
címed meg van, de sajnos a teljes neved hiányzik az oklevél készítéshez.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. nov. 28, 2008 4:32 pm

Mivel vége lett a szezonnak, az utolsó Hungaroringi futamról csináltam egy kis videót, Tequila videóihoz nem kell hasonlítani, mert ez messze van tőle, meg túl sok időm se volt, de akartam, hogy legalább az évadzáró versenyről legyen egy kis videó.
Innen le lehet tölteni.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég