Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

F1OB Monaco csevegő

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. máj. 25, 2008 8:20 pm

Írjatok!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 25, 2008 8:44 pm

Urak, melókkel készen vagyok!
Adatok FTP elérjhetők, eredmény tábla szintén frissítve, illetve kezdőlapon cikk ala Habasa olvasható!

Gratulálok Istinek és Habasának de LacZ-nak is akivel ismét nagyot meccseltünk illetve minden célba érkezőnek.

MagnyCours és Montreal perceken belül elérhetők szintén FTP illetve a szerver a pályával indítva lesz. Kérek mindenkit minél hamarabb lessen rá, derüljön ki ha gáz van. :wink:
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. máj. 26, 2008 7:03 am

Először is Grat IsTinek a mesterhármashoz, grat metosznak a felkapaszkodáshoz és grat minden célbaérőnek!
Valamiért én sose voltam jó monacoban, ami meglepő. mert macaun is mentem már párszor, ott mégsem volt még ilyen gondom. Sebaj, stabil autózásra hajtottam, ami majdnem be is jött. Sajna azonban a stabilitás azzal járt, hogy über lassú köröket mentem. Lacz folyamatosan elhúzott, de valahogy mindig megpörgött és épp csak annyira voltam lassú, hogy ilyenkor pont visszaérjen elém. Persze őt is csak max felatrtani tudtam volna. tomal ez sokáig be is jött, metoszal nem volt szerencsém. A kis "mocsok" állva hagyott rendesen. :D Aztán Tom is megelégelte a dolgot, s amikor vissza akartam előzni egy izzadságcsepp a szemembe kúszott, mert higyjétek el igencsak leizzadtam ezen a futamon, s ez majdnem mindkettőnk versenyébe került. Szerencsére észnél volt ő is, s én is összeszedtem az autót, s inkább hagytam menni szegényt. Ha korábban elengedem még Laczot is megfogta volna. Bocs! és Kösz a segítséget teszteken!
Mindenesetre jó kis futam volt. Az újabb alkatrészek jól muzsikálnak a gépemben, s végre tudok versenyezni, s ez a lényeg! A sebességem meg majd vagy visszajön, vagy Ulvárnak komoly ellenfele leszek :P
Sok sikert a köv futamhoz srácok, legyen az is legalább ilyen jó!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. máj. 26, 2008 7:03 am

Saját szempontomból ez volt az idei legjobb versenyem, ami evidens hiszen az " előkelő " 5. hely az eddigi legjobb eredményem 2008-ban.

A rajtnál volt egy kis kalamajka, mert valaki azt hitte hogy jégkorongozunk, és a falhoz préselt. Utánna egy Knife-Metosz szenvicsben autóztam egy darabig, de természetesen ez a szendvics egy pár kör után leszűkült 2 emberre. Knife-val hatalmasat csatáztunk ami az első kiállásom után is folytatódott. Ezegyszer nekem jött ki jobban a lépés mert sikerűlt felülkerekednem a McLaren favoritjánál!
Bár LacZ a 4. helyen autózva egy picit gyorsabb volt, úgy érzem hogy több odafigyeléssel és némi szerencsével a lekörözések terén, talán őt is utolérhettem volna.

Gratulálok mindenkinek!

@Isti!
no comment! Szerintem nem nálunk van a helyed, kinőttél minket! ( Legalábbis remélem hogy nem valami kiskaput találtál amire még más nem jött rá! )

üdv!
Tom

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

-

Hozzászólás Szerző: Ede » hétf. máj. 26, 2008 1:12 pm

Ahoy,
nem lesz a kedvenc versenyem, az biztos.
Meglepő mód jó kvali után Knife simán lerajtolt, amit nem is értettem, mert úgy éreztem nagyon jól elkaptam a zöldet, de poziciót fogott, és épségünket szem előtt tartva el is engedtem. Szép volt Knife.
Aztán volt egy pillanat képkiesésem, ahol a falnak koccoltam, aztán lepattanóban valakit eltaláltam, talán egy Toyotát, - még nem néztem vissza, elnézést előre is ha kilöktem. Aztán hiba a célegyenes ráfordítóban, és beálltam a Knife-Tom vonatba, aminél jelentősen gyorsabb voltam, de megelőzni lehetetlen volt, így a hibára vártam. Aztán jött is a visszafordítóban, Knife talán nagyon fékezett, Tom rácsúszott a jobb falra, így csak belül volt hely elmenni, de nem tudtam eldönteni, hogy mi Tom szándéka, - egyébként ismerve őt, azonnali poziciófogást feltételeztem, és annyira behúztam balra, hogy fennakadtam a kerékvetőn.
Aztán végignéztem a mezőnyt, egyszer még valaki meglökött, - talán véletlenül, vagy segíteni akart... nem tudom, de ezalatt megfőtt a motor, és vége:(
Szomorú vagyok, de gratulálok mindenkinek, ügyesek vagytok.
Egyszer majd én is végigmegyek, úgy ahogy akarok:)
üdv.
Ede

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. máj. 26, 2008 2:09 pm

Üdv,

Először is Gratula Istinek, ALIAS R2D2nak (mert szerintem úgy vezet mint egy gép :D) Gratula metosznak, mert nem semmi rajtot vett hátulról, és úgy végig vágott a mezőnyön hogy csak nézett mindenki.
-Knife, hidd el, ha te süllyedsz veled süllyedek, ragályos vagy :D
-Ede, az a Toyota egy Super Aguri volt szerintem, ugyanis Toyota nem indult :)

Az én futamom 2 dologból állt. 1, A sima körözgetés stabil időkkel, koccolás mentesen. 2, Genyóékat valahogy feltartani, mert iszonyatos tempot diktáltak mögöttem Spiczivel (És én is leizzadtam Knife :) )

Végül a számomra előkelő 7. helyen végeztem, ami az eddigi legjobb eredményem az évben, ami meglepő ugyanis a kormányom nem igazán bírja az ilyen technikás pályákat, úgyhogy a Honda is fejlődésnek indult :).

2 hét múlva Montreal, ami szintén nem kedvenc pálya, de jobban tettszik mint Monaco :). Addig is Adios.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. máj. 26, 2008 4:45 pm

Ahhoz képest, hogy ez Monaco volt, szerintem egész jól megálltuk a helyünket. Én megint az 5 hely környékére soroltam magam, és képzeletben egy IsTi-metosz-LacZ-Tom sorrendet raktam magam elé, és akkor esetleg majd én is kapirgálok egy-két pontért. Szombaton még minden ötödik körben elszálltam, és lassúnak tartottam az autót. Érdekes módon egyszer sem forogtam meg a versenyen. Kvali után 85 literrel 3. helyen álltam, és nagyot lepődtem. Aztán LacZcal helyet cseréltünk, nagyon óvatos volt, már-már túl óvatos. Arra készültem, hogyha utolér, elengedem, mert én voltam nehezebb vagy 20 literrel, de nem így lett. Ilyen 1:17-es köröket autózgattam, későn megejtettem egy kerékcserét, aztán úgy beindultam, hogy leesett az állam. Minden pillanatát élveztem az utolsó 21 körnek, nagyon ment az autó, márminthogy IsTihez képest lassú volt, mint a csiga, de azért talán megállta a helyét, ha már második lettem :D . Metosz utolsó 10 körben nagyon rámijesztett, 110%-on kellett mennem, hogy csak a célnál fogjon mögöttem szélárnyékot.
Gratutálok minden célba érőnek, IsTi utolérhetetlen, nekem, mint 2 helyezettnek esélyem sem volt ellene. Nem baj IsTi, Kanadában megfogunk! 8)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég