Minden, ami a témához kapcsolódik
Lezárt

Használjunk-e kipörgésgátlót?

A szavazás csüt. feb. 07, 2008 5:56 pm-kor befejeződött.

igen "low"
5
33%
nem
10
67%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

F1OB2008szavazás Téma: kipörgésgátló

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jan. 28, 2008 5:56 pm

Kérek mindenkit ne csak szavazzon hozzászólásában jelezze igen vagy nem!
Csak azokat a szavazatokat számoljuk amik hozzászólásban is látszanak!

Szavazni 10 napig lehet!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------



A szerveren jelenleg, mivel CC, F1MMG és F188 együtt fut engedélyezett a kipörgésgátló leggyengébb fokozata (low)

Én személyesen továbbra is úgyérzem szükség van a low-ra bár ez a MOD kezelhető visszanézve elég meggyőző a futam replay, hogy szükségünk van gátlásokra, végül is nem azon vitatkozunk, hogy minden segítséggel megyünk-e hanem azon, hogy minimum vagy semmi egyetlen elemben, arról nem is beszélve, hogy soha nem leszünk teljesen azonosak az FIA F1 szabálykönyvvel sőt 8) egyre jobban távolodunk majd tőle, mert tökéletes versenyzést csak a digitálisan lehetséges, ahogy mi csináljuk. nem is beszélve a környezet védelemről, energia takarékossabbak vagyunk még!
A lényeg továbbra is hogy F1-ezünk és ugyan ott ugyan akkor ahol a kedvenceink teszik. Már a körszámban sem egyeztünk de azzal senkinek nem volt fennakadása, pedig jóval egyszerűbben teljesíthető mint úgy vezetni ezeket a gépeket, hogy semmilyen visszajelzésünk nincs gyorsulásról-lassulásról illetve arról, hogy bár már rajta vagyunk a gázon a kerék pörög nem tól előre a gépezet, amit az életben azért elég gyorsan 0,25s-on belül (Frenkl, Sportélettan) nem vizuálisan érzékelünk.

Még nem szavaztam majd ha megteszem írom.

:wink: Ne feledjétek légyszives itt a liga hirdetésekben a szabályok elfogadását, végig olvasását, csak fordított sorrendben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz pén. márc. 14, 2008 3:09 pm-kor.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. jan. 28, 2008 6:35 pm

Nemmel szavaztam.

Igaz, hogy több gyakorlást igényel a kezdetekkor, de sokkal, sokkal izgalmasabb versenyeket eredményezhet. Sajnos tavaly igazából csak az idővel álltak harcban a pilóták. Hát legyen most küzdelem ember és ember, valamint ember és gép között is.

Kérem a pilótákat, hogy ne tegyék a szavazás eredményétől függővé a szereplésüket. Azt hiszem elég érett a társaság ahhoz, hogy felnőjjön a feladathoz, legyen szó tc nélküli, vagy low tc-s versenyzésről, mégha olyan mintha a fogát húznák is. Segítséget kérni nem szégyen! Az autót persze máshogy kell állítani, de ebben is szívesen segít akármelyikőnk szerintem. Én a setupjaimat versenyről versenyre közkincsé teszem, ha kell. De javaslom az első 3 helyezett is tegye. Amit javasolni tudok azoknak akik nem nagyon mentek még tc nélkül, próbálgassák szárnyaikat kasztnis modokkal (pl: WTCC, OWCDTM, Caterham, Zonda) vagy kezdjék alacsonyabb sebességen az F1et (pl: GP 67 és 79). Ne akármilyen moddal próbálkozzatok, mert nem minden mod viselkedik kezelhetően tc nélkül!

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » hétf. jan. 28, 2008 7:19 pm

Knife írta:Nemmel szavaztam.

Igaz, hogy több gyakorlást igényel a kezdetekkor, de sokkal, sokkal izgalmasabb versenyeket eredményezhet. Sajnos tavaly igazából csak az idővel álltak harcban a pilóták. Hát legyen most küzdelem ember és ember, valamint ember és gép között is.

Kérem a pilótákat, hogy ne tegyék a szavazás eredményétől függővé a szereplésüket. Azt hiszem elég érett a társaság ahhoz, hogy felnőjjön a feladathoz, legyen szó tc nélküli, vagy low tc-s versenyzésről, mégha olyan mintha a fogát húznák is. Segítséget kérni nem szégyen! Az autót persze máshogy kell állítani, de ebben is szívesen segít akármelyikőnk szerintem. Én a setupjaimat versenyről versenyre közkincsé teszem, ha kell. De javaslom az első 3 helyezett is tegye. Amit javasolni tudok azoknak akik nem nagyon mentek még tc nélkül, próbálgassák szárnyaikat kasztnis modokkal (pl: WTCC, OWCDTM, Caterham, Zonda) vagy kezdjék alacsonyabb sebességen az F1et (pl: GP 67 és 79). Ne akármilyen moddal próbálkozzatok, mert nem minden mod viselkedik kezelhetően tc nélkül!
Nemmel szavaztam.

Indoklás:

Saját kis személyes, önző érdekeim miatt döntöttem így. :wink:
Amikor TC-vel mentünk, mindenki stabil időket autózott, én is, bár én roppant lassú voltam. Így viszont ha a stabilitást meg tudom őrizni, akkor a versenyeken felcsillan a remény, mert akárki akármilyen jó és gyors pilóta, egy-egy forgás éppen becsúszhat. Na nekem ezekre kell rárabolnom.
Szóval No TC.

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » hétf. jan. 28, 2008 8:09 pm

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nemmel szavaztam. Ha már egyszer szeretem az online versenyzést, és veszem az időt+fáradtságot, hogy eljöjjek tesztelni, akkor a gyakorlás meghozza gyümölcsét, és valószínüleg menni fog kipörgésgátló nélkül is, legalábbis remélem :)
Geri

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd jan. 29, 2008 8:13 am

Először is szeretném kihangsúlyozni amit Knife is említett, miszerint nagyon nem mindegy, hogy milyen mod-al megyünk. A tavalyi bmw-mod pl. kezelhetetlen tc nélkül, de az mmg 2007 demoval élvezetes a körözgetés, én személy szerint elég hamar rákattantam az óvatos vezetésre. Abban bízva hogy a hivatalos,álltalunk megszavazott mod is hasonlóan kezelhető lesz, csatlakozom a Nemmel szavazók népes családjához. A teszt futam valóban izgalmas volt kipörgésgátló nélkül ( föleg ha figyelembe vesszük hogy aznap este láttam életemben elöször ezt a pályát ) , el tudom képzelni hogy milyenek lesznek a bajnoki meccsek azokon a pályákon, amin már mindenki csukott szemmel is végigmegy :D

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

TC

Hozzászólás Szerző: Ninja » kedd jan. 29, 2008 8:20 am

"NEM"-el szavasztam, de szerintem ezt ugy is tudjátok :twisted:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » kedd jan. 29, 2008 2:20 pm

Nem-re szavaztam.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd jan. 29, 2008 2:54 pm

Kérem azt, aki az Igenre szavazott is jelezze.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jan. 29, 2008 5:00 pm

Knife írta:Kérem azt, aki az Igenre szavazott is jelezze.
hát igen, valaki szavazott de nem írt vélemyélnyt szóval az állás ebben a pillanatban

6 nem
0 igen


kérek szépen mindenkit ezek után csak közelítésnek nézze a fórum által írt eremdényt, a hivatalosat majd Knife-al jelezzük.

Szavazni még 9 napig lehet.
Kép

cselt
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: vas. aug. 20, 2006 7:24 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: cselt » kedd jan. 29, 2008 9:19 pm

A "nem" gombot nyomtam meg. Szerintem sokkal izgalmasabb így F1-es autót vezetni. Nekem jobban bejött. Szerintem aki kételkedik, az is szánjon rá egy kis időt és gyakoroljon egy picit. Amint ráérez, rájön, hogy felesleges a TC.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jan. 30, 2008 11:41 pm

Kedves klubtagok!
Kérek szépen mindenkit, aki ebben a szavazásban részt vesz, tényleg jobban gondolja át a szavazatát, mert nagyon úgy fest ezzel a döntéssel erős patt helyzetbe kerülünk és kevesebben leszünk. Szerintem az a legfontosabb, hogy többen legyünk a pályán és a feltételek azonosak legyenek! Ennél több nem kell. Nekem mindegy, hogy van vagy nincs de egyértelműen rossz a klubnak ahogy látom ha nincs, jó volna ezt komolyan venni, vannak köztünk „melósok-családos” emberek akik nem tudnak annyit a gép elé kerülni. Ez már probléma volt annak idején más ligákban is - órákat olvastam már a témáról - , sőt még az olimpiai mozgalomban is a mai napig a fő vitakérdés.
Az OR-en végül BASE és PRO részre lett osztva a csapat és pont a kipörgés gátlás volt az ami különbözött a csapatok között. Sajnos ehhez gyakorlatban több mint 40 pilóta kell, hogy élvezetes legyen és értelme is legyen. Persze akkor még csak high létezett mégis így volt jobb, akkor most van már végre olyan, hogy minimum „low” és ezt is elvetjük.
Ha valaki könnyen hibázik már pedig az egyértelmű így több hiba lesz gyorsabban el megy a kedve még nagyobb lesz az amúgy is fellépő kopás!!! Olvassátok el hányan írták 2007-ben a "nem lesz időm gyakolrolni nem jövökhöz" hasonló szövegeket kipörgésgátkó mellett is!

Akkor kellene tényleg ezt csinálni, amikor már sokan leszünk, igazat adok abban Genyónak, hogy nem is teszteltük ki ezt rendesen, amiben nyilván mind hibásak vagyunk, de tényleg nem mentünk még fel vele több pályára különböző felületekre - monacot ugye bár nem is mertük kipróbálni - .

Az is zavar, hogy más lesz még a fizika a kész MMG-ben és nem tudjuk pontosan miben, szóval nagyon sok a kérdés.

Szavazatom leadtam igen-re.

Szavazzatok és versenyezzetek!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. jan. 31, 2008 2:12 pm

Minek van itt ez a szavazás?

De most komolyan! Teljesen felesleges, ahogy látom.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. jan. 31, 2008 3:00 pm

Hát ebben most igazad van Knife!

Metosz!
Azt mondod hogy kevesebben érdeklődnek abajnokságra , mert nincs tc? Kérdem én, hol vannak azok az emberek? Ők miért nem szavaznak? Gondolom nekik ugyanúgy van lehetőségük véleményt nyilvánítani, de én eddig csak egy embertől hallottam - rajtad kívül - a nem tetszését ez ügyben. Jelezzenek azok az emberek akik csak úgy jönnének ha van tc!!!
Abban egyetértek hogy ha elkészül a végleges mmg, és azt sokkal nehezebb lesz tc nélkül vezetni mint a demot, akkor érdemes újraértékelni a dolgot.
Én pont az a példa vagyok, akit említettél: Családos ember, aki álltalában reggeltöl estig dolgozik. Az mmg demot tc nélkül kb 20 perc alatt megszoktam! Semmi mást nem kell megszokni, csak hogy ésszel kell nyomni a pedált.
Rám mindenképp számíthattok, ha van tc, ha nincs.Nekem mindegy csak döntsük el. Az sem érdekel ha szavazunk, de az sem ha egy-két ember dönti el, de ne felejtsétek el, már csak egy hónap!
:wink:
Hajrá mindenkinek!!!
ja és Metosz!
Remélem mondanom sem kell hogy nem kötekedésből,vagy rosszindulatból írtam eme sorokat.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jan. 31, 2008 5:01 pm

Knife írta:Minek van itt ez a szavazás?

De most komolyan! Teljesen felesleges, ahogy látom.
@Tom
Gőzőm sincs mivel értessz egyet Knife-al vagy én nem szavazhatok csak nemmel, nekem nincsenek jogaim?!?

@Knife
A szavazás azért van, hogy eldöntsük mit használunk a pályán, sajnos nagy hibát követünk el és ez a véleményem. Ha nem tetszik, hogy valakinek más a véleménye, sajnálom.

Amúgy van benne így elolvasás után már valami, lassan valóban nem szeretnék már én se olyanokkal versenyezni akik ennyire durván lekezelnek és hülyének néznek, van jobb dolgom is, mint széllel szembe pisálni és szélmalomharcot vívni hülyeségekről, ebben a személyes ügyben majd a bemutatkozásban nyilatkozom, még meggondolom hogyan és miben veszek ezek után részt.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. jan. 31, 2008 5:29 pm

Metosz félreértettél! Hogy tc mellett voksoltál, az a szíved joga. Én mint mondtam versenyezni fogok így is-úgy is, és remélem te is ott leszel a rajtrácson. Én mindössze az indokaidat találtam furcsának. Knife valószinüleg azért kérdőjelezte meg a szavazás értelmét, mert te nem csak a személyes véleményedet írtad le, hanem megpróbáltad befolyásolni mások véleményét. És bármennyire is nem szeretnéd vagy nem tetszik, a te szavadnak nagy, ha nem a legnagyobb súllya van.
És nyomatékosan kijelentem ismét hogy nem megsérteni akartalak, ha mégis sikerült akkor bocsánat.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. jan. 31, 2008 6:04 pm

metosz, ne haragudj, de azt hiszem itt nem neked kellett volna megsértődni!

Miután nem tudtunk dönteni megegyeztünk, inkább döntsenek a pilóták. A szavazás állása alapján, a nevezett 12 pilótából 7 tc nélküli versenyzésre szavazott. Ezután letetted a voksod a low tc mellett, majd egy nem létező, kilátástalan helyzetet vázoltál fel, hogy nem tudunk dönteni. Nem értem miért írtad, hogy rossz a klubnak ha nincs, 7 tiltó szavazat után.
Semmi baj nincs azzal, ha tcvel szeretnél autózni. De amit írtál fikció, amíg nincs eredménye a szavazásnak és nem a saját álláspontod olvasható ki belőle.

Ez a szavazás, ha jól tudom a "vélemények" begyűjtésére szolgál. De ha itt is él a vétójog akkor pedig abszolút jogos a felvetésem, miszerint értelmetlen a szavazás, hiszen Genyóról tudjuk, hogy nem szeretne tc nélkül autózni.

Nem néz senki hülyének, és nem kezel le. Ellenben amit írtál... Várjuk már ki azt a 8 napot a szavazás végéig!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. jan. 31, 2008 6:08 pm

Kiegészíteném annyival, hogy mint már említettem, ha tc nélküli versenyzésben döntünk, és a még meg nem jelent mod erre nem alkalmas, akkor publicban letölthető patchban is tudjuk javítani.

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » pén. feb. 01, 2008 6:59 pm

Igennel szavaztam.
Az én véleményem szerint is több gyakorlás kell a tc nélküli autóhoz. Kipróbáltam, és úgy érzem nem lesz elég időm tc nélküli versenyekre felkészülni. Ezért csak ritkán vennék részt liga versenyeken. Mentem vele egy hosszabb menetet teli tankkal, és a gumik melegedésével egyre "izgalmasabbá" vált :?

(egyébként megértem metoszt hogy itt lobbyzik, hiszen ez egy fórum. Ennél nyíltabban nem lehetne. Szerintem csak szeretné megmenteni az F1-et és legalább tartani a szinvonalat. Pár éve OR-en ugyenez a kérdés okozott prblémát. A végén inkább egyre többen versenyeztünk "base-ben. Ott viszont lényegesen többen voltunk. :shock: )

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » szomb. feb. 02, 2008 5:59 pm

igen

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 03, 2008 10:38 am

Urak!
Szavazni 28 Jan. 2008 06:35 pm-tól 10 napig lehet.
vagyis 2008.02.07 - kb.17.00-ig.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. feb. 03, 2008 5:12 pm

Válasz NEM !

Így izgalmasabb , és nem észnélkül kezeljük a gázpedált. 8)

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » vas. feb. 03, 2008 5:14 pm

Sziasztok! Igennel szavaztam, mint kezdőnek talán nagyobb az esélyem így felvenni a ritmust. Úgy gondolom, hogy nem ez fogja eldönteni ki a jobb. Akinek született érzéke van illetve sokat gyakorol az előnyben van TC-vel és anélkül is.
A lémyeg: Indulni szeretnék ha van ha nincs :D

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

NEM

Hozzászólás Szerző: Ede » szer. feb. 06, 2008 6:47 pm

Nem.
Igaziból sincsen, és nyomjuk ésszel azt a pedált. Sokkal több a hibalehetőség, sokkal izgalmasabb, ha történik is valami.
A tapasztalat, hogyha a 6. helyen versenyzek valakivel, mintha a 2. helyen unalmasan körözgetek...
Hátha izgi lesz:)
Ede

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Re: NEM

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szer. feb. 06, 2008 9:20 pm

Előző hozzászólásomat kiegészíteném azzal, hogy véleményem szerint nem attól lesz izgalmas a verseny, hogy rohadt nehéz vezetni az autót, mivel eddig is használták „offline”-ban, hanem attól, hogy a pilóták köridőkben pofozkodnak és vonatozva előzgetik egymást. Az apró hibák apró hibák maradhatnak. Így sem volt egyszerű vezetni, az F1 nagyon gyors és 40 kör felett kell menni. Remélem nektek lesz igazatok és izgalmas lesz.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szer. feb. 06, 2008 10:44 pm

Én is szavaztam egy "nem"-re.

Bár még nem 100% hogy indulok, de nagyon szeretnék, csak még nembiztos h lesz rá időm.

Sztem így izgibbek lesznek a versenyek, eddig nem nagyon lehetett hibázni (vezetői hiba, főleg megpördülés) max elfékezés meg ilyesmi. Ha jó volt a beállításod gyors voltál, ha nem akkor lenyomtak. Viszont itt végig koncentrálni kell a kigyorsításokra főleg...szóval az is hibázhat akinek perfect a setupja és amúgy is gyors pilóta.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 06, 2008 11:01 pm

Itt az idő, hogy a szavazást lezárjuk Nyeksek és Süti szavazata nélkül is biztossá vált a végeredmény, mivel jogosítványt már csak jövő vasárnap lehet szerezni.

Végeredmény:
igen low TC - 4 szavazat (pukkandur, Zöldi, Genyó, metosz)
nem - 7 (Knife, IsTi, Tom, Ede, Geri, Spiczi91, Tommy)

A "Nem" nyert! F1OB'08 TC nélkül kerül megrendezésre.

További óvásnak a döntés ellen nincs helye!
Kép

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

TC

Hozzászólás Szerző: Ninja » csüt. feb. 07, 2008 10:10 am

Amint látom nem mindenki szavazata számít, még akkor sem, ha szavazott!

Ninja és Cselt is Nem-re szavazott, még akkor is, ha nem számít :lol:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » csüt. feb. 07, 2008 3:27 pm

@Ninja
Azok vettek részt a szavazásban nyilván, akik jelentkeztek a F1-re és érintettek a kérdésben.

Ninja
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 3:50 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ninja » csüt. feb. 07, 2008 3:31 pm

Én kérek elnézést
:lol:

Mivel még a mod sincs lefixálva ugytudom, gondoltam, hogy OWC tagok szavazhatnak a TC ügyben, hát tévedtem, bocsika :!:

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég