Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Süti
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: szomb. szept. 22, 2007 2:09 pm
Admin: Admin

Felháborodás !

Hozzászólás Szerző: Süti » csüt. dec. 11, 2008 6:02 pm

Érdekesnek találom ki mert a tagok közül lehúzni, letiltani minden egyéb hozzáférésemet korlátozni már vagy bő 1 hónapja !?
Mivelhogy egészéves tagdijamat előre kifizettem a következő időpontban:

08.01.03 08.01.03 ÁTUTALÁS, F.9923, 11600006-00000000-24042215, 491295710, Hajdu Balázs, EB Süti OWC Clubtag -4.000

Erre az 1-re kiváncsi lennék más semmire többet, itt.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Felháborodás !

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. dec. 11, 2008 6:09 pm

Süti írta:Érdekesnek találom ki mert a tagok közül lehúzni, letiltani minden egyéb hozzáférésemet korlátozni már vagy bő 1 hónapja !?
Mivelhogy egészéves tagdijamat előre kifizettem a következő időpontban:

08.01.03 08.01.03 ÁTUTALÁS, F.9923, 11600006-00000000-24042215, 491295710, Hajdu Balázs, EB Süti OWC Clubtag -4.000

Erre az 1-re kiváncsi lennék más semmire többet, itt.
utána nézek a dolognak, mi az ami hiányzik? FTP hozzáférésed?

Itt fórumon visszahelyeztelek.

Sorry, ha hibázott valamelyikünk nyilván nem volt tudatos és kösz, hogy szóltál.

Viszont ha megkérdezhetem miért ilyen agressziven és durván reagáltál? Történt valami? Írtál már valamelyik adminnek és nem reagált vagy durván válaszolt? Én is tisztázni szeretném a dolgot.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. dec. 11, 2008 11:33 pm

Futamunk volt és az FTP-t nem akartam már úgy visszakapcsolni, hogy közben 23-an szerveren vannak, de most megnéztem: az FTP hozzáférésed éles.

Ha elvesztek volna az adatok akkor PÜ azonnal küldöm neked.

Én csak olyanokat töröltem a listáról, akik jelezték, hogy nem kívánnak többet itt lenni, vagyis kiléptek.

Rád vártunk is F1-en.

Sajnálom, nem tudom, mi történhetett, hogy ennyire haragszol ránk, de biztosan csak valami félreértés lehet. Itt a fórumon most is jelöli a rendszer, hogy egyesületi tag vagy a zöld jelecskével is, mindenben részt vehettél volna, ami itt zajlik és amiért támogattál minket.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. dec. 12, 2008 9:33 am

Süti, de hát ezt te tudtad is nálunk hogy a futamok napján kiszokott kapcsolva lenni az FTP, nem értem ki csinált volna ilyet hiszen nekem se más új adminnak nincs ilyenre. Nyugalomra intelek, és visszavárunk a csapatba :).

Ha esetleg kiderülne valami és ellened vétett valaki, akkor azt megkeressük :).
Kép

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » pén. dec. 12, 2008 11:49 am

Szia Zoli!

Nagyon meglepődtem, hogy valaki a te korodban így reagál.
Én, ha igénybe veszek és megfizetek egy szolgáltatást és 11 gondtalan hónap után problémám merül fel a szolgáltatással, akkor megkeresem a szolgáltatót, hogy kiderítsem, mi a baj. Merthogy eddig jó volt és elégedett voltam.

Azt írod, hogy már egy hónapja le vagy tiltva mindenhonnan.
Ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne:
- Amikor észlelted a dolgot, miért nem kérdeztél rá valamelyik adminisztrátornál, hogy mi a baj? Így már egy hónapja nem lenne gondod.
- Egész pontosan milyen hozzáférésekben vagy/voltál korlátozva?

Miután természetesen mi nem töröltünk szándékosan semmilyen hozzáférésedet (miért is tettük volna?), így csak véletlen dolgokra tudok gondolni, melyek a jogaidat nem befolyásolják. A fórumban valóban találtunk egy korlátozást, ez valószínű, hogy karbantartás során csúszott be, már korrigáltuk (,bár ez igazából nem korlátozott semmiben), ezért ezúton elnézésedet kérem.

Szóval, nem igazán látom, hogy miben károsodtál annyira, hogy így felháborodj. Vagy valami másról lenne szó?

Mindenesetre remélem, hogy sikerült megelégedésedre maradéktalanul visszaállítanunk a státuszod és a jövőben is részese maradsz a közösségünknek!


Általánosságban annyit szeretnék még hozzátenni, hogy bár a fórum kiváló hely a kapcsolattartásra, az adatbiztonság érdekében mindennemű hivatalos egyesületi nyilvántartás a fórumtól függetlenül, papíron történik.
Amennyiben bárkinek is problémája merülne fel a jogosultságaival kapcsolatban, azt kérem jelezze az adminisztrátoroknak, vagy akár nekem is direkt e-mailben és haladéktalanul megpróbáljuk orvosolni a dolgot. Az ilyen anomáliáknak számtalan oka lehet, igyekszünk naprakészen rendben tartani a dolgot, de aki dolgozik, az hibázik is, így nyitottak vagyunk mindennemű „reklamációra”.

Üdv:
G.
8)

Süti
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: szomb. szept. 22, 2007 2:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Süti » pén. dec. 12, 2008 8:14 pm

Jó,hát értem ez most igy sült el a hozzászolásomban, ami igaz keményre sikeredett, nem igy ismer senki igy furcsa és erős lehetett részemröl.
Igen azt tudom hogy minden futam napon kivan kapcsolva az FTP meg esetleg még a többi szerver is le van állitva.
Forum jogosultság volt kikapcsolva, ez aznap nálam az irásomban igy jött le.
IRL-es jó szezon után F1-töl leköszöntem mert túl gyors és 1-es kanyarok erös koncentrációt követelnek mit tartani nem tudtam.
WTCC-nem indult be kevés jelentkező révén, pár HRC GTR 2 LeManse versenyen és 1 OSR futamon még lepadloztam a gázt.
Azóta a lassabb tempóval közlekedő járműveket irányitom.
El nem tüntem az eseményeket figyelem azért.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. dec. 13, 2008 9:57 am

Süti írta:Jó,hát értem ez most igy sült el a hozzászolásomban, ami igaz keményre sikeredett, nem igy ismer senki igy furcsa és erős lehetett részemröl.
Igen azt tudom hogy minden futam napon kivan kapcsolva az FTP meg esetleg még a többi szerver is le van állitva.
Forum jogosultság volt kikapcsolva, ez aznap nálam az irásomban igy jött le.
IRL-es jó szezon után F1-töl leköszöntem mert túl gyors és 1-es kanyarok erös koncentrációt követelnek mit tartani nem tudtam.
WTCC-nem indult be kevés jelentkező révén, pár HRC GTR 2 LeManse versenyen és 1 OSR futamon még lepadloztam a gázt.
Azóta a lassabb tempóval közlekedő járműveket irányitom.
El nem tüntem az eseményeket figyelem azért.
A HRC indítani fog a közel jövőben, kasznis sorozatokat! Érdemes az oldalukra ellátogatnod. Sőt a WTCC87 most is dübörög, MA az ucsó futam következik! Utána januártól V8 bajnokság és Nascar lesz amire át is fog állni az oldaluk!
http://www.hrc-team.hu
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég