Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

NASCAR Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 29, 2009 8:22 pm

Urak!

Elkezdődőtt az évad, de már jó volna ha elkezdenénk gondolkodni a novemberben kiírásra kerülő átmeneti bajnokin, ezért ezt a témát megnyitom.

Eddig szóba került Forma1 91-es illetve indycar 98-as szezon.

Egy biztos télen csak egy nyitott kasznis sorozatot indítunk!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szomb. okt. 16, 2010 10:04 pm-kor.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2009/10 Télibajnokság Előkészületek

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. márc. 29, 2009 8:28 pm

metosz írta:Urak!

Elkezdődőtt az évad, de már jó volna ha elkezdenénk gondolkodni a novemberben kiírásra kerülő átmeneti bajnokin, ezért ezt a témát megnyitom.

Eddig szóba került Forma1 91-es illetve indycar 98-as szezon.

Egy biztos télen csak egy nyitott kasznis sorozatot indítunk!
Sál, sapka, kesztyű játszik! :mrgreen:
Mivel a modok ismerete nálam elég hiányos, így a szakmai hozzászolást mellőzve: részemről mindegy, csak menjünk! 8)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: 2009/10 Télibajnokság Előkészületek

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. márc. 29, 2009 8:34 pm

metosz írta:Urak!

Elkezdődőtt az évad, de már jó volna ha elkezdenénk gondolkodni a novemberben kiírásra kerülő átmeneti bajnokin, ezért ezt a témát megnyitom.

Eddig szóba került Forma1 91-es illetve indycar 98-as szezon.

Egy biztos télen csak egy nyitott kasznis sorozatot indítunk!
A CART'98 csak akkor "játszik", ha elkészül... és szvsz egy rövidített (ritkább) bajnokságot javasolnék. Az IndyCar 1995 kellően sűrű volt... és ez többeket elrettentett (persze így sem panaszkodhatunk). :)

Egyébiránt én az F1 mellett szavaznék - jó lenne pihenni a télen és csak úgy beesni a versenyekre... :twisted:

Az F1 '91-nek vagy '88-nak van server változata? Gondoltam még esetleg F3000-re, Nippon, vagy valamilyen nevelő szériás Formula modra... csak ötlet.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 29, 2009 8:44 pm

Esetleg valami kasztnis bajnokira nem gondoltatok a télre? Akár egy jó túra autós moddal, vagy kizárólag ow-ben gondolkodtok?

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » vas. márc. 29, 2009 8:46 pm

túraautóra ott van a HRC
Maszim inkább ow-ben gondolkodik szerintem
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 29, 2009 8:50 pm

Tommy78 írta:Esetleg valami kasztnis bajnokira nem gondoltatok a télre? Akár egy jó túra autós moddal, vagy kizárólag ow-ben gondolkodtok?
Kasznis dolgokban nem gondolkodunk, ha valaki ilyennel keres minket azonnal HRC-hez kell irányítani!
Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » vas. márc. 29, 2009 9:16 pm

IndyCar '94? :lol:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. márc. 29, 2009 9:19 pm

Mit szóltok a panozokhoz? CC 2007?
igaz nem mentek oválon de mentek jó kis utcaikon :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. márc. 30, 2009 6:42 am

Én Nippon 2008-ra szavazok! Japó pályák és kevés van belőlük, elég rövid sorozat lenne.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. márc. 30, 2009 7:16 am

Dietrich írta:Mit szóltok a panozokhoz? CC 2007?
igaz nem mentek oválon de mentek jó kis utcaikon :)
IDT mod Dietrich... i...D...T :lol:

Amúgy tudjátok, hogy nekem tetszene (utsó ChampCar évad...).

Azt azért hozzá kell fűzni - mert mintha ilyesmiről lett volna szó korábban is -, hogy REPLAY bajnokságban kellene gondolkodni, ami régebbi történéseket vesz alapul. Nyilván ilyenből sok van... csak győzzön az ember válogatni.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. márc. 30, 2009 8:01 am

Tudom..de nem mentünk azzal ;)

IDT mod jó road/street pályára ezt is mondtam neked :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. márc. 30, 2009 8:47 am

Raceből konvertált F3000-et javaslom, ha lehet. Nagyon jó mod, csodás hangokkal, remek fizikával. Kicsit nehezebb mint a nippon, de jól vezethető.
Vagy akár lehet a Nippon is, az is igen jó.

Lehet ezért megdobáltok, de ne legyen már egész évben indy/irl/cc akárhogy is hívták az adott évben.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. márc. 30, 2009 11:37 am

Én nekem is a nippon tettszene amint azt már írtam.
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. márc. 30, 2009 5:38 pm

Szerintem is a GP2 2008 vagy a formula nippon lenne a legjobb télire :)

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. márc. 30, 2009 7:38 pm

Akkor GP2 2008 ra szavazok :twisted:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 30, 2009 7:44 pm

IsTi írta:Akkor GP2 2008 ra szavazok :twisted:
Szerintem meg inkább egy NASCAR kellene, de mivel kasznis természetesen csak HRC támogatással. Abban van road és ovál pálya is.

Folytassuk az ötlet börzét!
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » hétf. márc. 30, 2009 8:13 pm

metosz írta:
IsTi írta:Akkor GP2 2008 ra szavazok :twisted:
Szerintem meg inkább egy NASCAR kellene, de mivel kasznis természetesen csak HRC támogatással. Abban van road és ovál pálya is.

Folytassuk az ötlet börzét!
Nálam nyertél! :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » hétf. márc. 30, 2009 8:17 pm

metosz írta:
IsTi írta:Akkor GP2 2008 ra szavazok :twisted:
Szerintem meg inkább egy NASCAR kellene, de mivel kasznis természetesen csak HRC támogatással. Abban van road és ovál pálya is.

Folytassuk az ötlet börzét!
szívesen kipróbálnám a nascart 8)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. márc. 30, 2009 8:27 pm

Nascar +1 szavazat! :wink:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » kedd márc. 31, 2009 6:30 am

http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Legends%20Cars itt is van ovál meg road is :lol: Szóval lehet visszavonni a nascar szavazást :lol:

Egy kis ízelítő http://www.youtube.com/watch?v=KKcjU_8_ ... re=related :twisted:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd márc. 31, 2009 7:11 am

@metosz

A NASCAR-t szvsz úgy ahogy van elfelejtheted és nem azért mert nem jó az ötlet (ha megszavazzuk én ott leszek Daytonában, pláne, hogy kijött a TPSCC 2.0), hanem mert ha az Indy'95-re 100%-ban kellett készülni, akkor a NASCAR-ra 200%-ban kell majd és ez sokaknak nem fog tetszeni... pláne azoknak akik az oválokat betudják egy padlógázas mókának - a NASCAR-ban nagyon nem így van - illetve akik időközben más bajnokságban is indulnának.

+1 pont IsTi "Legends" ötletéhez... :wink: , bár én továbbra is vmi régi F1, vagy valami alsóbb kategóriás Formula modra szavaznék (F3000 Race konvert, ott van a Formula BMW is, vagy a netkap pro konvert Formula Ford), mert tényleg van vmi abban, hogy az oválokból is megárt a sok.
Peter Rigo

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » kedd márc. 31, 2009 8:30 am

sztem is vmi 1xű mod kellene ami nem annyira setup igényes. talán igy kicsit megmaradna a "téli szezon" hangulat. Az Indy95 ilyen szempontbol sztem nagyon komoly volt. Sztem inkább ilyesmi "fun" jellegü sorozat jobb lenne. Éles verseny van most a szezonban bőven :)
Én is IsTinek adom a voksom eddig :)

Mondjuk én még ezt is megnézném :)
Pörgös is és rövid is. Akár több race is nyomható lenne :)
http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=BRKart
vidi
http://www.youtube.com/watch?v=dpXnf8ku ... r_embedded
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd márc. 31, 2009 10:03 am

Nascart most felejtsétek el. Kétszer próbáltunk bajnokságot létrehozni belőle nem lett semmi, pedig kiírtuk. Európai gondolkodás szerint is lekell mondani a Nascarról. Egyszerűen túl kevesen élveznék az oválozást. Nem tom ki látta élőben a legutóbbi 2 futamot. Megunná. Én meg halálra izgulom magam mert milliméterekre megy 47 autó egy 0,5 mérföldes pályán! Nascarhoz nem kell nagy setupolás mer semmi elektronika nincs benne 30 éve ( ha jól tom) Ugyanazt a fajta gumikeveréket használják.. stb stb stb...nem élveznék sokan 2 road pálya van Watkins Glen és Sonoma, még azt se sokan élveznék! (főleg sonomát, egyesek).

F3000, FBMW ( bár ennek a fizikája a Toyota Atlantichoz képest rosszabb.), Nippon, illetve ha addig kiadják endurance versenyeket is lehetne csinálni.

Van egy mod, a neve: http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... 0Du%20Mans

GT-ket kéne valahogy megszerezni hozzá, mert alapból csak a prototípusok vannak illetve C6R Corvette, és ez nem az összes GT . (bár ezek az autók megint nagy setupolást igényelnek sztem).

Na mind1 csak egy ötlet.
Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » kedd márc. 31, 2009 10:18 am

Én benne lennék a NASCARban, de sajnos tényleg nem sok embert érdekelt tavaly sem. 13-an meg nem jó körözgetni

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » kedd márc. 31, 2009 10:21 am

MoDa írta:Én benne lennék a NASCARban, de sajnos tényleg nem sok embert érdekelt tavaly sem. 13-an meg nem jó körözgetni
Én is örülnék, és sztem vannak még jópáran, akik bennelennének, hát egy kis összefogással és rendes reklámmal simán lenne ugyanennyi nevező sztem...egy próbát megér...
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd márc. 31, 2009 10:32 am

Érdekes, de Gingerrel értek egyet, oválozásból is emgárt a sok. Isti ötlete frankó, és a többi formula autós ötlet is jó, de szerintem semmilyen F1 ne legyen :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd márc. 31, 2009 6:00 pm

Minden hozzászólás ellenére teljesen egyértelmű számomra, hogy a NASCAR a jó döntés! Téli bajnokság nem FUN bajnokság, átvezető jellege van a szezonok között és helyet ad a múlt eseményének Replay keretében történő újra játszására.

Olyan profi F1 és Indy és Szenior versenyzők vesznek részt benne akiket már nem ültethetünk át 1db FUN versenynél több időre, 8) egy pöcsbe.

Mivel ez tradició nem fogunk kis modokat - úgymond nem is nézett, "valamit lehet róla hallani" autókkal bajnokságot szervezni. Ha túl nehéz, akkor be kell kapcsolni a kipörgésgátlót ha ez sem elég más dolgokat, a lényeg élvezzük és valami "felnőtt" cuccot szimuláljunk. Minek vezetnék szimulátoron gokartot amikor pár rongyért az életben is van rá lehetőségem, kicsit többért az EURORINGEN, még ennél erősebb eszközöket is tesztelhetek. :roll:
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » kedd márc. 31, 2009 6:44 pm

metosz írta:Minden hozzászólás ellenére teljesen egyértelmű számomra, hogy a NASCAR a jó döntés! Téli bajnokság nem FUN bajnokság, átvezető jellege van a szezonok között és helyet ad a múlt eseményének Replay keretében történő újra játszására.

Olyan profi F1 és Indy és Szenior versenyzők vesznek részt benne akiket már nem ültethetünk át 1db FUN versenynél több időre, 8) egy pöcsbe.

Mivel ez tradició nem fogunk kis modokat - úgymond nem is nézett, "valamit lehet róla hallani" autókkal bajnokságot szervezni. Ha túl nehéz, akkor be kell kapcsolni a kipörgésgátlót ha ez sem elég más dolgokat, a lényeg élvezzük és valami "felnőtt" cuccot szimuláljunk. Minek vezetnék szimulátoron gokartot amikor pár rongyért az életben is van rá lehetőségem, kicsit többért az EURORINGEN, még ennél erősebb eszközöket is tesztelhetek. :roll:
8)
bocs, hogy beírtam az ötletem...
Nem vagyunk egyformák, és ez igy jó ;)
Tiszteletben tartom másik ember ötletét és nem hurrogom le, viszont a "reakciódból" pont az ellenkezője jön le nekem. Mind1. Legyen az én bajom.
Az, hogy kinek melyik mod tetszik azt a szive joga eldönteni, ha már egyszer van ez az "ötletbörze". Ha meg nincs szükség ötletekre ez a topik felesleges....
Lényegében nekem mind1 mi lesz. Ahogy irtad, a lényeg hogy élvezzük ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd márc. 31, 2009 7:35 pm

Na ezt most megkaptam.
Mivel demokrácia van, 8) legalábbis bizonyos részekben.
Sajnálom azt kellett volna írnom a NASCAR jó döntés "lenne"!

Viszont egyáltalán nem csak rád reagáltam Bodzzza.
Végig olvasgattam és volt egy benyomásom, hogy részleteiben ki és pontosan mit írt nem tudom. Láttam Ginger ellene van, :wink: gondoltam lendületesebben lobbyzom a NASCAR-ért. Szerintem nagyon jó döntés lenne, többször szóba került már, ennek ellenére ha Go-Kartra szavazunk :wink: akkor azzal fogok nyomulni veletek.
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » kedd márc. 31, 2009 9:28 pm

metosz írta:Na ezt most megkaptam.
Mivel demokrácia van, 8) legalábbis bizonyos részekben.
Sajnálom azt kellett volna írnom a NASCAR jó döntés "lenne"!

Viszont egyáltalán nem csak rád reagáltam Bodzzza.
Végig olvasgattam és volt egy benyomásom, hogy részleteiben ki és pontosan mit írt nem tudom. Láttam Ginger ellene van, :wink: gondoltam lendületesebben lobbyzom a NASCAR-ért. Szerintem nagyon jó döntés lenne, többször szóba került már, ennek ellenére ha Go-Kartra szavazunk :wink: akkor azzal fogok nyomulni veletek.
;)

Nekem tényleg tök mind1 mi. Csak zuzzuk ;)

Bocs ha magamra vettem ;)

Jó8
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. ápr. 01, 2009 7:41 am

Gyerekek, mondjátok hogy ez kéne az kéne. Próbáljátok ki légyszíves. Elhívom Bikát (Tim Gábor) próbálja ki a Go - Kart modokat, sztem jót fog rajtuk röhögni. Rendes Nascar mod meg nincs! Csak fiktív, vagy ha van is azoknak borzalmas a fizikája alapból. De mégegyszer mondom Nascar 95 %-a ovál, nem bírják az emberek, unalmasnak találják, maga Mozart mondja, hogy neki az IndyCar unalmas, hát akkor a Nascar?... Hétvégén RIchmond-ba látogat a Nascar mezőnye nézzétek meg mit művelnek ÉJSZAKAI pályán. 47 autó kéne az az igazi nascar, online is annyi kéne, csak az sose valósul meg.

Próbáljátok ki a TPSCC-t az NSS-t az SCC-t ezek mindd modok, csak szarok. Sok időbe telne ezeket egybe gyúrni. mondjuk úgyhogy TPSCC fizika, viszont NSS festések. A pályák megvannak (JNS). Nem tom hogy Bosconak megvan e még amit csinált mod, de ha igen akkor esetleg azt fejleszthetnénk még, csak ahhoz ember kell. MÉGEGYSZER UNALOMIG HANGSÚLYOZOM KURVA SOK EMBER KELL. Köszönöm.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. ápr. 01, 2009 7:42 am

Ja és normális motorhangot is kell majd szerezni a verdának. Kb olyat mint ami a ARCA-ban van.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. ápr. 01, 2009 10:48 am

Ulvar ez a 47 autó honnan jött neked? mert többen kvaliznak :)
43 a max. ami indulhat.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. ápr. 01, 2009 12:08 pm

egy eredmény tábláról de tudom hogy 43an indulnak futamon.

OFF: RICHMOND hánykor kezdődik vasárnap? mivel éjszakai futam.
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. ápr. 01, 2009 1:09 pm

Legends módot kipróbálta valaki? hogy így a feledésbe merült? :lol:

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. ápr. 02, 2009 8:47 am

IsTi írta:Legends módot kipróbálta valaki? hogy így a feledésbe merült? :lol:
mikor kijött zuztam vele. lehet vele küzdeni :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 03, 2009 6:32 am

Ulvar írta:egy eredmény tábláról de tudom hogy 43an indulnak futamon.

OFF: RICHMOND hánykor kezdődik vasárnap? mivel éjszakai futam.
nem tudom mikor kezd miközben én Indycart fogom nézni..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. ápr. 18, 2009 8:56 am

Nekem egyértelmű és 1000 szavazat a NASCAR-ra végre lenne egy bajnokság is vele és már mennék is a kedvenc Bristol Night pályámra muhahaha .

Téli fun bajnokság jellege volt az indy 95-nek ? Én nem úgy vettem észre , de lehet tévedek én mindig funolok , de vannak feszületek akik úgyan úgy gyúrtak rá alsó hangon 5000 köröket , tehát még véletlen se volt fun. Ha valaki nyerni akar valahol sokat kell dolgoznia érte (kivéve ha MODA-nak hívják az illetőt....vele van a gép is :lol: )

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. ápr. 18, 2009 9:00 am

Amit még kifelejtettem , valjuk be őszintén mindenki szinte úgyan azzal a beállítással megy a versenyeken de max 3 féle van ami körbe jár és mindenki magára hangolja több- kevesebb sikerrel , és ez tök jó. Nascarnal is így lesz mindenki megosztja amilye van és jó lesz a verseny.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. ápr. 18, 2009 9:25 am

Normális Nascar bajnokságra az NR2003 a megfelelő game az rf alkalmatlan rá.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. ápr. 18, 2009 10:18 am

Még mindig nem értik egyesek... 10-20 ember kevés Nascarba! Megfelelő mod pedig még mindig nincs! Ha lesz addig akkor talán...de addig nem is gondoljatok rá.
Kép

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: doozi » vas. ápr. 26, 2009 11:54 am

Nippon mod se lenne rosz! :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. máj. 02, 2009 1:26 pm

Az átvezető bajnokit én spec. nem szeretném úgy nevezett "nevelő" szériákkal megrendezni.

Egy újabb mod jött ki ami lehetne a témája a dolognak.

http://www.maszim.hu/viewtopic.php?t=1019
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szomb. máj. 02, 2009 2:06 pm

metosz írta:Az átvezető bajnokit én spec. nem szeretném úgy nevezett "nevelő" szériákkal megrendezni.

Egy újabb mod jött ki ami lehetne a témája a dolognak.

http://www.maszim.hu/viewtopic.php?t=1019
Remélem majd a v1.2t használjuk, mert akkor én Lolázok, az tuti. :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. máj. 02, 2009 4:48 pm

Kipróbáltam ezt a '97-es modot, hát mit mondjak, nekem nagyon bejött, amúgy is kb az az időszak volt a kedvencem, mivel Hill volt a favoritom, és az az Arrows, amit művelt vele a Hungaroringen, gondolom sokan emlékeztek rá. :wink:

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. máj. 03, 2009 4:45 pm

Én még mindig azt mondom valami jó kasznis mod kéne open wheelből van elég . Javasolnék egy stockcar series-t pl. nagyon fasza a kocsi mozgása nagyrészt fix a setup és nagyon élvezetes vele menni , kíváló csaták lennének.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. máj. 03, 2009 4:47 pm

Tommy78 írta:Kipróbáltam ezt a '97-es modot, hát mit mondjak, nekem nagyon bejött, amúgy is kb az az időszak volt a kedvencem, mivel Hill volt a favoritom, és az az Arrows, amit művelt vele a Hungaroringen, gondolom sokan emlékeztek rá. :wink:
Viccelsz ! Azóta volt kedvenc csapatom az Arrows na meg verstappen miatt :D Volt annó egy M3 bajnokság és az a kék fehér festésem volt a bmw-n Zepteres :D

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. máj. 17, 2009 2:49 pm

Grand Prix '79-hez mit szólnátok, a moddal együtt van a 79. évi trackpack is, és valami nagyon élvezetes mod. Még valamikor régebben pár éve próbáltam, akkor annyira nem jött be mint most, szerintem félelmetese, és iszonyat jól viselkedik az autó.

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. máj. 29, 2009 11:57 pm

NASCAR!

A VHR 5.0 nagyon jó lett szerintem, nézzétek meg.

http://www.vhracing.net/VHR-Stockcar/Do ... nloads.htm

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. máj. 30, 2009 6:08 am

G-BoR írta:NASCAR!

A VHR 5.0 nagyon jó lett szerintem, nézzétek meg.

http://www.vhracing.net/VHR-Stockcar/Do ... nloads.htm
Van magyar link is meg indítottam servert is ha valakit érdekel itt van bővebben info:

http://vsr.hu/2009/index.php?option=com ... Itemid=106

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. máj. 30, 2009 7:11 am

Rábízom egy Nascaros szakértőre, hogy próbálja ő ki.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 30, 2009 8:31 am

Megmondom őszintén nagyon örülök, hogy a téli bajnokság kiválasztásának terén részemről nem kell semmilyen döntést meghozni.

Ha megengeditek leírnám a véleményem erről a modról... ami megin' inkább önálló játék, de ezt megszokhattuk a NASCAR modoktól.

Sztem ez a cucc se nem több, se nem kevesebb mint az előzőek. A fizika jelentősen egyszerűsödött a korábbiakhoz képest (hogy mennyire reális arra jó példa, hogy négy kattintás a setupon és majd végig padlógázzal lehet repeszteni Texasban (a rajt/cél törésnél kell csak elvenni picit). Az autók a jól ismert NROS és SCE modokbólból kölcsönvett modellek - mondjuk a Nationwide széria autói legalább hasonlíthatnának az igaziakra... ez valahogy elkerülte a készítők figyelmét, de ezt ekkor még csak gyanítottam... szóval a modellek rendkívül egyszerűek, gondolom a videókártyák nem fognak vért izzadni. A skineket hagyjuk, mert azok az NROS féle szinvonalon rondák.

Van optimalizált track pack is... én ilyenkor kapásból 3 pályára szoktam kimenni (Indy, Daytona, Texas). Nos a pályateszt nem tartott soká', mert a fenti gyanúm hamar beigazolódott: tisztán látszik, hogy ezek a készítők soha a büdös életben nem láttak NASCAR versenyt... piros-fehér kerékvetők vannak az indianapolisi fordulókban. Tudjátok, hogy ez nálam egyenlő egy harakirivel...

Miután feltápászkodtam a földről... úgy gondolom, hogy ez a mod ismét iskolapéldája egy teljesen fölösleges 23. egyéni próbálkozásnak... boscoéké lett volna a 23. de ez a VHR - vagy mi a neve - beelőtött.

...

Annyit azért megjegyeznék, hogy a The Pits féle TPSCC 2.0 nálam továbbra is etalon. Nem tökéletes az biztos, de aki egy kicsit is foglakozott az NR2003 az tudja, hogy ez a banda már letett vmit az asztalra, ráadásul - úgy tudom - a fizika az ARCA játékhoz idomul, ami köztudottan kihozta az ISI féle alapból a maximumot.

Az iRacinges stockcar fizikáról ne álmodjunk!

A fentiek ellenére, ha indul bajnokság (ezzel a moddal) abban szívesen résztveszek... de mondom: nagyon örülök, hogy ebbe nekem nem kell beleszólnom. Nem irigylem a döntéshozókat.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. máj. 30, 2009 11:16 am

Egyet viszont elkell hogy fogadj Ginger. Soha a büdös életbe nem fogsz normális Stock Car modot rFre kapni. És szerintem nincs ennek a modnak nagy hibája, max az igazán nagyon részletesen keresők számára. Nekem is para volt amikor Daytonán mentem. De amúgyis a Nascarban nem lehet sok mindent állítani.Ezt amikor csinálta Bosco a modot megnéztük hivatalos honlapokról szóval...TPSCC meg fiktív...Én csak jó versenyeket szeretnék futni, ez a mod tényleg jó rá, mert nekem nehéz...nem tom te hogy mentél nekem daytonán szerveren marhára csúszott.. lehet offline nem, próbáld ki online. És szélárnyékba is mentem már és marha nehéz gyorsan és ügyesen menni. Abszolut nem írnám annyira le mint te, tökéletes egy normális bajnokság összehozására, és szerintem nem csúnya annyira a festése. Amúgyis a szép festéseknél (lásd CTDP06, IndyCar Series stb...) Dőlnek az autók ugye. Ők gondolom észrevették ezért butítottak inkább rajta. DE EZ CSAK SZERINTEM. Én szívesen megyek ezzel a moddal úgyhogy rá szavazok, úgyis metosz mondta hogy nagyon szeretne egy Nascar bajnokságot. Mi lenne ha hétfőn lenne Atlantic után? Sokkal több ember tudna jönni SZERINTEM.

Ez az én véleményem!

Üdv.
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » szomb. máj. 30, 2009 1:17 pm

Nemigen próbáltam a többi modot, de ez valamiért kifejezetten tetszik, persze nem totál tökéletes, de sztem igencsak jó versenyeket lehetne ezzel is csinálni, ráadásul vannak benne idei festések, és ottvan Dale jr. :P
Pályákkal sem lenne nagy gond, max akko Indy cserére szorul és ennyi :D
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. máj. 30, 2009 1:54 pm

Ahogy az SG-n is írtam Atlanticból még ez van hátra:
- Laguna Seca 34 kör / 50 perc Június 1.
- Denver 35 kör / 50 perc Június 15.
- Road America 17 kör / 50 perc Június 29.
- Montreal 25 kör / 50 perc Július 13.

Viszont mire vége benne leszünk a nyár kellős közepén semmi értelme bajnokságot inditani az őszig..addig felmérni mekkora az igény rá és ha kedvező akkor tesztelni és tesztelni és szabályokat leirni tesztelni és tesztelni..kellene.
Aztán kiirni a bajnokságot.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » szomb. máj. 30, 2009 4:04 pm

Van jelenleg is szerver ezzel a moddal, akit érdekel nyugodtan jöjjön, most fentvagyunk páran!

A ! VSR-GPHungary.hu Public server megy
IP: 80.64.65.55:34299
Pass: nascarvsr09

MOD letöltése:
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... 0_full.zip (893MB) - Alap rFactorral együtt települő mod
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... factor.zip (855MB) - Már meglévő rFactorra települő mod

Patch/Update:
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... aero88.zip (32MB) - Javított törés és sérülés, valamint javított hangok.
http://gphungary.hu/downloads/rFactor/m ... _vegas.zip (771Kb) - Las Vegas-i pálya javítása
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 31, 2009 3:40 pm

Mivan az időpontokkal??? A topic címe 2009/2010 TÉLI bajnokság... úgy tudom erről beszélünk. Egy szezon közbeni bajnokság indítás nem tudom mennyire szerencsés... "oválos" konkurencia az Indy bajnokságnak? Szerencsés dolog ez? Vagy ez önálló vsr project? Nem tudom... csak kérdezem.

Ulvar... Te Daytonaában teszteled a NASCAR modokat??? :roll:

Még valami. Mit kell ahhoz kitörölni a modból ha nem akarom a komplett rF dizánját megváltoztatni??? Baromi ocsmány ez a fekete szín, meg minden kapcsoló ami a moddal jár... szóval hogyan lehetne az alap rF környezetet megtartani?
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » vas. máj. 31, 2009 8:32 pm

Jé, ilyen topik is van?:)

Kipróbáltam ezt a NASCAR modot. Az sg-re már írtam véleményt. A többihez képest jónak tűnik. Elhangzott itt korábban, hogy TPSCC meg NR2003. Nálam az NR2003 nem a reális stock carral van egy mondatban. Két alap dolog miatt: az egyik, hogy működnek benne az extrém setupok (VH és társai), a másik pedig, hogy nem úgy kell vezetni mint ahogyan azt a valóságban teszik. Vagy legalábbis nem az a gyors. iRacing = NR2003, a véleményem is ugyanaz.:) Az, hogy valami nehéz nem jelenti azt, hogy reális is lesz.
Vissza a modhoz. Túlzottan nagy a tapadás, mármint ami a hátsó kerekeket illeti. Olyan nincs, hogy Martinsville-ben a kanyarból padlógázon jövök ki. Sajna ez hiba. A másik, hogy túl erős a motorfék. Mégegy, valszeg az üzemanyag tank sem jó helyre van rakva, mert elvileg ahogy fogy úgy lesz egyre alulkormányzottabb az autó a valóságban, itt viszont a közepes üzemanyag mennyiség jó.
Szóval lenne vele még meló, de a többi modhoz képest még ez tűnik a legjobbnak. Persze a legjobb lenne az ARCA fizikát valahogy belevarázsolni egy rF modba.
Ettől függetlenül könnyen megeshet, hogy jó meccseket lehetne vele csinálni, és elvileg ez a lényeg.

Most így olvasgattam a hsz-eket meglepődtem (konkrétan Ginger hsz-én). Kipróbálom Texast, de még olyan setupról nem hallottam amelyiknél a rajt/cél "törésben" el kéne venni a gázt. Vagyis biztos lehet olyat csinálni, de nem hiszem, hogy az úgy egy gyors set lenne. Nem tudom, hogy miért kell elvenni, tolja az orrát, vagy eldobná a hátulját, de majd mindjárt letesztelem azt a pályát. Amúgy azzal milyen időket mentél?

Még valami, a szerverrel kapcsolatban. Mitől függ, hogy éppen melyik pálya megy a szerveren? Bizonyos időközönként változik, vagy ötletszerűen, vagy valami kívánságlista alapján?:)

Amúgy a NASCAR-hoz tényleg sok ember kell, hiszen az a dolog lényege. Persze vicces dolog akár ketten is draftolni Daytonában, de 43 autó mégiscsak másabb.:)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 31, 2009 8:59 pm

zolee145 írta:Jé, ilyen topik is van?:)

Kipróbáltam ezt a NASCAR modot. Az sg-re már írtam véleményt. A többihez képest jónak tűnik. Elhangzott itt korábban, hogy TPSCC meg NR2003. Nálam az NR2003 nem a reális stock carral van egy mondatban. Két alap dolog miatt: az egyik, hogy működnek benne az extrém setupok (VH és társai), a másik pedig, hogy nem úgy kell vezetni mint ahogyan azt a valóságban teszik. Vagy legalábbis nem az a gyors. iRacing = NR2003, a véleményem is ugyanaz.:) Az, hogy valami nehéz nem jelenti azt, hogy reális is lesz.
Vissza a modhoz. Túlzottan nagy a tapadás, mármint ami a hátsó kerekeket illeti. Olyan nincs, hogy Martinsville-ben a kanyarból padlógázon jövök ki. Sajna ez hiba. A másik, hogy túl erős a motorfék. Mégegy, valszeg az üzemanyag tank sem jó helyre van rakva, mert elvileg ahogy fogy úgy lesz egyre alulkormányzottabb az autó a valóságban, itt viszont a közepes üzemanyag mennyiség jó.
Szóval lenne vele még meló, de a többi modhoz képest még ez tűnik a legjobbnak. Persze a legjobb lenne az ARCA fizikát valahogy belevarázsolni egy rF modba.
Ettől függetlenül könnyen megeshet, hogy jó meccseket lehetne vele csinálni, és elvileg ez a lényeg.

Most így olvasgattam a hsz-eket meglepődtem (konkrétan Ginger hsz-én). Kipróbálom Texast, de még olyan setupról nem hallottam amelyiknél a rajt/cél "törésben" el kéne venni a gázt. Vagyis biztos lehet olyat csinálni, de nem hiszem, hogy az úgy egy gyors set lenne. Nem tudom, hogy miért kell elvenni, tolja az orrát, vagy eldobná a hátulját, de majd mindjárt letesztelem azt a pályát. Amúgy azzal milyen időket mentél?

Még valami, a szerverrel kapcsolatban. Mitől függ, hogy éppen melyik pálya megy a szerveren? Bizonyos időközönként változik, vagy ötletszerűen, vagy valami kívánságlista alapján?:)

Amúgy a NASCAR-hoz tényleg sok ember kell, hiszen az a dolog lényege. Persze vicces dolog akár ketten is draftolni Daytonában, de 43 autó mégiscsak másabb.:)
Hogy érted, hogy változik? Ami ki van írva a futam témában az biztosan megy.
Kép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » vas. máj. 31, 2009 9:24 pm

Konkrétan a NASCAR szerverre gondoltam. Most Daytona van, de láttam időeredményeket más pályákról is, gondolom azok is voltak már a szerveren.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 32 vendég