Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 05, 2009 2:18 pm

Gerrard írta:
metosz írta:Mélyponton van a hivatalos Magyar Nemzeti Forma1 bajnoki! Segítsetek a toborzásban a következő futamra rendeznünk kell a sorokat, aktivitási szabályok mentén is. Szörnyű lenne, ha Béry Istvánnak ilyen körülmények között kellene lezárni az évadot. Úgy gondolom a sportszerűség igencsak mélypontra jutott sokaknál. Bár még biztosan nem tudom, de állítólag Gerrard aki itt kezdte az évadot máshol versenyzett. Ezügyben személyesen is megkerestem. Természetesen nem kötelező itt versenyezni, de azért az etika és a tisztesség mint mindig feltételeket támaszt az ember elé.

2009.10.18 - 18.00 Vasárnap Interlagos
nem tudtam hogy tilos máshol is versenyezni
Nem tilos ahogy "nem kötelező itt versenyezni" sem. A kapcsolatot már neked kell érezned, ha nem érzed akkor nem szóltam egy szót sem, felejtsd el.

Személyes:
Mivel F1-ben nem versenyzem, engem nem érint, 8) bár kicsit magamra vettem, de az az én hibám. Mindezek mellett, iszonyatosan örülök ha valaki máshol is versenyez, sőt! Többször ajánlottam már másoknak a többi csapatot is, ha nem ütközik vagy nem megy a már vállaltak rovására............ De ezt az ide-oda ugrálást jó volna rendezni. Bajnokik indulnak és buknak meg, a komolytalanságok miatt.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 05, 2009 2:19 pm

Lassan elkezdhetjük szervezni a jövő évi bajnokságra hogy mit szeretnénk. Elég nagy kavar szokott lenni mostanában F1-ben. Lemegy a futam és kész...ez így nulla. A modnak évvégére minden hibáját kitapasztaltuk. Sajnos megrészegedtünk hogy milyen szép és részletes, viszont az nagyon súlyos hiba amiről tegnap beszélgettünk hogy durván váltunk le meg fel...elvileg arra is kéne válaszolnia a motorhőmérsékletnek, tehát emelkednie kéne, ami nem történik és mégis eldurran a vas...így pedig nem lehet azt csinálni hogy csak arra koncentrálni hogy végig érj a pályán nem tudsz versenyezni mert arra kell figyelni hogyan váltasz. Túl hamar döntöttünk afelől hogy ezzel a moddal menjünk ami rá is tette ugyanúgy mint tavaly a bélyeget az egész évre. Hibás, nem hiába jött ki az 1.1 patch rá még év elején amivel nem számoltunk mi meg fa fejjel magunkra próbáltuk állítani a modot, kisebb nagyobb sikerrel. Ami azt illeti én is hibáztam a pályákat tekintve sokszor, és sokszor elnézést is kértem amiért nem voltam pontos, de év elején úgy álltam hozzá hogy lehet majd módosítani a gdb fájlokat, hát ez még sem ilyen egyszerű. Szerintem a túl nagy részletesség sok apró hibát takar ami nem jó. Én már most elkezdeném keresgélni a jövő évi bajnokság modját. És minden hibáját kiismerni tehát Funokat berakni futamnak amit szétlehetne kürtölni. Esetlegesen azt hogy azoknak a bajnokságoknak amiknek szervert biztosítunk megmutatni hogy ez egy nagyon jó mod, és aki nem csak a saját ligájában hanem egy kicsit profibb körülmények között is kiszeretné próbálni magát az jöjjön át, próbálja ki, induljon el rendes futamokon is vagy valami. Akik elindulnak jó részt maradjanak is évvégéig. Az időponton is ellehet gondolkodni hogy máshova tegyük, hátha ezzel is több embert meglehetne fogni. Szóval sok minden elképzelésem van amit még leírhatnék de az egy egész regény lenne. Se megsérteni se bántani semmi rosszat nem szeretnék csak azt szeretném elérni hogy egy jó futam hétvégét tudjunk produkálni vasárnaponként szép nagy társasággal akik nem érthetetlen hibák miatt esnek ki és ezzel a kedvüket elvenni az egésztől. Remélem érthetően fogalmaztam mindenhol. AZT SEM SZABAD ELFELEJTENI HOGY HAMAROSAN KIJÖN AZ RFACTOR 2....EZT IS LEHET BEKALKULÁLNI HOGY KARÁCSONYRA LEHET KÉRNI JÉZUSKÁTÓL.

Noh béke/béka még erről tárgyalhatnánk. Ha ilyen kevesen vagyunk nem érdemes végig futni Brazíliát, inkább teszteljünk rajta másik modot, és a seniorosok sem érezhetnék akkor legalább magukat hátrányban :). Vagy valami na mind1 csüssz.
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » hétf. okt. 05, 2009 2:49 pm

metosz írta:Nem tilos ahogy "nem kötelező itt versenyezni" sem. A kapcsolatot már neked kell érezned, ha nem érzed akkor nem szóltam egy szót sem, felejtsd el.

Személyes:
Mivel F1-ben nem versenyzem, engem nem érint, 8) bár kicsit magamra vettem, de az az én hibám. Mindezek mellett, iszonyatosan örülök ha valaki máshol is versenyez, sőt! Többször ajánlottam már másoknak a többi csapatot is, ha nem ütközik vagy nem megy a már vállaltak rovására............ De ezt az ide-oda ugrálást jó volna rendezni. Bajnokik indulnak és buknak meg, a komolytalanságok miatt.
azért ne varrd az én nyakamba a bajnoki megbukását

más: attól hogy 1!! tehát EGY!! futamon elindulok, az nem jelenti hogy én ott már minden futamon el fogok indulni

nyílván meg volt rá az okom, hogy miért indultam el azon az EGY futamon, de az indokot nem ide szeretném leírni.. pü-ben elküldöm ha akarod

igazából sajnálom hogy pont ez a téma pont most jött fel
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 05, 2009 3:46 pm

Gerrard írta:
metosz írta:Nem tilos ahogy "nem kötelező itt versenyezni" sem. A kapcsolatot már neked kell érezned, ha nem érzed akkor nem szóltam egy szót sem, felejtsd el.

Személyes:
Mivel F1-ben nem versenyzem, engem nem érint, 8) bár kicsit magamra vettem, de az az én hibám. Mindezek mellett, iszonyatosan örülök ha valaki máshol is versenyez, sőt! Többször ajánlottam már másoknak a többi csapatot is, ha nem ütközik vagy nem megy a már vállaltak rovására............ De ezt az ide-oda ugrálást jó volna rendezni. Bajnokik indulnak és buknak meg, a komolytalanságok miatt.
azért ne varrd az én nyakamba a bajnoki megbukását

más: attól hogy 1!! tehát EGY!! futamon elindulok, az nem jelenti hogy én ott már minden futamon el fogok indulni

nyílván meg volt rá az okom, hogy miért indultam el azon az EGY futamon, de az indokot nem ide szeretném leírni.. pü-ben elküldöm ha akarod

igazából sajnálom hogy pont ez a téma pont most jött fel
Nem varom mert nincs mit, a bajnoki nem bukott meg! Általánosságban beszéltem és nem első sorban a saját rendezvényeinkről.

@Ulvar
Nyitunk neki egy csevegőt, ha vége az évadnak, de most még erre kellene koncentrálni.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 05, 2009 3:51 pm

Ezzel már nem igazán lehet sajnos mit tenni....készülni brazilra meg Magyarra...Abu Dhabit szerintem felesleges nézni, mert nem tudjuk se a konfigot se a gumit. Azért mondom hogy már most kezdjük el nézni mert nem szeretném hogy jövőre bármiféle váratlan gond legyen. Tudom lehet túl hamar nézünk a dolgok után de később akkor legalább lenne választási lehetőség mert jól áttudtuk tanulmányozni a dolgokat, de természetesen ha így látod helyesnek a dolgot akkor nem erőszakoskodom :).
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 05, 2009 4:27 pm

Ulvar írta:Ezzel már nem igazán lehet sajnos mit tenni....készülni brazilra meg Magyarra...Abu Dhabit szerintem felesleges nézni, mert nem tudjuk se a konfigot se a gumit. Azért mondom hogy már most kezdjük el nézni mert nem szeretném hogy jövőre bármiféle váratlan gond legyen. Tudom lehet túl hamar nézünk a dolgok után de később akkor legalább lenne választási lehetőség mert jól áttudtuk tanulmányozni a dolgokat, de természetesen ha így látod helyesnek a dolgot akkor nem erőszakoskodom :).
Mik a lehetőségek? Nem sok F1 mod jöhet szóba :roll:
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 05, 2009 4:52 pm

http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=F1%202007%20MMG
http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=FSONE%202008


ez még demo, de azt mondta Emerico hogy akik a Red bull csapatnál a szimulátort tesztelték, az alapján csinálják az egészet. nem nagyon hiszek benne de kilehet nyugodtan próbálni

http://www.simcompany.hu/downloads/SIMCo_F12009.zip
http://www.simcompany.hu/downloads/SIMC ... update.zip

SZERVER
Név: !SIMCo (F12009)
pass: f12009
IP: 87.229.111.141:34298

csak annyit kérek ne Nick-el hanem Keresztnev Csaladnev formában lépjetek fel. Monza megy most azt hiszem. (Brianza)

INFO:
Amíg nem meleg a fék és gumi, nagyon ésszel kell menni, utána már sokkal jobb. Ez nagyon fontos, mert nagyon sokan 3 kör után feladják, és egy kör után akarnak setupolni, ez lehetetlen.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. okt. 05, 2009 4:59 pm

wcp97? vagy mi a tököm annak a neve
vagy a ctdp a patch után lehet jobb sokkal

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 05, 2009 5:10 pm

WCP 97et felejsd el. nagyon nagyon fos. Még a CTDP 1.1
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. okt. 05, 2009 6:54 pm

Én nekem bejött a ctdp!

Egyszer ki kellene azt is próbálni, amit kb 3 éve mondok, írok, kérek:
Mi lenne ha egyszer kikapcsolnánk azt a K. mechanikai hibát!!! Attól a törés, a gumikopás, az üzemanyag fogyasztás megmaradna!
Az ember-ember elleni csata is kiegyensúlyozottabb lenne! Egy dologgal kevesebbre kell figyelni, és ettől még bőven megmaradna a szimulátor jellege!
És nehogy azt írjátok hogy az már nem szimulátor, mert akkor 2010-től kötelezővé fogom tetetni a COCPIT nézetet. :wink:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 05, 2009 8:35 pm

Leveszem 1esre a motorhűtőt meg a fékhűtőt?
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. okt. 05, 2009 11:22 pm

Én amondó vagyok, hogy ezt az évadot vigyük végig, ahogy eddig is volt. Ez a bajnokság erről szólt és maradjon is…így fair. Természetesen Abu Dhabi-val együtt. Van itt rengeteg jogosítvánnyal rendelkező pilóta (Indy,Senior, Atlantic, HRC), akik nagy létszámban és jó versenyben bízva csatlakozhatnának a hajrához. Nem sok embert ismerek, akik ne szeretnék a Brazil pályát és Abu Dhabi is új kihívás lehet. A magyar meg ugye alap! :D

Szerintem egy dinamikus belső toborzással és a tesztversenyek (akár több is) újraélesztésével be tudnánk indulni. Max kapcsoljuk ki a mechanikai meghibásodást és akkor az újonnan érkezőknek sem kéne leégni a verseny felénél. (legalább végre én is nyomhatnám, ami a csövön kifér :D )

A következő szezonnal kapcsolatban szerintem lehetne várni picit, mert fognak jönni mod-ok. A hónap végére várhatóan az RFT09, ami első ránézésre ígéretesnek látszik. (modell, grafika szempontból) Fizikát meg olyat lehet rakni alá, amit szeretnénk. (pl. ctdp) Az Fsone 09 is készülget és várhatóan év elején az is meg fog jelenni. A CTDP-sek is készítik a 09-et, de azt majd 2011-ben várható (állítólag). Jelenleg itt van az Fsone 08 is, ami szintén nem lett rossz.

Mivel pont ehhez a témához kapcsolódik, így akinek van kedve és ideje, az próbálja ki, amit én mixeltem. :D (A licensz free 8) )

Mod:
http://f1fpl.fsr.hu/downloads/MODF1RL09V21.exe

Patch: (ctdp fizika stb.)
http://f1fpl.fsr.hu/downloads/F1FPL_Pat ... 09_V21.exe

RFM:
http://f1fpl.fsr.hu/downloads/f1rl09_rfm.zip

Pálya: (nf1b-s sepang)
http://f1fpl.fsr.hu/downloads/02_fpl_sepang.zip

Szerver: !F1fpl – MASZIM.hU
IP: 87.229.108.129:34289
Jelszó: f1fpl2009
Live: http://www.hrc-team.hu/sls/live_view.ph ... =hungarian
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. okt. 07, 2009 9:49 am

Tom írta:Én nekem bejött a ctdp!

Egyszer ki kellene azt is próbálni, amit kb 3 éve mondok, írok, kérek:
Mi lenne ha egyszer kikapcsolnánk azt a K. mechanikai hibát!!! Attól a törés, a gumikopás, az üzemanyag fogyasztás megmaradna!
Az ember-ember elleni csata is kiegyensúlyozottabb lenne! Egy dologgal kevesebbre kell figyelni, és ettől még bőven megmaradna a szimulátor jellege!
És nehogy azt írjátok hogy az már nem szimulátor, mert akkor 2010-től kötelezővé fogom tetetni a COCPIT nézetet. :wink:

Benne vagyok kapcsoljuk ki.
Már páran korábban is mondták, sajnálom, hogy akkor nem figyeltem de CTDP 2005-ben ez elég szépen be volt állítva, ha nem húztad pirosba és nem ment a hőfok magasra nem égett le a kocsi, de ez itt........................képtelenség és bűzlik, mert 7-es intaken 29-31-es szárnyakkal elvileg semmilyen formában nem éghetne le, sőt ugyebár ez 100%-os távhoz van beállítva, még annyira sem tehetné 80%-on. Az is érdekes, hogy a másik willi azonos setuppal (kicsit több szárnnyal ami nagyobb ellenállást és motormelegedést jelent) 5-ös légbeömlővel végig ment. :?

Keresem a probléma okát, de nem értem Bedyt majd kifaggatom log fájlala kapcsolatosan.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. okt. 07, 2009 11:15 am

Természetesen én ezt megfelelő tesztek alapján, csak a jövő évi bajnokságba gondoltam bevezetni! De szerintem ez legyen mod-tól független döntés!

üdv: Tom

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. okt. 08, 2009 4:51 pm

A motorégés ugyan engem még nem érint, azért tényleg igen-igen nonszensz, hogy bármit csinálsz, ha eldönti a gép, hogy a te motorod leég, akkor le is fog, ha 10000-ig pörgeted, 7-es hűtésen és gyök3 fokos a hűtővíz.
Javaslom, hogy jövőre, ha maradnánk CTDP06-nál (mmg 07?), akkor tényleg valamit változtassunk. Bedy, és Ulvar is emiatt nem versenyzik. Idén viszont ne legyen már változtatás véleményem szerint. Hogy nézne ki, hogy 1-es hűtések, 9-es boost? Bírjuk ki, azt jól van, a bajnoki cím eldőlt.
Szerver már tegnap sem volt, lesz ma?

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd okt. 13, 2009 5:56 pm

most akkor mi lesz?
mechanikai hiba lesz vagy nem?
mikor kezdődik majd a futam?mer lesz mondjuk az F1 is gondolom 6körül...bár én nem nézem...

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. okt. 14, 2009 2:09 pm

A mechanikai hibák kikapcsolása az csak egy lehetséges szabályváltoztatás a 2010-es szezonra!!!
Az utolsó 3 futamon nem változik meg semmilyen szabály, tehát lesz mechanikai hiba, ugyanúgy mint eddig!

üdv: Tom

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. okt. 14, 2009 2:14 pm

A mechanikai hibák kikapcsolása az csak egy lehetséges szabályváltoztatás a 2010-es szezonra!!!
Az utolsó 3 futamon nem változik meg semmilyen szabály, tehát lesz mechanikai hiba, ugyanúgy mint eddig!

Az igazi Forma1 18:00-kor kezdődik!!! Ez egy jó kérdés hogy mi mikor kezdünk!
Ha csak 20:00-kor kezdünk akkor én személy szerint valószínűleg nem tudok részt venni a Brazil nagydíjon. :( De ezt nem én döntöm el.

üdv: Tom

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. okt. 14, 2009 2:29 pm

Tom írta:A mechanikai hibák kikapcsolása az csak egy lehetséges szabályváltoztatás a 2010-es szezonra!!!
Az utolsó 3 futamon nem változik meg semmilyen szabály, tehát lesz mechanikai hiba, ugyanúgy mint eddig!

Az igazi Forma1 18:00-kor kezdődik!!! Ez egy jó kérdés hogy mi mikor kezdünk!
Ha csak 20:00-kor kezdünk akkor én személy szerint valószínűleg nem tudok részt venni a Brazil nagydíjon. :( De ezt nem én döntöm el.

üdv: Tom
Akkor kezdjétek a futamot 20.30-kor, 19.50-ig van elvileg a közvetítés 10 perc nem elég ráhangolódni valamire 21.00 lenne talán a legjobb. :roll:
Várom a hozzászólásokat, a kérdést még ma este le kellene zárnunk.

:wink: Vasárnap napközben a KlubTV-n a régi Brazíl futamok mennek majd 17.30-ig.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. okt. 14, 2009 2:55 pm

nem tudom ki az a megszállott aki megnézné mindenáron az F1et
6kor kezdünk 8körül vége a sport klub leadja ismétlésből vagy klub tv-n le mehet

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. okt. 14, 2009 4:19 pm

Nekem mindegy hogy 20:00 vagy 20:30 vagy 21:00! :(
Ha nem az eredeti időpont szerint futunk, akkor valószínű hogy nem leszek! De miattam ne legyen variálás!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. okt. 14, 2009 4:20 pm

Nekem mindegy hogy 20:00 vagy 20:30 vagy 21:00! :(
Ha nem az eredeti időpont szerint futunk, akkor valószínű hogy nem leszek, mert dolgoznom kell! De miattam ne legyen variálás!

Az viszont tény hogy a reál F1 az számomra kihagyható dolog! Nekem a saját futamom fontosabb. :)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. okt. 14, 2009 6:43 pm

Tom írta:Nekem mindegy hogy 20:00 vagy 20:30 vagy 21:00! :(
Ha nem az eredeti időpont szerint futunk, akkor valószínű hogy nem leszek, mert dolgoznom kell! De miattam ne legyen variálás!

Az viszont tény hogy a reál F1 az számomra kihagyható dolog! Nekem a saját futamom fontosabb. :)
csak kéne írni a többieknek is hogy kb mikor lenne jó a futam
eddig két szavazat a 18:00ra :)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. okt. 14, 2009 7:11 pm

Én megszállott vagyok F1 nézés terén, de ha szavazni kell akkor tartózkodok, mert mind1, hogy mikor lesz a futam, mivel van Sport Klub és van UPC médiabox is, így fel tudom venni! :D
Szóval nekem mind1!...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 16, 2009 6:09 pm

Megtekinthető a Forma1 szabadedzés:

mms://80.99.41.81:8080

:wink:
Kép

Rolika
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: szomb. júl. 26, 2008 10:10 am

Hozzászólás Szerző: Rolika » szomb. okt. 17, 2009 6:22 am

Motorleégéssel kapcsolatban tuti nem normális ami modban van.De végig lehet menni vele ha jó a hütésed és jól váltasz persze sok versenyzési odafigyelés mellett még erre is figyelni.Viszont majd készitek egy videot hogy nem a gép dönt úgy hogy uk muk fuk eldurran a motorod.Ez egy fokozatos tönkremenetel.Motecen ez jól látszik aki használ az látja.Pl a török pályát 7-8 boostal mentem végig első harmadát meg 9 essel.Igaz volt mikor hamarabb váltottam el és a visszaváltással is sporoltam.A motort főleg a visszaváltás öli nem a felfelé váltás mert ott szép egyenletesen éri el a max fordulatot visszaváltásnál meg hírtelen megy fel a fordulat.Ezért van hogy nem egyszerre durran el motorunk mert nem vagyunk egyformák Smile.
Üdv Roli
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rolika szomb. okt. 31, 2009 6:09 pm-kor.

Rolika
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: szomb. júl. 26, 2008 10:10 am

Hozzászólás Szerző: Rolika » szomb. okt. 31, 2009 6:08 pm

Ahogy ígértem csinálok egy vidit a motor élettartalmáról.Mint mondtam a motort főleg a visszaváltás öli meg plusz a helytelen hütő megválasztás.Nekem brazilba 3 as volt de éppen kibírta már piros mezőbe volt a motor élettartam.Ezen a vidin 1 es hütővel karikáztam körbe és eddig bírta persze nyúztam hírtelen visszaváltásokkal 7-4. be.Van benne box is szemléltetésként hogy a motort nem javítják.Persze ahogy észrevettem nagyon pályafüggő a dolog hogy hol meddig bírja a motor.Silverstonba csak 7 esen bírta és a végén 9 re feltolva.De szerintem tisztán látszik hogy nem véletlenszerűen durran el motor.Viszon baj az hogy csak a piros mezőbe érve lehet érezni a motor gyengülését ott meg már elkerülhetetlen a motor megóvása alacsonyabb boostal is.Remélem sikerült elosztlatnom a kételyeket.A nem éppen jó vezetésért bocs de alig bírta a gépem a felvételt fps lement 30 ra.
Üdv Roli.

Vidi
http://www.youtube.com/watch?v=MQFwpgaf4a0

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. nov. 01, 2009 10:06 am

aztaa
és ha qualin lestrapálom a motort 75%ig mondjuk akkor versenyen 75ről folytatom vagy újra 100%-os lesz?

Rolika
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: szomb. júl. 26, 2008 10:10 am

Hozzászólás Szerző: Rolika » vas. nov. 01, 2009 10:18 am

Újra 100% motor megy.De a gumit tényleg használt állapotban kapod meg míg a warmupon újat kapsz de a versenyre vissza kerül a qvalin koptatott.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. nov. 01, 2009 10:24 am

igen tudom
az a gumi lesz versenyen amivel a qualin elérted a leggyorsabb kört.ha nem tudsz javítani mondjuk az első körben megfutott idődön akkor akár olyannal is mehetsz amiből 1kocka nincs meg

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég