Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

iRacing

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. márc. 08, 2009 4:33 pm

Elvileg 1 hónapig ingyen ki lehet próbálni ezt a fantasztikus szimulátort Radical kocsival a silverstone pályán. Csakannyit kell tenned hogy http://www.radicalsportscars.com/racing/virtual-racing itt alul kitöltöd a kitöltenivalót :lol: és vársz a Kódra (amit elöször kapsz e-mailben az nem azl esz) lehet hogy több napot is kell várnod rá de szerintem megéri:) Még én sem kaptam meg :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IsTi csüt. szept. 30, 2010 2:09 pm-kor.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. szept. 06, 2010 5:20 pm

Na csak hogy egy kicsit fényezzem magamat. Meg hátha felkelti 1-2 embernek az érdeklődését az iRacing
Kép :twisted:

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. szept. 06, 2010 5:54 pm

Grat :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. szept. 06, 2010 6:13 pm

Nem vagy semmi IsTi! GRAT!!:wink:

Nekem egyáltalán nem jött be az iRacing, megpróbálkoztam vele, de még a 3 hónapot se nyomtam végig, nem az én stílusom sajna.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. szept. 06, 2010 6:49 pm

Tommy78 írta:Nem vagy semmi IsTi! GRAT!!:wink:

Nekem egyáltalán nem jött be az iRacing, megpróbálkoztam vele, de még a 3 hónapot se nyomtam végig, nem az én stílusom sajna.
Gondolom akkor még alap kocsival pályákkal mentél. Azok egy kicsit tényleg unalmasra sikeredtek főleg aki indy,f1 stílusú kocsikhoz van szokva :D De pl az én kedvencem start mazda már kegyetlen jó a versenyek meg irgalmatlanok. És ugye hamarosan jön az F1 :P (nem a codmasterses gagyiságra gondoltam itt) :lol:

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. szept. 29, 2010 6:38 pm

Na én is előfizettem erre :D

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. szept. 29, 2010 6:51 pm

nekem az indy kocsi nem jött be annyira,F1re kíváncsi leszek
ovál meg bejött a legends kocsikkal :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 29, 2010 6:52 pm

star mazdából is belehet jutni az indycarba..idővel.

http://www.starmazda.com/
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. szept. 29, 2010 7:25 pm

Jól van jól van ifjú padawanok :twisted: Látom kezdetek átérni a "sötét" oldalra nagyon helyess :twisted:
Tessék csak kérdezni ha valami nemvilágos 8) Annyit elárulok hogy a kezdet nehéz mármint az összeget tekintve :wink:

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. szept. 29, 2010 7:52 pm

IsTi írta:Jól van jól van ifjú padawanok :twisted: Látom kezdetek átérni a "sötét" oldalra nagyon helyess :twisted:
Tessék csak kérdezni ha valami nemvilágos 8) Annyit elárulok hogy a kezdet nehéz mármint az összeget tekintve :wink:
Ha megvettem mindent akkor csak a előfizetést kell fizetni ugye?
(Még nem vettem meg semmit)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. szept. 29, 2010 8:08 pm

Norbi írta:
IsTi írta:Jól van jól van ifjú padawanok :twisted: Látom kezdetek átérni a "sötét" oldalra nagyon helyess :twisted:
Tessék csak kérdezni ha valami nemvilágos 8) Annyit elárulok hogy a kezdet nehéz mármint az összeget tekintve :wink:
Ha megvettem mindent akkor csak a előfizetést kell fizetni ugye?
(Még nem vettem meg semmit)
ja ja
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » csüt. szept. 30, 2010 2:04 pm

Norbi írta:
IsTi írta:Jól van jól van ifjú padawanok :twisted: Látom kezdetek átérni a "sötét" oldalra nagyon helyess :twisted:
Tessék csak kérdezni ha valami nemvilágos 8) Annyit elárulok hogy a kezdet nehéz mármint az összeget tekintve :wink:
Ha megvettem mindent akkor csak a előfizetést kell fizetni ugye?
(Még nem vettem meg semmit)
Igen de egy évben kiadnak pár pályát és kocsit és ha bajnokságok érdekelnek akkor lehet h mindig venned kell valami pluszt(kiegészítők) ami összességében sokkal drágább mint egy előfizetés. Bajnokságok ne érdekeljenek inkább csak a statisztikádat fejleszd, az elején figyelj az incidensekre:) Én sajna elcsesztem de elég jól vissza hoztam magam 4 átlag incidensről 2-re ha ezt megtartom jövő májusban simán áttesznek a pro licenszbe :P

Sok sikert neked, azért majd szólj ha történik valami új fejlemény új kocsi (össze vissza ne vásárolj majd előszór skip barber vagy mustáng én a skypit ajánlom igaz mert csak az van meg abba a kategóriában aztán utánna vagy v8 vagy start mazda, mazda sokkal jobban megéri, szerintem abban vannak alegszínvonalasabb versenyek :)... Ja és csak éves élőfizu éri meg akár emnnyire is drágának tünik élményben sokkal többet kapsz vissza mint bármelyik rf futam után :wink:

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » csüt. szept. 30, 2010 5:03 pm

nemrég én is mentem vele 3 hónapot, de sajnos most egy időre abba kellett hagyjam, pedig nagyon bejött a cucc, egy vmi zavart, az hogy minden pálya meg kocsi 12 dollár, azt meg eléggé sokallom. Nincsen vmi akció ha pl egy évre veszek licenszet akkor kapok x pályát x kocsit?

Am sztem egész jókis statom volt, nemsok incidenssel, de sajna ugye csak az alap kocsikkal mentem....
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. okt. 01, 2010 11:05 am

Tequila írta:nemrég én is mentem vele 3 hónapot, de sajnos most egy időre abba kellett hagyjam, pedig nagyon bejött a cucc, egy vmi zavart, az hogy minden pálya meg kocsi 12 dollár, azt meg eléggé sokallom. Nincsen vmi akció ha pl egy évre veszek licenszet akkor kapok x pályát x kocsit?

Am sztem egész jókis statom volt, nemsok incidenssel, de sajna ugye csak az alap kocsikkal mentem....
Szerintem nincsen de ha lenne is max 1 kocsi vagy 1 pályát adnak hozzá :evil:
Jók az alap kocsik is de azokkal nem lehet ennyit hibázni mint pl a skypivel :twisted:

Ha 2-nél több dolgot veszel akkor kapsz azthiszem 10%kedvezményt ha 6 vagy annál többet akkor pedig 20-at szóval nagy tételben érdemes csak bizniccelni :D :wink:

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. okt. 01, 2010 11:30 am

IsTi írta:
Tequila írta:nemrég én is mentem vele 3 hónapot, de sajnos most egy időre abba kellett hagyjam, pedig nagyon bejött a cucc, egy vmi zavart, az hogy minden pálya meg kocsi 12 dollár, azt meg eléggé sokallom. Nincsen vmi akció ha pl egy évre veszek licenszet akkor kapok x pályát x kocsit?

Am sztem egész jókis statom volt, nemsok incidenssel, de sajna ugye csak az alap kocsikkal mentem....
Szerintem nincsen de ha lenne is max 1 kocsi vagy 1 pályát adnak hozzá :evil:
Jók az alap kocsik is de azokkal nem lehet ennyit hibázni mint pl a skypivel :twisted:

Ha 2-nél több dolgot veszel akkor kapsz azthiszem 10%kedvezményt ha 6 vagy annál többet akkor pedig 20-at szóval nagy tételben érdemes csak bizniccelni :D :wink:
ennyire most nem állok jól anyagilag :D
nemrég kaptam mailt tőlük, hogy 12 dollárért kapnék 3 havi előfizut, én barom meg leszartam a mailt és csak most vettem észre :D remélem még küldenek ilyet...
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. okt. 04, 2010 9:06 am

Oválra megvettem a Late Modelt. Nagyon jó kis kocsi. Short oválon jókat lehet menni vele, csak azok a sok núbok ne lennének a versenyeken :@

IsTi téged nem találtalak a keresőbe, valamilyen álnéven vagy? R2D2? :D

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. okt. 04, 2010 12:52 pm

Norbi írta:Oválra megvettem a Late Modelt. Nagyon jó kis kocsi. Short oválon jókat lehet menni vele, csak azok a sok núbok ne lennének a versenyeken :@

IsTi téged nem találtalak a keresőbe, valamilyen álnéven vagy? R2D2? :D
Keresőbe írd be hogy István. Béry István lesz az elsö amit kidob azthiszem az leszek én :lol:

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. okt. 04, 2010 9:48 pm

IsTi írta:
Norbi írta:Oválra megvettem a Late Modelt. Nagyon jó kis kocsi. Short oválon jókat lehet menni vele, csak azok a sok núbok ne lennének a versenyeken :@

IsTi téged nem találtalak a keresőbe, valamilyen álnéven vagy? R2D2? :D
Keresőbe írd be hogy István. Béry István lesz az elsö amit kidob azthiszem az leszek én :lol:
Valahogy nem találtalak tegnap, de tényleg ott voltál :D
Am jó kis game lenne, ha nem lenne ez a sok noob itt a Rookie kategóriába

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. okt. 20, 2010 6:52 pm

Előfizettem még +1 évre :) Remélem nem bánom meg :)

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. nov. 05, 2010 12:17 pm

Norbi írta:Előfizettem még +1 évre :) Remélem nem bánom meg :)
Biztos h nemfogod:D

Amúgy egy kis statisztika: http://golfy21.olympe-network.com/iraci ... o_road.php 153. vagyok:D de ha jól láttam a legjobb magyar, és igen tudom h szerény vagyok :P :twisted:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. nov. 05, 2010 12:20 pm

IsTi írta:
Norbi írta:Előfizettem még +1 évre :) Remélem nem bánom meg :)
Biztos h nemfogod:D

Amúgy egy kis statisztika: http://golfy21.olympe-network.com/iraci ... o_road.php 153. vagyok:D de ha jól láttam a legjobb magyar, és igen tudom h szerény vagyok :P :twisted:
44.Viktor Szabo
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. nov. 05, 2010 12:26 pm

Dietrich írta:
IsTi írta:
Norbi írta:Előfizettem még +1 évre :) Remélem nem bánom meg :)
Biztos h nemfogod:D

Amúgy egy kis statisztika: http://golfy21.olympe-network.com/iraci ... o_road.php 153. vagyok:D de ha jól láttam a legjobb magyar, és igen tudom h szerény vagyok :P :twisted:
44.Viktor Szabo
Igen tudom csak azért írtam hogy kicsit felkeltsem az érdeklödéseteket és lám sikerült :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. nov. 05, 2010 2:10 pm

ettől én még nem leszek ir fan :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. nov. 05, 2010 5:44 pm

Dietrich írta:ettől én még nem leszek ir fan :)
Hát az ír-eket én sem kedvelem annyira hogy őszinte legyek :twisted:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » kedd dec. 14, 2010 3:48 pm

Nem kell valakinek iracing account? baráti áron adom kb X0000ft alkudni lehet:) söt ha valaki megveszi 3000ft ért kap még egy rfactort is mellé
(X>3)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd dec. 14, 2010 4:33 pm

neee mááár,de akkor az is legyen benne a feltételek között hogy én használhatom továbbra is :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » kedd dec. 14, 2010 5:13 pm

danikosz írta:neee mááár,de akkor az is legyen benne a feltételek között hogy én használhatom továbbra is :D :D
Bedy-nek is megadtam a kódot hátha segít neki a mód készítésben:) De tutti el akarok adni mindent a kormányon még gondolkozok mert azért néhanéha nfs-ezni jó :wink:

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. dec. 26, 2010 2:55 pm

Holnap lesz Iracersnél Late Modelle Watkins Glenen futam.

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cCZ0dwW7q4E?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cCZ0dwW7q4E?fs=1&hl=hu_HU&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég