Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamhoz

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. jan. 27, 2012 1:21 pm

Urak!

Kommentátor kerestetik a hétvégi szenior kupa futamra.

Mivel személyesen a pályán leszek remélhetőleg a verseny végéig, így nem tudom ellátni ezt az amúgy is extra feladatot – lévén vasárnap van a futam és csak a csütörtököket tudtam felszabadítani kommentelni, mivel mások nem vállalták. (amúgy ez volt az egyetlen tesztnapom - így már készülni sem tudok a futamokra, csak nézem ahogy mások körözgetnek.)
Ezúton kérem szépen, hogy ha nincs időm csütörtökön (mástól kell csináljam a kommentet, mert az otthoni netem nem mindig alkalmas rá) értsétek meg.
Muszáj elindulni Gábortól 10.00 előtt, mert neki korán kell menni melóba. Továbbá sajnos már ilyenkor szövegben én elfáradok- 90 perc folyamatos szövegelés után, így emiatt alkalmatlan a pillanat a hosszú tárgyalásokra, beszélgetésekre. A másik fele ennek a dolognak, hogy ha otthon vagyok akkor csak chatelni tudok a TS-en mivel szövegem 20-25% az első pillanattól elveszik, így csak írásban tudok válaszolni.

A sok személyes panasz után, kérem szépen, ha van valaki aki tudna segíteni ezen az 1 alkalmon rajtunk, jelezze. Vasárnap 18.45-től kellene valaki.
Természetesen, nem lesz természetes - ahogy nálam volt-, hogy az első után a többit is Ő csinálja, tényleg csak 1 alkalommal kérnénk meg valakit.

Várom a jelentkezéseket!
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamh

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. jan. 27, 2012 7:57 pm

metosz írta:Urak!

Kommentátor kerestetik a hétvégi szenior kupa futamra.

Mivel személyesen a pályán leszek remélhetőleg a verseny végéig, így nem tudom ellátni ezt az amúgy is extra feladatot – lévén vasárnap van a futam és csak a csütörtököket tudtam felszabadítani kommentelni, mivel mások nem vállalták. (amúgy ez volt az egyetlen tesztnapom - így már készülni sem tudok a futamokra, csak nézem ahogy mások körözgetnek.)
Ezúton kérem szépen, hogy ha nincs időm csütörtökön (mástól kell csináljam a kommentet, mert az otthoni netem nem mindig alkalmas rá) értsétek meg.
Muszáj elindulni Gábortól 10.00 előtt, mert neki korán kell menni melóba. Továbbá sajnos már ilyenkor szövegben én elfáradok- 90 perc folyamatos szövegelés után, így emiatt alkalmatlan a pillanat a hosszú tárgyalásokra, beszélgetésekre. A másik fele ennek a dolognak, hogy ha otthon vagyok akkor csak chatelni tudok a TS-en mivel szövegem 20-25% az első pillanattól elveszik, így csak írásban tudok válaszolni.

A sok személyes panasz után, kérem szépen, ha van valaki aki tudna segíteni ezen az 1 alkalmon rajtunk, jelezze. Vasárnap 18.45-től kellene valaki.
Természetesen, nem lesz természetes - ahogy nálam volt-, hogy az első után a többit is Ő csinálja, tényleg csak 1 alkalommal kérnénk meg valakit.

Várom a jelentkezéseket!
Ez most vasárnap?
Kicsit összekeveredtem a dátumokkal.
Buchert Csaba

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamh

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. jan. 27, 2012 7:59 pm

Csaba írta: Ez most vasárnap?
Kicsit összekeveredtem a dátumokkal.
jaja
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamh

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. jan. 27, 2012 8:02 pm

Bodzzza írta:
Csaba írta: Ez most vasárnap?
Kicsit összekeveredtem a dátumokkal.
jaja
Ha nem jelentkezik valaki aki ambiciózusabb nálam, és nem mellesleg kevésbé raccsol valamint nem annyirra pösze mint én, akkor elvállalom.
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamh

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jan. 29, 2012 12:37 pm

Csaba írta:
Bodzzza írta:
Csaba írta: Ez most vasárnap?
Kicsit összekeveredtem a dátumokkal.
jaja
Ha nem jelentkezik valaki aki ambiciózusabb nálam, és nem mellesleg kevésbé raccsol valamint nem annyirra pösze mint én, akkor elvállalom.
Köszönöm! -gg-

:roll: Bár a te tempóddal jobb lenne pályán lenned..............., kérdeztem Zöldit de 'aszondja' már többször megpróbálta, de nem tud folyamatosan beszélni valamiről.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamh

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jan. 29, 2012 1:22 pm

pedig elég lenne 1 órát néznie Zöldinek a streamet a most zajló Daytona 24H-ról és utána tudna beszélni is :D
http://stream.speedtv.com/rolex24
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Kommentátort keresünk a hétvégi Szenior Kupa nyitófutamh

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. jan. 29, 2012 4:23 pm

metosz írta:
Köszönöm! -gg-

:roll: Bár a te tempóddal jobb lenne pályán lenned..............., kérdeztem Zöldit de 'aszondja' már többször megpróbálta, de nem tud folyamatosan beszélni valamiről.
Majd kiderül hogy fog menni.
Jó versenyzést neked!
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég