Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Csütörtöki FUN futamok javaslatok

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. márc. 19, 2008 9:54 pm

Már régebben nézegettem egy ingyenes játékot, a TrekMania Nationst. Egy igen érdekes autós játék, olyan, mintha a HotWheels kisautós pályák élednének meg, kicsit hullámvasutas feelinggel. Elég sokan játszanak vele, van egy nemzetek közti bajnokság is. Arra gondoltam, Gallardo FUN után jöhetne egypár ilyen verseny. A pályákon időre kell menni, mondjuk van 10 perced, és abból tudsz 15 kört menni, azt a legjobb idő számít. Egyáltalán nem igényel felkészülést.

TREKMANIA LETÖLTÉS
<a href="http://trackmania.filefront.com/file/Tr ... 2#Download" target="_blank">mirror1</a>
<a href="http://www.fw.hu/infoszakkor/download.php?view.28" target="_blank">mirror2</a>

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 20, 2008 11:20 am

Én maradnék azért az rF-nél lássuk be ez a dolog nem veheti fel vele a versenyt, az egyesületnek meg az ISI által kiadott motortok voltak mindig az alapjai.
Szóval a csütörtökök valóban üresek a jövő héttől, :twisted: de nem sokáig!

A játék FTP-n is elérhető, érdemes kipróbálni.
<a href="ftp://193.9.31.235">Adatbázis</a>
Jatekok / szimulator / Trekmania /
útvonalon!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. márc. 21, 2008 1:36 pm

Hát elég szar volt ez a FUN futam legalábbis sokat hibáztunk már a levezetésében is.

Több odafigyelésre van szükség. Jobb volna ezeket előre kiszűrni. Több szem többet lát. Sajnos hibás vagyok a dologban - mentségem, hogy azt a visszajelzést kaptam, nincs SC, de nem volt időm ellenőrízni a héten az F1-es kavalkádban. :oops:

Szóval ötletem:
két hét múlva óválozás után, ismét egy Hall Of Fame estre gondoltam de most valóban rövid pályán. IsTivel Brandshatch Indyre gondoltunk. FTP elérhetővé tettem a jatekok / rfactor / Bajnoksagok / Gallardo Fun könyvtárban
- a szerver már fut.
rfm még cserélve lesz, bár itt lehet, hogy nem is lenne rossz a saftycar (normálisan beállítva) mert rövid a pálya.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 24 vendég