Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

SIMSPORTTV

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. júl. 30, 2008 10:28 am

Mint bizonyára már többen hallották a simsporttv fizetős lett. Sajnos jelenleg nem áll módunkban erre külön költségvetést készíteni, valamint a dolgot nem tartom életszerűnek. A közvetítési díjakat a TV-k szokták fizetni és nem azok akiket közvetítenek, mivel egy minőségi bajnokság összehozása sokkal több ember folyamatos munkája időben mint egy közvetítés ezért ez érthető is. Ennek ellenére a helyzet a szimulátor sportban közel sem ilyen egyszerű, a létjogosultsága még mindig nem egyértelmű mindenki számára.

Szükségünk van a TV-re mint fórumra, de TV-nek is szüksége van ránk mint közvetítendő elemre, programra. Szimbiózis egyértelmű csak még nem beszéltük meg.

Maximálisan megértem az ottani vezetőséget, iszonyatos költségekbe veri az ember magát a szimulátor világban. Én mindig is úgy gondoltam itt nálunk, ha elég látogató lesz, akkor szponzori díjakból visszajön és önfenntartó lehet a rendszer. A lényeg addig is, hogy mindenki jól érezze magát és lehetőleg ne a környezetünket, a pilótákat akarjuk megsarcolni, hanem azokat akiknek ez megéri. Nálunk az egyesületi díjakból gyakorlatilag a szerver fenntartás fele sem jött össze, de mindig ki fogom pótolni a hiányokat illetve most Genyo és Zöldi vállvetve fizeti a havi díjat, mindezt azért mert az új szervergépet én fizettem és felajánlották segítségüket.

Megoldás szerintem hosszútávon egy igazi összefogás lehetne a szétforgácsolódás helyett, ezzel kapcsolatosan a napokban megpróbálok beszélni a ligavezetőkkel.
A konkrét javaslat kidolgozását 1 héttel ezelőtt a „TV fizetős bejelentés” nélkül is elkezdtük Gingerrel, szóval a dolog még jobban megérett a felvetésre.

Csak a minőség az ami hosszútávon is helyt áll és érdeklődést generál. Mivel itt mindenki a saját oldal látogatottságra épít a javaslat első sorban ezt veszi figyelembe. Csináljunk minőséget, mert nem a visszatérő látogatók hanem az újak száma érték egy szponzori egyeztetésen.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szomb. okt. 16, 2010 10:02 pm-kor.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. aug. 04, 2008 5:28 pm

Egyetértek. Ez lehet ? :lol:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. aug. 04, 2008 5:38 pm

Honk: Sziasztok. A visszajelzések fényében szeptember 1-töl kerül bevezetésre a nézöszám függö közvetítési díj. Addig természetesen az összes érintett ligát megkeresem, illetve egyeztetek velük ez ügyben

simsport chatbe irta ma.

Díjak
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. aug. 04, 2008 6:15 pm

@Dietrich
Rajta vagyunk a témán.
:wink: Az elnök helyettes Úr alias Réby Gábor közismertebb nevén Genyó Kapitány, elküldte a hivatalos állásfoglalásunkat illetve maximális segítség nyújtási készségünkről biztosította Honk-ot. Természetesen lehetőségeink határán belül. Mivel a levél nem nyilvános, így illetlenség lenne közzé tenni, 8) de neked meg a "kívülálló"-nak mint szakosztályvezetőknek, betekintésetek van a levelezésbe. PÜ átküldöm, ha kéred.

Most várjuk meg Honk válaszát.

@Voodoo
8) szerintem nem lehetséges, talán nem olvastad el pontosan amit írtam.
Ja és a fórum olyan mint egy természetesen tiszta gyönyörű tó, meg vannak benne a nádasok, de nyílt vízen száguldani lehet, baromi gyorsan megtalálod a lényeget.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. aug. 04, 2008 6:33 pm

Ha megkapom megköszönöm és nem adom tovább.
Ginger asszem szombaton jön haza akkor megnézi ha kéri.

Gondolkodtam ezen a dolgon én is és nem tudom mi a jó megoldás, de akkor szerencsére ti már tudjátok. :)
Sokba van neked (egyesületnek)a maszim szerver fenntartása és Honknak is a közvetitések miatt + honlap mindekettőtöknek.
Szerencsére úgy fest a dolog az IRL bajnoksággal elértük a kitűzött célt igazi színvonalas bajnoksággá nőtte ki magát, pedig a kezdetekkor a simsportra kerülésről szó sem esett. És minden nagyképűség nélkül mondhatom Európában egyedüli - ha az rfcentralos linkeket nézem - ha mégis van hasonló 18 futamos, szabályokkal letisztázott másik bajnokság akkor meaculpa.
Szóval kezd a dolog abba menni lassan, hogy az egyik nem lesz meg a másik nélkül. Az tény a közvetitéseknek köszönhetően jöttek jó pilóták akiknek megtetszett ez a F1-től eltérő széria. Remélhetőleg a nézettség is nőni fog. ki tudja ha nem a 8. futamtól kezdik adni mára mennyi néző lenne.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. aug. 04, 2008 7:25 pm

Jövő hét csütörtökön már 7 emberrel biztosan többen fogják nézni a versenyt élőben! :wink:

motogirl
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 10:31 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: motogirl » hétf. aug. 04, 2008 7:28 pm

ööö... a baj ezel csak az, hogy én már akkor lereagáltam a dolgot, amikor legelőször meghallottam, és egy hangyányitse változott azóta a véleményem - hát én akkor úgy lelettem tolva, hogy ihajj, remélem hogy ha olyan emberek mondjákel ugyanazt, mint az IRL vezetősége, akkorazért nemcsak leszólnitudnak, hanem elis gondolkodnak a mondandótokon... :roll:
"Racing, competing, is in my blood, its part of me, its part of my life, I've been doing it all my life and uh... is stands up before anything else..."

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » hétf. aug. 04, 2008 7:36 pm

nekem is átküldöd Metosz? :oops: :twisted:
tudom hogy "aki kiváncsi hamar megöregszik" de akkor is érdekelne mert sok minden függ ettől az én szemszögemből
Kép

Kép

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » hétf. aug. 04, 2008 8:19 pm

Hölgyeim és Uraim!

Valóban született levél, valóban várjuk a választ. A levél célja, hogy elkezdjük tisztázni az együttműködés szabályait, hogy a későbbiekben ne legyenek amúgy elkerülhető nézeteltérések.
Célunk a hosszú távú, kölcsönösen előnyös együttműködés a Simsport Tv-vel, hiszen erős a szimbiózis: Nélkülünk nem nagyon van mit közvetíteni, nélkülük meg ismertséget vesztünk, vagy megcsináljuk a saját tévénket.

Amennyiben sikerül megállapodni a további együttműködés feltételeiben, úgy az érintetteke haladéktalanult tájékoztatni fogjuk.
Nagyon remélem, hogy erre mihamarabb sor kerül! :D

Az egyeztetések részleteit azért nem kívánom a szélesebb plénum elé tárni, mert egyrészt ez nyilvános árverés, másrészt meg nem vita tárgya.
Azért van a MaSzim.hu-nak elnöksége, meg tisztségviselői, hogy ezeket az ügyek intézzék és viseljék a felelősséget munkájukért a közgyűlés előtt.

Természetesen, ha valakinek konkrét kérdése, ötlete van, úgy pü-ben szívesen állok rendelkezésre.

Üdv:
Genyó
8)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 16, 2008 11:00 pm

Urak!

A mai futammal kapcsolatosan szeretném ha általánosan lefektetnénk azt az alapelvet, hogy ez a dolog a versenyzésért van első sorban és nem a közvetítésért. Vagyis első számú szempont a futam és utána jön minden más. Ha a TV nem tud időben készen állni akkor persze megpróbálunk egy kicsit (max.15 perc) csúsztatni, de a rajt és futam közben már a TS-en nem a közvetítési gondokról kellene, hogy beszéljünk. Az első pár balesetben és figyelmetlenségben szerinte ez is benne volt.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 17, 2008 7:34 am

Szerintem meg egyértelműen annak köszönhető hogy tesztfutamokon 6-an meg 5-en voltunk Fontana kapcsán..a TV kálváriának semmi köze ahhoz hogy néhányan olyan hibákat vétenek amik elkerülhetek lennének ha szoknát a bolyban való autózást hogy ez a mod más mint az IRL, hogy itt van szélárnyék, side by side..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. okt. 17, 2008 12:01 pm

Metosz, semmi köze nem volt a TVnek a balesetekben.

Ugyan mi lett volna? Pont ellenkezőleg. ÉN meg MoDa foglalkoztunk a dologgal és mi maradtunk ki a balesetek nagy részéből. SŐT Betudtuk várni azokat akik kicsit később jöttek és még teszteltek is!

De Dietrichnek igaza van ezzel kapcsolatban írtam egy javaslatot már.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 17, 2008 12:13 pm

Ma valami értehetetlen nap van, 8) a lényeget senki nem olvassa el. A balesetekről feltételesen írtam "szerintem" szó használatával. Talán ez is benne volt de semmi köze ahoz amiről írtam.

A LÉNYEG:

MI ITT VERSENYEZNI VAGYUNK A TV MÁSODLAGOS, PRIORITÁSA CSAK A VERSENYZÉSNEK VAN! EZT ÍRTAM NEM MÁST.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 24, 2008 8:16 am

Na és akkor most mi van? én speciel kezdem unni a dolgot..5 futamból 1 ment le rendesen amiben érintve vagyok. Lehet velem van a baj és nem kéne indulnom sehol? :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 31, 2008 1:02 pm

Tegnap megint nem volt adás…………………………

Arra kérnék mindenkit, hogy a TV-vel kapcsolatosan gondolkozzatok. Szerintem adjunk neki még egy esélyt. Ha van adás ha nincs, a futam szervezés amit mi vállaltunk korrektül lemegy. Sajnálatos ez a sok betli, de futam nem maradt el! Sőt indy95-tel egy új még izgalmasabb sorozat vette kezdetét. Lienzben pedig karácsonykor hatalmas bulit csapunk, amire mindenkit várunk a kormány, TV előtt illetve a TS-en.

A simsporttv egy gyakorlatilag társadalmi melóval működő kísérleti TV adás, ami reméljük egyre gyarapodó népszerűségnek örvend majd. Ennek feltételeit mivel nem mi csináljuk nem nekünk kell kitalálni, úgy gondolom azok a kritikák amik a Maszim TS-en elhangoztak állják helyüket és rosszindulatot nem tartalmaznak - érdemes meghallgatni őket. Másrészről mi is maximálisan hibáztunk amikor, túl magasra tettük a mércét és a kísérleti internet TV megítélését a kereskedelmi csatornák szintjére vittük. És akkor is hibáztunk mikor a problémákat nem a simsport vezetőségnek, hanem a szorgalmas éppen melózó aktivistáknak vetettük fel. Ne akarjunk beleszólni a dologba, mert csak nagyobb káoszt okozhatunk!
Arra kérek mindenkit, hogy a problémákat csak a simsporttv által kijelölt kommentátorral beszéljük meg! Egyben jó volna ha pl. nem Ulvar mondaná ki, hogy behalt a közvetítés hanem a futamra kiírt hivatalos kommentátor. Rend a lelke mindennek, ha nincs rend nehéz megtalálni a pontos problémát és így javítani sem könnyű rajta.
Ha az adást ki szeretnénk egészíteni kommentálással és szakommentálással akkor a SIMTV-s kommentátor mellé delegáljuk őket és ne a helyére.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. okt. 31, 2008 2:25 pm

Támogatom metosz véleményét... aludtam a dologra egyet. Én a következő héten egy dolgot fogok tenni: megpróbálok beszélni Ritával... nem fogjuk győzködni, csak vázoljuk a helyzetet.

Részemről ezzel a dolog letudva, a jövőben nem kívánok a TV ügyeibe belefolyni. Ahogy metosz is írta egyikünknek sem tiszte szervezni ezt a dolgot.

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy köszönetet mondjak Morfinak és Genyónak. Most látszik csak igazán, hogy az IRL közvetítések alkalmával milyen melót kellett elvégezni, hogy minden klappoljon...

...sajnálom, hogy Morfi a kormányt választotta. Sokkal jobban bírtam az arcát amíg közvetített, szemben azzal, hogy most másodperceket ver ránk.
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. okt. 31, 2008 2:31 pm

Szerintem is egy esélyt megérdemelnek, és hogyha sikerülne a Surfersi közvetítés illetve azt azt következő, akkor talán megint lehetne szólni Ritának, mert szerintem feldobná a közvetítést mindenképpen... így tényleg nem lehet őt idehívni, hogy ez az állapot van..

nekem az a SZEMÉLYES véleményem, vagyis legalábbis ezt érzem, hogy a TV-sek túlvállalták magukat... rengeteg mindent próbálnak közvetíteni... és ez nem vezet a jó útra.. legalábbis ez az én véleményem

a másik dolog meg az, hogy persze benne van a pakliban, hogy elszáll Honk gépe, nekünk ezt kötelességünk elfogadni, mert nem tudhatjuk hogy mi történt ténylegesen a géppel.. de az hogy ez már harmadszor vagy negyedszer történik meg azért az már szerintem kicsit elgondolkodtató...

mintha azt érezném hogy a TVnek nincs szüksége ránk?! ez remélem hogy nem igaz, mert úgy gondolom az egyik legsikeresebb (ha nem a legsikeresebb) bajnokságot sikerült itt létrehozni ezzel a hármas összefogással, és szerintem a közvetítések is nagyon élvezhetőek lennének, hogyha nem mindig az utolsó pillanatokban történnének ezek az események... aminek az az eredménye hogy közvetítések sincsenek..

hálátlan szerep Ulvaré amiért őt nagyon sajnálom, hiszen ő az aki a bajnokság és a TV között igazából a "postás" . Sajnáltam tegnap őt, amikor mondta TS-en hogy nem lesz közvetítés, és akkor vele kezdett el 1-2 ember vitatkozni... tény ő volt ott, de nem ő tehetett a kialakult helyzetről.

úgy gondolom hogy ennek a bajnokságnak lenne meg igazából az a nézőserege, aki a legminőségibb.. huh de rossz szóval fejeztem ezt ki sry :oops:
de azért arra kíváncsi lennék hogy az RFT közvetítések alatt a nem tudom X nézőszámból hány gyerek 10-14 év közötti... engem az ilyen dolog tud felbosszantani hogy az ilyen fiatal nézőknek csak a forma1 számít.. tény ezen nem tudunk változtatni, de ez akkor is bosszantó és én a TV-seken azt érzem hogy ezeknek a 10-14 éves nézőknek akarnak megfelelni azzal hogy telenyomják a közvetítést Forma1-el.. félreértés ne essék, nekem semmi bajom nincs az ilyen forma1es bajnokságokkal... csak én úgy gondolom hogy ez a bajnokság illetve az F1-es bajnokságok nem azonos feltételekkel indulnak... jó ez is hülyén hangzik sry :D eléggé zavaró ez a tény hogy ez a bajnokság a TV-sek szemében soha sem fog arra a szintre emelkedni, amikor pl RFT-vel egy lapon fogják említeni... és igazából azon kérdések fogalmazódtak meg bennem hogy,
1. ezen hogyan lehetne változtatni?
2. miért nem fontos a TV-seknek ez a bajnokság?
Kép

Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. okt. 31, 2008 4:15 pm

Ez a bajnokság természetesen ugyan olyan fontos mint az RFT, vagy bármely más liga. Technikai problémák pedig bármelyik pillanatban történhetnek. 1x a kameraváltónk gondolta úgy hogy nem jön. ezt ki lehet küszöbölni, viszont sajnos jelenleg 1 olyan közvetítő gépünk van, amiről mehet az adás és ha az bedöglik akkor sajnos nem tudunk mit tenni. Volt már olyan hogy e miatt 2 hétig szünetelt az adás és abba az időszakba nem 1-2 közvetítés esett bele, hanem legalább 8, de nem tudtunk ellene mit tenni. Sajnos a technika ördöge nem kímél minket, de ez nem jelenti azt hogy ez ne lenne olyan fontos mint bármely más liga.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. okt. 31, 2008 4:31 pm

Folyamatosan fejlődünk.

Hozzá kell tennem, minden futam amit közvetítünk aranyat ér.
Negatív példa az Super League futamai. Nekik már csak 1 futam és legalább a futamok 20% a volt normálisan leközvetítve Szerdánként. Sajnos ez van. IndyCar a legprofibb csapat az országban, nem hagyjuk hogy elvesszen a műsorról, szerzünk még több profi embert és máris meglátjátok hogy érdemes a műsoron hagyni.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 31, 2008 8:24 pm

Gerrard!
Én tegnap TS-be nem Ulvarnak estem mert tudom nem ő tehet róla. Sőt a múltkor megkért ha ráérek segitsek neki a kamerával. Szóval semmi gondom vele.Csak speciel már bosszant, hogy vagy Moda vagy Honk gépe miatt hiusul meg HRC vagy Indycar közvetités miközben szólunk embereknek jöjjenek..1x még elviselik a dolgot hogy meghiusul de az én és ligatársaim akik szintén indulnak mindkét bajnokságban ez a szám már meghaladja az 5-öt sorozatosan. Szerinted mennyire veszik komolyan már tőlünk hogy "gyere lesz futamunk gyertek nézőnek..úgy mint eddig? inkább codozok.."

Rita esetében már 3x kellett mondanom neki külön priviben is sorry..

A másik gond mi kell a népnek..a szinvonalas bajnokságok vagy a csillivili. A F1 a valóságban is akármilyen rossz milliók nézik ill. milliárdok tévén miközben legalább 5 olyan bajnokságot tudok ahol valóban verseny van viszont nézettsége nincs. Egyszerüen a szart szépen csomagolják és eltudják adni.
Sompir csinálja RFT-t és ha a kis kölkök azt hallják mindenhonnan a legjobb F1 mod az RFT arra fognak harapni.
Ha azt hallanák a legjobb ow mod az indycar akkor meg arra csak a kocsit hamilton vagy Kimi vezesse.
A Molsz mint tudjuk hatalmas bukta volt..miközben itt az indycar bajnokságban szinte az összes F1 menő indul egy másik bajnokságban. Ha rendben menne a közvetités akkor sem tudnánk 35-40-nél több nézőt prezentálni akármilyen jól nyomnánk is.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. okt. 31, 2008 8:55 pm

Dietrich írta:A másik gond mi kell a népnek..a szinvonalas bajnokságok vagy a csillivili. A F1 a valóságban is akármilyen rossz milliók nézik ill. milliárdok tévén miközben legalább 5 olyan bajnokságot tudok ahol valóban verseny van viszont nézettsége nincs. Egyszerüen a szart szépen csomagolják és eltudják adni.
Sompir csinálja RFT-t és ha a kis kölkök azt hallják mindenhonnan a legjobb F1 mod az RFT arra fognak harapni.
Ha azt hallanák a legjobb ow mod az indycar akkor meg arra csak a kocsit hamilton vagy Kimi vezesse.
A Molsz mint tudjuk hatalmas bukta volt..miközben itt az indycar bajnokságban szinte az összes F1 menő indul egy másik bajnokságban. Ha rendben menne a közvetités akkor sem tudnánk 35-40-nél több nézőt prezentálni akármilyen jól nyomnánk is.
igen pont ez bosszant.. és az érdekelne igazából hogy ezen hogyan lehetne javítani?
Kép

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 31, 2008 9:12 pm

Rest in Peace Greg. See you at the front.


1999 október 31..
9 éve történt pont.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 31, 2008 9:14 pm

Gerrard amikor egy rft replayt 50-en néztek nincs miről filózni ;)
és hiába van egy bajnokságnak sok futam győztese az sem számit..
IRL bajnokság 18 futam 11 győztes
Jeleng zajló HRC bajnokság 4 futam 4 győztes

F1RFT.. 20 futam 4 győztes..Jesus..jesus..jesus..

ennyi.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. nov. 01, 2008 10:34 am

Ha nem gond énis megosztom a véleményem! :D

Alapvető probléma sztem hogy alábecsülik az Indycart, IRL-t, és a ChampCart Magyarországon, emiatt jóval kevesebb nézőt vonzanak az igazi versenyek is, főleg úgy hogy tv-ben ilyet még véletlenül sem lehet nézni!
Csak az igazán ínyencek kutakodnak, és szereznek meg mindent ezekről a csodálatos bajnokságokról! Én pl sokkal inkább szerettem a ChampCart mint az f1-et.

Mivel az igazi versenyeket is kevesen követok, nem hiszem hogy túl nagy nézőszámra számíthatunk, mivel kisebb a szurkolótábor is, az f1-hez képest, akit ez érdekel, nagy részük a versenyen, van és nem tudja nézni!

A másik meg a divatdrukker jelenség!(Ennél jobban kevés dolgot utálok)
Lássuk be divat pl Jesusnak szurkolni, és ezzel nem őt akarom bántani, mert tudtommal egy tök normális csávó, bár én nem ismerem!
De divat RFT liga versenyt is nézni, ezt ismeri mindenki, tényleg jól be van csomagolva, annak ellenére hogy szinvonalban azért van jó néhány erősebb bajnokság!

A harmadik meg amit ti is irtatok, ez vicc hogy szinte az összes versenyünkön "gond" van a közvetítéssel, pedig ez a mód közelsem annyira gépigényes mint pl: a jól ismert RFT!

Röviden ennyi!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. nov. 01, 2008 12:21 pm

Urak! Nézőszámot secperc alatt a topra toljuk.
Viszont itt a vezetőségből senki nem hirdette az adást!

8) Ha kell több száz kiscsávót rakok a TV elé, nem gond.

Úgy vagyunk vele és ezzel Genyó álláspontját is írom, ha valami bizonyított - több adás probléma mentesen és folyamatosan ment - akkor érdemes átgondolni, hogy adjuk hozzá a nevünket és energiánkat.

Nekünk is van F1-nünk, ami után a SSTV nem érdeklődik. Annak ellenére, hogy színvonalas, bizonyított, ráadásul több év alatt letisztult magból - kitűnő veterán pilótákból áll -

A TV program összeállítása a simsport dolga. Azzal ha gyengébb úgymond ideig-óráig nézett bajnokságokat sugároz is segít a közös szimulátor kultúra fejlesztésében, ami igen csak gyerekcipőben jár. A végén ha valaki valóban pilóta és megszeretné mérettetni magát, akkor megtalál minket. Hivatalosan is csak ezt teheti, hiszen ezen a területen mint egyetlen és első bejegyzett társadalmi szerv. működünk jelenleg az országban, kihagyni semmiképpen sem lehet minket. Ha pedig valaki cirkuszt akar olyat, mint az F1 hát próbálkozzon vele, megsúgom nem fog menni.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. nov. 01, 2008 12:27 pm

Metosz és megkérdeztétek valaha is az SSTV-t hogy adnák a F1 versenyeiteket?
Mert ez így történt az IRL vagy a HRC esetében.Speciel én megkérdeztem Honkot adná az sstv..
Mert azért azt lássuk be ha egy terméket elakarok adni elöbb nekem kell kilincselni vagy a piacot felkutatni, mert forditva nem megy sehol sem. Sem itt a szimulátor világban sem a való életben.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. nov. 01, 2008 2:29 pm

Dietrich írta:Metosz és megkérdeztétek valaha is az SSTV-t hogy adnák a F1 versenyeiteket?
Mert ez így történt az IRL vagy a HRC esetében.Speciel én megkérdeztem Honkot adná az sstv..
Mert azért azt lássuk be ha egy terméket elakarok adni elöbb nekem kell kilincselni vagy a piacot felkutatni, mert forditva nem megy sehol sem. Sem itt a szimulátor világban sem a való életben.
Hát igen és egyben benne van a lényeg erősen a szekér mögé kötöttük a lovakat és úgy néz ki írásod alapján, hogy ez már elfogadott állapot, annak ellenére, hogy biztosan nem így fog a jövőben üzemelni a dolog hiszen életképtelen lenne.

Egy kísérleti TV-nek ami egy bizonyos embercsoport kiszolgálásával akar media felületet nyerni az a dolga, hogy megkeresi a közvetíthető elemeket és megpróbál izgalmas adást kreálni. A minőség is az Ő érdekük. Nekik kellene elválasztani a korpát a magoktól, nem nekünk.

Mi a pilótákat válogatjuk -vizsgáztatjuk, a TV-nek magasabb szinten a csapatok között kell választania.

Arról nem is beszélve, hogy addig amíg csak gyerekek nézik esetleg, úgymond a versenyzők osztálytársai addig nem eladható, hiszen még egy kerületi foci diákolimpián sem tudunk molinozni!!!

Mielőtt olyan vita lenne mint a "tojás vagy a tyúk volt előbb" , tényszerű, hogy előbb a versenyszerveződések voltak és csak ezek kapcsán merült fel a TV gondolata itt nálunk is már 2005-ban. (lásd. klubTV) De voltam annyira naiv, hogy soha nem is jutott eszembe, hogy gyenge minőségű dolgok adásba kerülhetnek. A TV-nek ez a dolga, akármit nem adhat.

Örülök, hogy nívós HRC és VSR futamok is vannak a SSTV-n!

Nem én vagyok a Maszim részéről a kapcsolat. Genyó az. Én csak annyit hallok, hogy erre vagy arra a levélre nem érkezett válasz.

De megnyugtathatok mindenkit az F1 futamok már 2009-ben közvetítve lesznek! Tárgyalások nem csak a SSTV-vel folynak! :wink:
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. nov. 01, 2008 3:24 pm

Hiába nívós..nem érdekel senkit mert nem rft..
De majd kitalálom jól, hogy pl. RFTGT bajnokság :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 10, 2010 9:50 pm

Megkezdtem az SSTV felé rendezni a viszonyokat. A levél hivatalos első részét veletek is megosztom, ahogy ezt Attilának is jeleztem.
Szia Attila!

A 2010.01.12-es Rébi Gáborral történt válasz leveledre reagálva:

Örömmel olvastam, hogy az elmaradással kapcsolatosan nincs köztünk vita és azt elfogadod.

A januári közgyülésünkön döntést hoztunk melyben egyértelműen kijelenti az egyesület, hogy a TV-vel kapcsolatosan nincs lehetőségünk fizetni az események közvetítéséért. Morfi megkeresett az indycar 2010-es közvetítésekkel kapcsolatosan, megkért, hogy közvetíthessétek azokat. Amennyiben ez a kérés anyagi vonzattal jár vagyis a tavalyi elmaradásért cserébe gondoltátok akkor ehhez a döntés értelmében mint elnök nem járulhatok hozzá. Ezúton kérem, hogy 39.000 Ft-ot 2009-es elmaradásokból fakadó restanciát a következő számlárszámra 2010.04.03-as határidővel visszautalni sziveskedjél.
• Név: Magyar Szimulátor Sport és Szabadidő Egyesület
• Bankszámlaszámunk: CIB GIRO - 10702349-48766306-51100005

Köszönettel,
Hajdu Balázs
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. feb. 11, 2010 2:21 pm

Előbb írtam egy regényt, de kiproxyzott :D

Szóval a lényeg:

- KlubTV nagyon tetszik, jó minőségű, szinte azonnal visszanézhető közvetítések.

- Szakkomentátorok közvetítik, nagyon izgalmas élvezhető stílusban és minőségben.

-Indy2010-re azért a "kommentátorgádzsi"-t vissza kellene csábítani, hangja, stílusa, szakmai tudásbázisa még emelne az eddigi kiváló színvonalon :)

Azt, hogy milyen elmaradásokról van szó nem tudom, hiszen nem tudtam részt venni a közgyűlésen, de nagyon meglepődnék ha kiderülne, hogy fizetni kellett 2009-ben az adásokért...

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. feb. 11, 2010 3:40 pm

SSTVnek kellett...Novemberben kérdeztem meg Genyót hogy hogy volt egészen pontosan, mert addig csak találgattam...részletekbe nem megyek.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég