Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

repülős csevegő

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szomb. ápr. 19, 2008 7:34 pm

Kérdésekre való tekintettel úgy gondoltuk itt az ideje a repüléshez is egy témát nyitni. Ezzel kapcsolatos kérdéseiteket, véleményeiteket ide írjátok.

Az ötelteink a következők voltak eddig:
- Angliai csata vagy StarWars csapatokban, de egyéni pontozással is.
- RedBull racing szerű verseny szimulálás.

Nagyon örültem, hogy a vezetőség felkért erre a feladatra, de sok információm hiányzik az összerakáshoz. Kérlek titeket írjatok megvalósítható ötleteket és szoftvereket amiket tesztelhetünk a kérdésben. (A régi X-Wing alliance is szóba került.)

Szóval várjuk a javaslatokat ebben a témában is!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szomb. ápr. 19, 2008 7:40 pm

Na látom mehetek joy-t venni. :D
StarWars forever!!!
Az aliance-t már kivittem régen ,az nagyon tetszett.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. ápr. 19, 2008 7:48 pm

mennyibe fáj egy közepes joy?
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szomb. ápr. 19, 2008 7:50 pm

passz.
nekem most a közepes is nagyon "fáj".

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szomb. ápr. 19, 2008 9:36 pm

StarWars-hoz szerintem elég a leg egyszerűbb is. Egy közepes joy 5-15e között lehet, profibbat 50-80e között láttam. Sajna nem olcsó ez sem.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szomb. ápr. 19, 2008 11:49 pm

Eladom a MOMO-t azt veszek egyet :lol:

Azt majd Joy-al nyomom rf-be a hotlapokat 8)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 20, 2008 12:12 am

nekem egy 3500 FT-os botkormányom van,
nagyon állat hajtogatható és tescoban corában is rendszeresen kapható Saitek ST90.

http://depo.hu/saitek/st90

8) Tie fighterem fedélzetén ezzel fogom a köcsög lázadó szátokat szétkapni.

@Zöldi
ilyesmit keresel szerintem
<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=D3zLJZrHqX0"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/watch?v=D3zLJZrHqX0" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

http://www.download.com/Fighter-Ace/300 ... 48213.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz vas. ápr. 20, 2008 1:36 am-kor.
Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » vas. ápr. 20, 2008 1:31 am

Ami metosznak van, szerintem jódarabig elég lesz nekünk, nem érdemes sokat beleölni.

@metosz
nálam nem látszik, csak egy nagy fehér háttér

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. ápr. 20, 2008 10:38 am

Hy!
Nem tudom hogy a következő kérdést melyik topicba írjam, ezért ide vésem.
Az ftp-röl letöltöttem a StarWars Galaxies-t, de nem tudom telepíteni, mert kéri a disk 2-t. Elképzelhető hogy az ftp-n lévő file, mellé kellene még egy?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 20, 2008 10:51 am

Tom írta:Hy!
Nem tudom hogy a következő kérdést melyik topicba írjam, ezért ide vésem.
Az ftp-röl letöltöttem a StarWars Galaxies-t, de nem tudom telepíteni, mert kéri a disk 2-t. Elképzelhető hogy az ftp-n lévő file, mellé kellene még egy?
ajaj, én csak letöltöttem a szerverre nem teszteltem, igen gyenge netkapcsolatom mellett nekem itthon még meg sincs. :roll: elvileg egy 14 napos triál verzió, nem értem.

Fighter Ace 3.92 is elérhető már FTP-n, én most fogom felrakni megnézni az itthoni gépemen.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 20, 2008 10:59 am

Zöldi írta:Ami metosznak van, szerintem jódarabig elég lesz nekünk, nem érdemes sokat beleölni.

@metosz
nálam nem látszik, csak egy nagy fehér háttér
:roll: nálam is, aszem ez nem jött be, pedig lemásoltam Knife beillesztését a bemutatkozásban nem értem miért nem mükszik.

:wink: ezen tuti jó:
http://www.youtube.com/watch?v=D3zLJZrHqX0
ezt keressük aszem. :twisted:
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 24, 2008 10:19 am

Sziasztok! Volt régen egy olyan játék, hogy "AirFix Dogfight". Úgy tudom az XP-re már nem jött ki, de lehet, hogy azóta van valami módosítás. Az egész arról szólt, hogy a második világháborút kellet eljátszani repülőmakettekkel, egy családi házban(!). Anno baromi sokat toltuk egymás ellen a haverokkal és tuti jó szórakozás. Utána lehetne nézni... persze, ha ennyire véresen komoly a dolog, mint a fenti videóban, akkor ez nem az a szint, de szórakozásnak, meg egymást lelövöldözni nagyon jó.

Kb. olyan mint az, hogy a sok StarWars játék után kijött a Lego StarWars, ami játékélményben szerintem a legjobb SW játék lett. Mégis "há' örö' me' bódottá' " az egész. :wink:
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. aug. 21, 2008 10:04 pm

Urak!
Nagyon behalt ez a téma, pedig jobb lenne a szokásos FPS lövöldözés helyett a levegőben szétlőni egymást karácsony környékén.

@Zöldi
8)
Szakosztályvezetők:

A szakosztályvezetők az elnökség egyhangú döntése alapján kerülnek kinevezésre határozatlan időre. A szakosztályvezetők munkájukkal az Elnökségnek tartoznak elszámolni, munkájukat az elnökség évente legalább egyszer értékeli. Amennyiben a vezető feladatkörét elégtelenül tölti be, az elnökség visszavonhatja megbízatását, a pozíció betöltésére pályázatot hirdet, a jelentkezők közül egyhangú döntés alapján új szakosztályvezetőt nevez ki.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. aug. 23, 2008 4:23 pm

Én most újra beleszerettem a 2001ben készült Operation Flashpointba. Hidegháborúban játszódó úgymondd "katonai szimulátor játék :D" de komolyan ki lehet próbálni, (én 4 éve vettem meg 3000 Ft ér a Game of the year editiont amibe az alap és 2 kieg található). Tehát ez a játék mint ahogy írtam 2001ben az év játéka volt, tehát nem gyenge, mai napig is sokan (főleg közép kelet európaiak) játszák. Youtubeon akit érdekel nézzen róla vidit, illetve járjon a játék után, mert ez egy valós szimulátor játék sztem, csak épp katonai :D. Itt tényleg úgy van hogy ha 3 golyót kapsz tuti a halál de elég 2 is...vezethetsz helikoptert, repülőt tankot, szinte mindent. A borítóján most olvastom hogy 50 különböző fajta járművet vezethetsz. First person és third person shooter tehát több kamera nézet is van.

Na szal akit érdekel próbálja ki :)
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég