Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

F1OB 2008 Melbourne Futamcsevegő

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. márc. 16, 2008 8:32 pm

Vélemények?

Én csak annyit mondanék hogy ha valakit le akarnak körözni az ne elém álljon vissza. Köszönöm.
Sepangban talán több szerencsém lesz :)

Ha valakinek megvan a quali visszajátszás azt elkérhetném?

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. márc. 16, 2008 9:03 pm

Ahoz képest, hogy hogy indult a verseny, jobb helyezést vártam.
Kb a 7. körig bírtam a rám eső nyomást, majd szép lassan a második helyről visszacsúsztam az 5. helyre. Aztán az egyetlen boxkiállásomnál jött a kötelező gikszer! A boxutca bejáratánál megnyomtam a limitert, de a kormányon a gomb 2x kapcsolt, amit nem vettem észre. Meg is kaptam a stop/go büntim. Aztán miután 40 mp-re volt az elöttem lévő autó, érdektelenségbe csapott át a vezetésem, és ennek hála vesztettem még egy helyet.
Remélem nem ez fogja jellemezni az évet.( legalább is az én részemről )

Egyébként állítólag jó futam volt. :)

Viszlát a jövőhéten.

pukkandur
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 9:40 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: pukkandur » vas. márc. 16, 2008 9:10 pm

Tom,

Üdv a klubban :D
Ugyanígy megszívtam, limiter kikapcs, bőgáz....szintén mehettem vissza a boxba 10 másodpercre.

Lekörözésnél én is jártam úgy, hogy elengedtek, aztán 3 kanyarral odébb hátulról csatt, lehetett preparálni a seggét Buttonnak :(

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 16, 2008 9:12 pm

Replay meg xml fájlok elérhetők már FTP-n
jatekok/rfactor/bajnoksagok/forma1
útvonalon!
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. márc. 16, 2008 9:47 pm

A felvezető körben nekem jött Nyeksek és LacZ, a rajtnál megugrattam Tommy-t, aztán emiatt vissza estem a 12. helyre asszem. Utánna több betli, amikor pedig esélyem lett vona Tomot és Nyekseket elkapni megforogtam.
Tömören ennyi volt a futamom...
De amúgy jó volt. Legalább egy pontocskám van. :)

Avatar
LacZ
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: szer. márc. 05, 2008 10:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: LacZ » vas. márc. 16, 2008 9:51 pm

Hát srácok,nekem tetszett a verseny! Szinte minden buliba benne voltam,az időmérőn kaptam egy büntetést,ennek ellenére így még izgibb volt! :D Örülök a 3. helynek!

Köszi a versenyt Srácok! :D

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 16, 2008 10:43 pm

Szerintem egy szoros, de fair verseny volt (főoldal). Ismét hibáztam az elején, és beragadtam Tom mögé. Aztán kiverekedtem magam, majd metosz megelőzött, később álltam ki a boxba, de nem tudtam visszelőzni. Onnan meg nyugdíjas tempót futottam. Nagyon örülök a 2. helynek, megérte sokat foglalkozni vele. :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 17, 2008 10:59 am

Nekem hatalmas szenvedéssel indult a futam, sajnos továbbra sem hallom tisztán a saját autómat, de remélem a server edition-ban ez már rendben lesz illetve, most lesz két hét a pontosabb beállításra. A futam maga nagyon izgalmas volt. Bár a qualit elrontottam és a mezőny közepéről kellett indulnom a rajtnál még reménykedtem egy dobogós végkifejletben amit szépen lassan pontozássá alakult midőn a BMW csapat is elment mellettem egy kisebb hiba után. Gyakorlatilag ez volt az a pont ahol eldobtam az agyam és elkezdtem koncentrálni igazán a futamra, mondván ezt 6. helyet most már akkor is be kell vinni a célig ha kiesnek a kerekek, szükség van arra 3 pontra. Aztán szépen lassan alakultak az események és meglepetten tapasztaltam, hogy állóképességben még jó vagyok illetve a gumik is kooperálnak a köridők gyorsulnak, a vége ennek volt köszönhető illetve annak, hogy szerintem Habasa lélekben túl korán feladta pedig nálam is a limit volt, szerintem tudott volna tartani.

Server edition tesztelése megkezdődik szerdán!

Ja és csütörtökön Gallardo! Gyertek minél többen! Főleg így, hogy nem lesz F1 igazán érdemes a német erőkben egy kicsit száguldozni. 8) Csak 3 kör, de talán lesznek olyanok akinek szimpatikusak vagyunk és csatlakoznak az első magyar hivatalos egyesületi sport keretekben szervezett ilyen típusú szimulátorsporttal foglakozó non-profit közösséghez.
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » hétf. márc. 17, 2008 12:59 pm

Üdv!

Elég keveset gyakoroltam, ennek ellenére jó verseny volt. Spiczitől elnézést a felvezetőköri kocc miatt. A felvezetőkörre ki kéne találni vmit mert eléggé kiszámíthatatlanul közlekednek páran..

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » hétf. márc. 17, 2008 4:25 pm

Hali,

Izgalmas futam volt abban a tekintetben, hogy már a felvezető kör alatt is el-el tűntek a kocsik a szemem elől, a rajt is horror volt ebből a szempontból, azt tudom, hogy valakit meglöktem, ezért bocsi, nem néztem vissza még, hogy ki "került" elém.
A 18. körig egész jó volt, jellemzően Pukkandurral kerülgettük egymást, aztán megállt a PC-m.
Ez egy kicsit elkedvtelenített. :cry:

remélem vasárnap jobb lesz! (Mintha Kimi is ilyesmit mondott volna... :D )

G.

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » csüt. márc. 20, 2008 5:07 pm

Genyó Kapitány írta:Hali,

Izgalmas futam volt abban a tekintetben, hogy már a felvezető kör alatt is el-el tűntek a kocsik a szemem elől, a rajt is horror volt ebből a szempontból, azt tudom, hogy valakit meglöktem, ezért bocsi, nem néztem vissza még, hogy ki "került" elém.
A 18. körig egész jó volt, jellemzően Pukkandurral kerülgettük egymást, aztán megállt a PC-m.
Ez egy kicsit elkedvtelenített. :cry:

remélem vasárnap jobb lesz! (Mintha Kimi is ilyesmit mondott volna... :D )

G.

én voltam :D

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 87 vendég