Minden, ami a témához kapcsolódik
Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. ápr. 06, 2008 9:01 pm

Tom írta:Lehet. Akkor mégis csak elfelejtettem vezetni. Legalábbis gyorsan vezetni.

Ja és ezt már régebben meg akartam kérdezni:
Amikor kiválasztod az autót , az upgrade-nél van valami szárny beállítás, meg kipörgésgátló, amiket meg lehet venni. Az mi? Van annak valami jelentősége?
Valószínüleg nincs, mivel te állítod a szárnyat, de nekem a közepes szárny van megvéve, a TC az elsőn van, a gumi csík meg mindegy.

de a TC is mind1 mivel nincs TC szal sztem semmit nem szabályoz az. Ha jól láttam ilyen speciális beállítás Monacora meg Monzára, de úgyis Én állítom be a szárnyat szal mind1 és nem tudok nagyobbat rakni mint amennyit enged.

Sztem nem felejtettél el vezetni, viszont jobban együtt vagyunk. Nézd meg metosz is visszaesett ahhoz képest h tavaly dominált!! Nem kicsit dominált!

Bár most is pokoli gyors, de ma "csak" 4. lett volna, mondjuk kilökték, de nekünk meg elszállt a fék. Szóval mozgalmas évünk lesz.

@Ulvar Neked szar érzés? 8) :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tommy vas. ápr. 06, 2008 9:03 pm-kor.

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. ápr. 06, 2008 9:02 pm

Ekkora beszólás volt az egy körig tartás? :D Téptél el tőlem mint állat, pusztán azt mondtam hogy egy körig lehet ment volna a visszatartás.
Am. arról nem tudok semmit.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. ápr. 06, 2008 9:04 pm

az tény hogy a lag és a stop and go-nak köszönhetően, kb 40mp-t hagytam a pályán. Ulvar meg tudlak érteni. Majd az ispánoknál odacsapunk. :)

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » vas. ápr. 06, 2008 9:12 pm

Spiczi!
Az 3x-edik körben lelassultál, többször beértelek de jól védekeztél.
Az utolsó elötti körben a célegyenes végén már egyértelműen Előtted voltam
(A Te szemszögedből néztem meg) de nem akartam bevágni eléd mert szélárnyékban esélyed sem lett volna megállni már azon a ponton...Biztos vagyok benne, hogy belémcsattantál volna.
Utána jött a lökdösödés és én meg búcsúztam a 9-edik helytől is....
A rajt után is elég erőszakosan szlalomoztál be féktávon elém.
Végülis valahol érthető mivel pontért harcoltunk.
Többször elkaptam pályára visszacsúszó autót is, ennek a sok koccanásnak a boxban való javítgatás lett az eredménye :x
Nem vagyok született fenomén, nincs szerencsém, és túl könnyen engedek át pozíciót.
Az utóbbi kettő még változhat :lol:

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. ápr. 06, 2008 9:24 pm

Habasa írta:Király verseny volt! Nem tudok újat mondani, IsTi, Tommy nagyon jól mentetek, kár azokért a fékekért. 3-as fékem volt, csak a fene tudja, miért nem szállt el - még soha nem szálltak el a fékeim.
Azért nem szállt el mert nekünk 2-esen volt :lol:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 06, 2008 10:36 pm

Hát én nem tudom nekem nem volt laggom a replayen jól látható, de voltak akik eltüntek feltüntek, a replayt ebből a szempontból érdemes lesz elemeznünk.
Meg kell találni a problémát, a jövő hétvégére tesztfutamot hirdetek Barcelonába csak azt letesztelni, hogy milyen adatokat ad a szerver, sajnos mivel a versenyen a kocsiban ülök nem látok rá semmire, remélem Knife is visszatér végre közénk és besegít.
Ki kell deríteni hol a baj. Ha a szerver akkor most tuti nem a proci vagy a ram mert egy rF-et még 30-al is 250fps-en mozgat lehet a hálózat akkor viszont ezen a TS lebutitásával azonnal segíthetünk, de ez sem túl valószínű, én spec. tényleg nem laggoltam, baromi zavaró volt a kivezető volnal ami miatt majdnem lezúztam Tommy-t.


:oops: Én gyakorlatilag nem ismerem még ezt a modot. Nem tudom mit tud és mik ezek az upgradek de egyáltalán nem tetszenek én akkor érzem jól magam igazából, ha csak picit lehet a vezetési stilushoz állítani egy modban és nincs ennyi ketyere szabadon amikről azt sem tudom, hogy optikai vagy valós cuccok. Hát még az, hogy megérzésem szerint ezek között az autók között az aerodinamikán kívül semmi különbség sincs, az viszont az F1-ben elég lényeges, pálya függő, versenyző függő igencsak nehéz lesz tesztelni 8) valszeg az összeállítás annyira komoly mint maga a hdv megírása vagyis a sorrend totál eltérő lehet a valóságtól.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. ápr. 06, 2008 10:47 pm

Metosz Én mondtam h figyelj a jobb oldalon a rajtnál :D Nem hittél nekem? :D

Véleményem szerint ez az eddigi legjobb mód amivel mentünk. Azok a ketyerék meg sztem nincsenek hatással semmire.

Az meg h ki nem ismeri még a módot...hát Én pl. ma rajtoltam először rajtautomatikával, eddig nem tudtam h ebben a módban müxik. És nem tesztelem magam agyon....nincs rá időm. 1-2 óra intenzív teszt azt jólvan. Ausztráliába úgy mentem h előtte való nap próbáltam ki a módot!

Pályafüggő? Ott is jól mentem sztem pedig az utcai pálya!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 06, 2008 10:59 pm

:oops: Urak, ne haragudjatok de tényleg túl vagyok a dologgal terhelve, az OWB előkészületek mentén folyamatosan PÜ-ket irogatok, remény van egy összefogásra aminek keretében szinvonalas IRL évadot csinálhatunk, frissítem az adatokat, híreket , válaszolgatok az átalgos PÜ-kre, készülget pár új elem az oldalra és közben holnap elvileg Leagues Cup edzés van és fel kellene már adni az okleveleket amivel ezt a szünetet vártam, (szóval csamez, San64, IsTi, Tommy, Habasa, LacZ türelem) :shock: :shock: ................................ help please.

Megértem ha a többi egyesületi dologban nem vesztek részt
(mint pl. Homestead ovál tesztverseny - bár most éppen lenne rá idő, ráadásul ovál pályát még forest gump is megjegyezné 20 kör alatt. :wink: setuppal meg soha nem fukarkodtam, meg hát összeségében pont versenyző toleranciát lehet tanulni rajta 320-al egymás mellett, mozgások, közel menet, helyhagyás mert nagy baj lesz...stb.)
de ezt a modot ismertetni és tesztelni kellene valakinek.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 06, 2008 11:09 pm

@Tommy
:P nekem nincs bajom a moddal vezetési élményben. Azt akartam mondani, hogy jól meg vannak keverve a kártyák benne ennyi :wink: de ez általában a jó játék alapfeltétele.
Illetve, hogy tudni szeretném optikai vagy valós dolgokkal állunk szemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz vas. ápr. 06, 2008 11:17 pm-kor.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. ápr. 06, 2008 11:13 pm

Én spec azért nem akarok vállalni dolgokat mert ha akarnék se tudnék. Örülök h futamra tudok jönni, sajnos még szerdánként se tudok tesztelni jönni....

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » hétf. ápr. 07, 2008 9:40 am

Ha tudtam volna hozni azt a tempót amit a teszteken akkor dobogós lehettem volna... Így kicsit csalódás. Szerencsére az én fékem csak az uccsó körben szart be, így az már nem befolyásolt semmit... Ami problémás volt az a sok lekörözés, kevés olyan egyén volt aki szépen elengedett volna, volt amikor csak azért csúsztam ki mert felidegelt hogy nem húzódik le előlem az illető... Érdekes hogy pl Ulvar szépen el tudott engedni, nem értem akkor a többiek miért nem... Na de mind1, nem ezért lettem csak ötödik. Ami vígasztal hogy legalább a konstruktőrit vezetjük IsTivel...

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. ápr. 07, 2008 2:22 pm

Köszi szépen Nyeki, legalább valamibe jó vagyok :twisted: :P :D

Amúgy, ha nem kellett volna egy két embert elengednem a lekörözés miatt, talán meglett volna az a 8. hely :evil: :(

Majd legközelebb.
Kép

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » hétf. ápr. 07, 2008 5:54 pm

Ha lekörözésnél néha túl tétova lettem volna az elengedést illetően elnézést kérek!
Láttam Nyekseket is megcsúszni de azért az túlzás, hogy miattam idegesnek kellett volna lenni. ..A pályáról azért nem fogok lekúszni mert jönnek mögöttem.
Főleg nem úgy, hogy az utolsó körben azért a nyamvadt 1 pontért harcolok Spiczivel. Visszanéztem a replayt semmi kivetnivalót nem látok.

Nyeksek!
A Célegyenes végén érkeztél meg a nyakamba, bőven nem támadó pozícióban, utána rámentél a szegélykőre telibe majd miután lejöttél adtál egy nagy gázfröccsöt és pörögtél egyet. Ez volt a felidegelés hatása?
Hova kellett volna lehúzódnom? Le a pályáról?

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » hétf. ápr. 07, 2008 7:14 pm

pukkandur!
nem azért írtam hogy felhúzd itt magad, eleve nem is tudtam hogy mögötted mentem akkor éppen... de amúgy ha látod hogy olyan tempóval közeledem akkor pl még a kanyar előtt elengedhettél volna.. gondolhatod hogy az előtted lévőt is utólérem és neki is el kell engednie szóval sokat nem buktál volna rajta... 1 körrel később el is mentem mindkettőtök mellett és szerintem akkor és ott jobban zavartam mint amikor senki nem volt körülöttünk.
részemről téma lezárva...

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » hétf. ápr. 07, 2008 9:52 pm

Nyeksek! Ok, nem is azért mondtam, hogy bizonygassam az igazam.
Abban igazad van, hogy ki kellett volna húzódnom jobban és elengedni hamarabb de a verseny hevében másképp láttam, sőt Spiczit nagyon meg akartam előzni, mert vele csak keményen volt esélyem, de Ő is kemény volt így én szívtam meg végül....

Sokszor még előre is alig látok, nemhogy még a tükröt is nézegessem :lol:
A teszteket is beleszámítva kb az 5.-ik futamom volt, tehát a rutin még odébb van,
eljön az idő amikor a visszapillantót is nézni fogom :D

Szóval azért bocsi, nem volt szándékos a feltartás......részemről is lezárva.

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » hétf. ápr. 07, 2008 10:53 pm

legközelebb lehet te körözöl le engem :wink:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd ápr. 08, 2008 4:57 pm

Találtam egy érdekességet az oldalon kitett 3 kép közül a középsőnél.
2 gép nagyon egybe forrt a rajtot követően :D
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd ápr. 08, 2008 7:09 pm

Jaja, igen jó kép 8)
A Renault, amelyik a képen mögöttem van, kicsit meglökött, azt azért csúsztam bele Nyeksekbe. Mondjuk nálam a replayben ez nem így látszik - kicsit F1C-s feeling.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd ápr. 08, 2008 7:27 pm

Emlékszem a szitura.
Nekem ott a gépem azt mutatta hogy a komplett élmezőny a gumifalban van, csodálkoztam is hogy az első kanyar után továbra is 6. vagyok.
Csodás dolog ez a lag :lol:

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » csüt. ápr. 17, 2008 10:43 pm

Rosszul van beállítva a szerver!!!

gumikopás, üzemanyagfogyasztás nincs....

sérthetetlenség elfogadható!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 28, 2008 6:57 am

Urak!
Köszi a futamot!

Én mondjuk személyesen egyáltalán nem vagyok elégedett a legjobb köridőm több mint 1mp-vel elmaradt attól amit autózni tudnék de sajnos csak a verseny után vettem észre, hogy nem ártott volna egy restart de min. a kormánynak egy be-ki rángatás az USB-ből.

Genyó harmadik legjobb köridőt autózta! GRAT!
Grat IsTi az első futam győzelemhez!
Grat Habasa, Tommy a dobogóhoz!
Grat minden célba érkezőnek!

Várom az autóválasztásokat a jelentkezés témában, választási sorrendet - eredméyneket, ha hazaértem a melóból frissítem.
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » hétf. ápr. 28, 2008 8:47 am

Hát ez nem az én futamom volt, rengeteget hibáztam... Bocs Metosz a kocc miatt, ott is jól elb@sztam...

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. ápr. 28, 2008 9:12 am

Azt hiszem elégedett lehetek a 4.hellyel. Ennél rosszabbra számítottam. Igyekeztem stabilan menni és nem a gyorsaságra figyelni, és ez össze is jött. Régen f1eztem akadozás nélkül, úgyhogy szokni kell még ezt a nagy sebességet. A csapat is remek munkát végzett a boxban, 8mp alatt telenyomták az autót.
Sajna kétszer is figyelmetlen voltam, mert több benzint tankoltam és még korábban is mentem ki a tervezettnél, mert a körszámlálót átállítottam.
De összevetve mindezt remek futam volt. Tommy gyönyörű előzést mutatott be, még ha a káromra is :D
Kár, hogy pont most voltunk kevesebben a szokottnál, mindenesetre izgalmas futam volt.
Grat mindenkinek!
Találkozunk Isztambulban :twisted:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. ápr. 28, 2008 12:50 pm

Na megvan az idény első pontja a Hondának xD nagy csatában sikerült megelőznöm Genyót :D az uccsó kanyarban dőlt el az egész :D

Úgyhogy köszi genyó, 2 percig mozdulatlan voltam :D remegett kezem lábam :D

mondjuk nekem volt egy kis bibim, nem működött a rajt autómatikám :S és beindultam és kaptam egy áthajtásost rögtön az elején.

szóval 15ről egész jól felhoztam :)

ennél sokkal rosszabra számítottam, Istanbulban még kevesebbre számítok.
Remélem tudok jönni, mert érettségizek, szóval elég szűkös lesz a zidőm.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. ápr. 28, 2008 8:23 pm

Egyenőre az összes futamommal nagyon elégedett vagyok. A mostani is óriási meglepetés, mert a quali előtt egyáltalán nem vártam volna, hogy akár az 5. helyet is megszerzem a rajtrácson. Nem igazán éreztem gyorsnak az autót, mondjuk a rajtnál óriási szerencse kellett, hogy 2. legyek. Szinte örökre emlékezni fogok arra, amikor a második helyen húzok el a többiektől. Az ilyen jelentéktelen dolgoknak is tudok már örülni egy ilyen erős mezőnyben. Tommynak a boxkiállásom alatt sikerült megelőznie, téptem is a hajam, mert nem kapcsoltam ki a sérülések javítását. Utána keményen kellett nyomnom, mert Knife nagyon tartotta a tempómat, és nem tudtam kiautózni a biztonságos előnyt. Jó verseny volt, és remélem a Török is az lesz!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. ápr. 28, 2008 9:44 pm

Hát ez kb. Bahrain befutó dobogót nézve ha nincsenek a fékkel gondok ott :)

Na mind1 örülök h hoztam ezt eredményt főleg uccsó helyről. Most már tényleg csak a győzelem van vissza, de ahhoz egy túlélhető első 5 kör is kellene, amiből nekem nem nagyon jutott ki idén ellentétben mondjuk Habasával :D

Oszt Törökbe remélem ismét dobogón végzek. Meg remélem a másik BMW is pontot szerez és Lacznak is sikerül célba érni 8)

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd ápr. 29, 2008 6:50 am

Először is mindenkinek maximális gratuláció!!!
Egyre profibb versenyeket nyomunk, lassan el kéne gondolkodni hogy a 2009-es évet 100%-os versenyhosszal fussuk. :wink:

És most a versenyről:
Jól kaptam el a rajtot, de sajnos Genyó figyelmetlen volt, és szó szerint rám lökte Knife--t, ennek ellenére a 6. helyen sikerült letudnom az első kanyart. Ezután igyekeztem lépést tartani az élmenőkkel, bár tudtam hogy ez nem sokáig fog sikerülni. A verseny középső szakaszában még Metoszt is megszorongattam egy kicsit, de ez sem volt hosszú életü. Sajnos az amúgy is rossz boxtaktikám mellett ( 2 kiállás ) az első kiállásom, amit nagyon rövidre terveztem, 16 mp-re sikerült a rajtnál történt csetepaté miatt.
Végül 6. helyen értem célba, de nem bánom mert így a 4. verseny után kezdek beletörődni, hogy idén ezzel a mezőnnyel, ezzel a moddal, ennyire vagyok képes. ( egyenlőre :) ).

Isti:
Elképesztő amit műveltél, nem hinném el, ha nem láttam volna a saját szememmel! Add meg a címed, megkereslek és mutasd meg, hogy hogy vagy ilyen gyors. :lol: . Viszek neked sőrt!
Gratulálok!

Még egyszer: Szép volt fiúk! Csak így tovább :lol:

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » kedd ápr. 29, 2008 6:22 pm

Ulvar írta:Na megvan az idény első pontja a Hondának xD nagy csatában sikerült megelőznöm Genyót :D az uccsó kanyarban dőlt el az egész :D

Gratulálok az 1.pontunkhoz :D Múltkor nekem volt hasonló lehetőségem Spiczivel szemben de a végén nem sikerült a pontszerzés.
Én kitartok a Honda mellett, remélem Te is maradsz 8)

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » vas. máj. 11, 2008 6:10 pm

Bocsi, hogy leléptem az időmérő elött, de nem ment sehogy a szekér.
Fáradt vagyok és türelmetlen, így nem lehet odafigyelni.
Most szembesültem vele, hogy a múltkori üzemanyagfogyás nélküli setup magas szárnnyal végképp nem jó. Állítgatni, tesztelni nem volt időm és Mindenki állva hagyott az egyenesekben.
Spiczi próbált segíteni de azzal a setuppal sem mentem túl gyorsan.

Szóval sajnálom, nem indulok a futamon.

Csáó

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 11, 2008 8:15 pm

Kösz mindenkinek a futamot!

Eredmények frissítve FTP replay xml fájlok elérhetők!
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. máj. 11, 2008 8:19 pm

pukkandur írta:Bocsi, hogy leléptem az időmérő elött, de nem ment sehogy a szekér.
Fáradt vagyok és türelmetlen, így nem lehet odafigyelni.
Most szembesültem vele, hogy a múltkori üzemanyagfogyás nélküli setup magas szárnnyal végképp nem jó. Állítgatni, tesztelni nem volt időm és Mindenki állva hagyott az egyenesekben.
Spiczi próbált segíteni de azzal a setuppal sem mentem túl gyorsan.

Szóval sajnálom, nem indulok a futamon.

Csáó
HA ez vígasztal, alapjaiban véve nekem is katasztrofális futamom volt, többször is lett volna lehetőségem a 7. hely megszerzésére, de egyszerűen a prime gumikat is elkoptattam, már futam közbe azon filóztam, hogy mennyivel lett volna jobb ha 2 kiállás/prime-ot használok :?

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. máj. 11, 2008 8:40 pm

A rajtom tökéletesen sikerült, Knife mellett simán elmentem, aztán jött az első kanyar és vki hátulról belém. Ezután felakadtam a kerékvetőre és a motorom pedig elfüstölt. Köszönöm a versenyt.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. máj. 11, 2008 8:45 pm

Idén elöször, most éreztem úgy hogy hozhattam volna a tavalyi formámat, és megcsíphettem volna a dobogót. De nehogymár így legyen alapon, a kvalin megszakadt az internetkapcsolatom, aminek köszönhetően az utolsó rajtkockárol indultam. Ennek köszönhetően nem tudtam rendesen koncentrálni a versenyen, és teljesen kiestem a az egész " versenyhétvége " ritmusábol. ( a szabadedzéseken, simán hoztam azokat az időket mint Isti, vagy Metosz, versenyen meg nem tudtam 1:26 alá menni )
Így megint az átkozott 6. helyen értem célba.

Borzasztó csalódott vagyok és ideges! ( ez az a szituáció, amikor ezt töbnek érzem szimpla játéknál )

Na megyek iszom egy sört, elolvasom a népsportot, aztán megverem az asszonyt. :cry:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. máj. 11, 2008 9:01 pm

Nyeksek ne haragudj, én mentem neked. Nem volt szándékos! Alapvetően jól ítéltem meg a távolságot azt hiszem és simán fordultam volna mögötted, de egyszercsak füst és hirtelen ott voltál. Lehet le kéne vennem az effekteket, mert késöbb is volt, hogy a kanyarban füstöt láttam csak, asszem a 8asban és kiderült, hogy IsTi ott pörög benne. Sorry!

Tom, nincs macskád, hogy az asszonyt vered? :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 11, 2008 9:24 pm

Szerintem a jól megszokott módszert használjuk, bár az asszony verés is köztük van, de mindenkit hívok szeretettel egy COD4 menetre kedden 20.00-ra!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. máj. 12, 2008 1:30 am

Lacz! Grat a második helyhez! :wink: Megérdemelted volna az első helyet!

Látom csapattársad már nincs, ezért megérte BMW-be mákolnia magát :D

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. máj. 12, 2008 6:51 am

Hát gyerekek, mit mondjak...VÉGRE VOLT EGY SIKERES RAJTOM ^^ az 5. futamra csak összejött erre mi történt? kilöknek...-.- Nem tudom ki volt, de nagyon csalódott lettem, mert apait anyait beleadtam a futamon, a boxkiállás után a 8. helyre jöttem vissza, de elrontottam a kivezető köröm, sztem simán meglehetett volna a 7. 8. helyért való küzdelem, de nem jött össze...

Monacoban...hát szeretném az utolsó rajtkockát kibérelni ha szabad!
R2D2 is keményen hajtott a végén...ezt még hozzá tenném.

csütörtökön talán sikerül újra boldognak lennem az oválon :)
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » kedd máj. 13, 2008 9:42 am

Semmi gond Knife, másnapra már lenyugodtam. :lol:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd máj. 13, 2008 8:30 pm

Srácok!

Eddig szinte full grafikával, akadás mentesen tudtam versenyezni.
Monacóban majdnem hogy egy kockát terelgetek két vonal között, úgy, hogy mindössze hárman voltunk a szerveren, és így is nagyon akad . Mi lesz versenyen, ahol több mint tizen leszünk? Én így félek elindulni, mert csak balesetet okozni leszek jó.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 13, 2008 8:45 pm

Esetleg próbáltad már kisebb felbontáson (800x600) ,DX7-esen, low grafikán és 6 megjelenítendő autóval, spec effecktek és árnyék nélkül, rövidített előre látással?
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd máj. 13, 2008 8:55 pm

Minden stimmel, kivéve hogy 1024×768, és dx9.
Kipróbálom, de az már pit stop2 feeling.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 13, 2008 9:05 pm

Tom írta:Minden stimmel, kivéve hogy 1024×768, és dx9.
Kipróbálom, de az már pit stop2 feeling.
akkoriban az nem is rossz. Ellenben dx7 sokat fog segíteni a helyzeten még butitanod sem kell, szerintem.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd máj. 20, 2008 8:41 am

Urak!

Aki esetleg nem vette észre, annak szólok, hogy a Monacoi futam a gyári MMG MONACO pályán fog lezajlani. A mult héten még más monacóval futott a server, úgyhogy érdemes ránézni, mert a " mult heti setup " itt nem sokat ér.

Mellesleg sokkal jobb az MMG pályája, mint az, ami eddig volt!

Tehát fogvédőket fel, autókat körbegumizni, mint a dodgemeken!

Irány Monaco!!!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 20, 2008 3:41 pm

Tom írta:Urak!

Aki esetleg nem vette észre, annak szólok, hogy a Monacoi futam a gyári MMG MONACO pályán fog lezajlani. A mult héten még más monacóval futott a server, úgyhogy érdemes ránézni, mert a " mult heti setup " itt nem sokat ér.

Mellesleg sokkal jobb az MMG pályája, mint az, ami eddig volt!

Tehát fogvédőket fel, autókat körbegumizni, mint a dodgemeken!

Irány Monaco!!!

Az első elgondolás amiért NEM az MMG pályát választottam az volt, hogy ebben végre - ha már nem fix upgradel megyünk - válaszhatók a különböző elemek, ráadásul nagyon szép pálya.
Az MMG által kiadott pálya szabályozza ezt így nem felel meg nekünk, sajnos az új meg túl sokat követelt a gépektől.

Holnapig legkésőbb ki lesz írva a döntés, még gondolkodom, hogy esetleg a régebbivel (EMG monaco 1.0) megyünk annak ellenére, hogy a box utca talán rossz helyen van.
:roll: Most töltöm lefelel, ha nincs különbség csak a box utca vagy még az sem akkor tuti a 1.0 EMG-vel megyünk.

FTP-n az is elérhető!

Véleményeket természetesen figyelembe veszek!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 20, 2008 4:08 pm

Hát urak sajnos az EMG verzióban nincs helyén a boxutca! Beszéltem Zöldivel és Genyóval és abban egyeztünk meg a pontos szimuláció fontosabb mindennél beleértve ezt is, szóval maradunk az MMG verziónál!

:wink: A vasnapi versenyt MMG lesz akkor is, ha gyerekek potyognak az égből!

Kanada ügyben már most elkezdtem nézelődni! Nem halogathatunk ilyen fontos kérdéseket. Igazából nem értem, megint figyelmetlen mindenki.

Tom jelezte, hogy gondja van! Én magam megnéztem és nem éreztem súlyosnak de rF-hez rendben is van a kétmagos masinám.
Tom sem jelezett vissza, hogy továbbra is gáz van.
Ha nincs Vasárnap tesztfutam (amire igencsak kevesen jöttek) akkor élesben derült volna ki, hogy valakinek 30 fps a max., totál butitott gépen a célegyenesben!!!! :evil:
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd máj. 20, 2008 5:04 pm

Az MMG pályája tökéletes sebességgel fut nálam.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 25, 2008 9:25 pm

MagnyCours, Montreal FTP-n!
vagy az OWC oldalon:
http://www.owclub.hu/download.php?view.177
http://www.owclub.hu/download.php?view.179

Légyszi mindenkettőt telepítsétek!

Szerver már pörög! :wink:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 26, 2008 8:02 am

Monaco F1 futam felvétel mászik felfele.

Pár óra múlva töthető!

02 Media könyvtáron belül könnyen megtalálható.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 26, 2008 3:30 pm

Monaco fenn van tölthető, viszont Montreallal gondok vannak a GP4 pálya kivezetése nem azonos a jelenlegivel!
A kérdés az, hogy az alap ISI pálya mennyire akad nektek, nálam bizony pont a felét hozza a GP4-esnek. Vagyis ahol az ISI bőven 100 fps alatt van, ott a GP4 nekem 160 fölött!

Az egyiknél az ajánlott setup a medium csomag míg a GP4-est szerintem monzai szárnyakkal érdemes birtokba venni.

Mivel a GP4 több szempontból is bizonyított már, ráadásul a fps rekord magas rajta, ha nem derül ki róla a napokban nagyobb probléma akkor marad, a box kijárat ebben az esetben szerintem másodlagos (itt nem az a kérdés, hogy egy azonos fps-t mutató pályán az újon menjünk.)
Véleményeket várok, hallgatás beleegyezés!
Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » hétf. máj. 26, 2008 5:05 pm

Mivel az upgradek között óriási külöbségek vannak ezért olyan mintha több szériával versenyeznénk, és ez a pályán komoly balesetekhez vezethet. Ezért javasolnám ezeknek a futamok előtti rögzítését ,amit a futam jelentkezésekben az első hozzászólásban rögzítenénk.

Kedves bíró társak, Ti is írjátok le véleményeteket.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. máj. 26, 2008 6:50 pm

@Zöldi

Ha jól értettem akkor azt szeretnéd, hogy az aktuális futam elött, ki legyen hírdetve az, hogy kötelezően melyik " wing setting " upgrade-val kell a versenyen részt venni!

Ezzel, egy probléma van: nem ellenőrizhető!

Íme egy újjabb példa arra, hogy mennyire nem ideális a mod online versenyzésre.
Önmagában is nagyon nehéz egy jó setupot összerakni, hát még ha így megbonyolítják. :shock:

Őszintén bevallom, bármennyire is élvezetes, szép, hangulatos az MMG, technikai szempontból még mindig a CTDP 2005 a legjobb. Ez az én szubjektív véleményem.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 28, 2008 4:40 pm

Magny Cours cserélve lesz!!! Teljesen rossz a vonalvezetés!
Sajna csak a fps-t néztem a boxban és már léptem is tovább.



Szerintem megfontolandó Zöldi felvetése.

Ellenőrzésre alig van szükség mert akkora különbség az upgradek között és gyakorlatilag 3 választás van
1. low, medium, high
2. monza
3. monaco

Maga a gyakorlat is azt hozza, hogy azonossal fogunk menni, ennek ellenére szabályba foglalva is jó lenne ha megjelenne úgy mint az OW futamokon.
Értem Zöldi problémáját, ki és hogyan fog egy szimpla fékpont és végsebesség különbségből fakadó balesetnél dönteni.
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. jún. 08, 2008 4:44 pm

Köszönöm az eddigi lehetőséget, kilépek a bajnokságból. További jó versenyzést mindenkinek.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 08, 2008 5:19 pm

Mi történt Nyeksek?
Nekem miután borzalmasan indult a hétvége, 4. helyre jöttem fel a kavarosásban és simán utólértem az élbolyt, ráadásul még csak nem is nagyon gyorsan közelített metosz, erre elment a villany. Jippijájé!
Asszem maradok IRLnél. Röhej, hogy oda nem akartam menni, mégis azt élvezem leginkább... (annak ellenére, hogy eddig 2 futamot fejeztem be normálisan)

Avatar
LacZ
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: szer. márc. 05, 2008 10:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LacZ » vas. jún. 08, 2008 5:21 pm

Hát nekem is gyönyörű lett ez a veseny... 7.ről 3. helyre rajtoltam.. Erre Ulvar elmérte a féktávot,és totál belém jött... 11. hely.. köszi.. ki is léptem.. Sztem simán odalehetett volna figyelni a másikra.. (én se véletlenül lassítottam...)

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 08, 2008 5:51 pm

Srácok!

Az óvásoknak megvan a helye, és persze a hangvétele is.

A nyilatkozatomat késöbb írom.

Aki ki akar lépni az legyen szíves ne tegye! Eldöntött tény hogy ennek a modnak meg vannak számlálva a napjai. Bírjátok ki!

üdv: Tom

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 08, 2008 5:54 pm

Rajt az én saram sajnálom. Nem tudtam egyeztetni a TS gomb nyomását START bemondást, az automata start indítóval és a gáz adással, amúgy sem vagyok jó rajtoló. :roll:
sajnálom de bocsánatot nem kérek, mert bármikor beragadhat valaki és én nem mentem neki senkinek sem.

Maga a verseny durva volt, Tommal hatalmasat csatáztunk még a 36-ban is.

Feladatok készülnek:
- Replayt FTP megtalálhatjátok,
- Eredménytábla frissítve
- Magny Cours mind FTP mind OWC oldalon elérhető:
http://www.owclub.hu/download.php?view.185
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. jún. 08, 2008 6:06 pm

Hát nekem az egésztől elment a kedvem ezután. És nem a fékek miatt. Az eleje még varázslatos volt. Aztán elég volt IsTi segítsége, hogy onnan én megoldjam magamnak, hogy még véletlen sem legyek boldog a végén.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. jún. 08, 2008 6:20 pm

Hát nekem az egésztől elment a kedvem ezután. És nem a fékek miatt. Az eleje még varázslatos volt. Aztán elég volt IsTi segítsége, hogy onnan én megoldjam magamnak, hogy még véletlen sem legyek boldog a végén.
Én bevártalak a többi meg már csak rajtad múlott

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. jún. 08, 2008 7:35 pm

Hát épp ezt mondom, hogy utána megoldottam magamnak a többit :(

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég