Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

KÉRÉS

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. nov. 05, 2008 4:45 pm

Urak!

Arra kérek szépen mindenkit ne reagáljon a VSR-en felmerült alaptalan vádakra.
Megpróbáljuk tisztázni a dolgot egyértelmű és súlyos félreértések vannak.


Úgy gondolom a tegnapi probléma megoldás igazából szép példája lehetett volna az összedolgozásnak TS-en gyűrtük is a gondot, ahogy csak lehet, teszteltük a lehetőségeket, szerencsére Toby hozta a tuti megoldást a végén.

Senki nem tartott vissza senkitől semmilyen infót, sőt személyesen Ulvar, Spiczi, G-BoR és még a szobában lévők előtt közöltem a megoldást és azt, hogy úgy néz ki a teszteken is átmegy.
Fórumon több témában is kiírtam és Dietrichket is erre buzdítottam, hogy HRC is jelenjen meg az infó.
Annyira friss volt a dolog, hogy ott még ki sem volt írva!

Összességében jól teljesítettünk, 8) szerintem ma már mindenki tudja a megoldást. Csak hát voltak közben némi etikai elhajlások .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz vas. dec. 21, 2008 2:21 am-kor.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. nov. 05, 2008 10:12 pm

Kiirtuk ma és kértem Modát tegye ki az sstv-re is hirként mi a megoldás és hogy jött rá Toby. megigérte ma este kirakja..hát eddig az nem történt meg.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. nov. 06, 2008 8:36 am

Dietrich majd szeretnék veled egy picit beszélni.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. nov. 06, 2008 12:46 pm

Ne fenyegess vazze :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 10, 2008 1:34 pm

Hát Genyónak sok dolga van és még nem volt ideje felhelyezni a levelet. Mivel az alaplapja leégett ez kicsit problémás is a levélhez való hozzáférés...........................

Nem szeretném ha további pletykák keletkeznének. Mivel Tropie egyáltalán nem vett részt az indycarban, így nyilván másodkézből származó ferde információira nem kell reagálnom.
Mindenki tudja, hogy nem bántunk senkivel sem durván vagy igazságtalanul.
Az is egyértelmű, hogy egyes pilóták játék közbeni esetleges indulatos kijelentése nem reprezentálja egyik szervezet véleményét sem.

Persze meg lehet sértődni rajta, de azzal kell a sérelmeket megbeszélni, aki elkövette és nem kellene kivetíteni ezt mindenkire.

A személyes privát üzenetem nyilvánosságra hozása természetesen nagy mértékben sértő. Azt tanácsolnám mindenkinek, ha tudja, hogy rosszat tesz ezzel és megsért vele általános etikai szabályokat: akkor ne tegye! Hiszen pont ez a lényeg a magatartásban nem elég tudni úgy is kell csinálni.

Továbbá kevés olyan embert ismerek aki békésebben reagált volna akkor, ha közlik vele, több 10 oldalnyi levelezés és tervezés után, a dolog mégis storno. Főleg akkor, ha olyan dolog miatt, amit már jó előre megbeszéltünk (sőt elsőre) és a tervezésbe csak azután ugrottunk, hogy tisztázva lett kivel tárgyalunk és pontosan miről. VSR lépett ki nem mi. Ebből a szempontból amúgy végképp kicsit érhetetlenek a történtek. Nyilvánosan itt senki nem szitkozódott vagy írt VSR ellenes dolgokat.
Ennek fényében úgy érzem cserben hagytak, majd most még leköptek minket.

Továbbá,
A „mi a f***t akartok?”, semmiképpen sem keverendő a „mit akartok Ti f ***ok?” – kal, és a menőmanót mindenki aki ismer tudja, hogy maximálisan pozitív értelemben írtam ráadásul nem nyilvános hanem személyes üzenetben.

Gábor hivatalos válasza még a napokban kikerül a VSR-re!

Indy95 rendezéséből semmiképpen sem hagyjuk ki a VSR-t.

Ennek ellenére engem Tropie írásában nem a körbe – körbe zavart amit sokan TS-en kiemeltek, hanem, hogy ismét pontatlanul lett kiírva és a rendezők felsorolásából a HRC kimaradt. Ezekre a dolgokra kellene igazán figyelni, hogy ne sértsük egymás érdekeit. Egy összefogásban tudni kell cipelni a másik zászlóját is, mint ahogy viselni logóját.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég