Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. márc. 25, 2012 12:21 pm

metosz írta:
voodoo írta:Lehetséges hogy jövök , majd meglátom mennyire lesz időm ,kocsi majd ami marad jó lesz.
-monster- vedd komolyan és akkor jó kis versenyek lesznek!
Én komolyan ? _2_
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. márc. 25, 2012 2:18 pm

Tommy78 írta:
Kacsa írta:Helló. Még mindig nem kaptam pilóta állapotot és a szabályt se tudom elfogadni mert még mindig nem tudok írni abba a fórum részbe. Mit kell tennem hogy megkapjam valamint elfogadhassam??
Amikor levizsgazol és megkapod majd a virtuális jogsidat, kapsz egy versenyzői státuszt mint ahogy látod a többiek avataraban is. Ezzel a státusszal mar lesz jogod hogy beírj ezekbe a fórum topicokba ahova most nem tudsz.
Én viszont megkaptam a pilóta jogot, és hozzá tudok szólni ezekhez, :) de nem csináltam többet mint Kacsa =_ :lol:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 25, 2012 2:29 pm

Matte írta:
Tommy78 írta:
Kacsa írta:Helló. Még mindig nem kaptam pilóta állapotot és a szabályt se tudom elfogadni mert még mindig nem tudok írni abba a fórum részbe. Mit kell tennem hogy megkapjam valamint elfogadhassam??
Amikor levizsgazol és megkapod majd a virtuális jogsidat, kapsz egy versenyzői státuszt mint ahogy látod a többiek avataraban is. Ezzel a státusszal mar lesz jogod hogy beírj ezekbe a fórum topicokba ahova most nem tudsz.
Én viszont megkaptam a pilóta jogot, és hozzá tudok szólni ezekhez, :) de nem csináltam többet mint Kacsa =_ :lol:
A tied se jogsi (hiányzik a piros -ow vagy zöld-kasznis csík illetve a jogsi minősége nincs feltüntetve), csak jogod van írni, el tudod fogadni a szabályokat, de jogsi nélkül úgy sem mehetsz pályára, így nem oszt és nem szoroz.
Írtál privit és mivel a fórum Bug-os, úgy láttam célszerűnek, ha beraklak a pilóta csoportba, úgy tuti menni fog ;-)

http://www.maszim.hu/i94.html
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. márc. 25, 2012 4:03 pm

Törésen nem lehetne csökkenteni?Legalább ezen a pályán ahol így centire megyünk a faltól.
Egyedül is nehéz lesz teli tankkal menni,hát még ha első kanyarba valaki hősködik vagy csak simán elfékezi. Egész futam KO.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. márc. 25, 2012 4:17 pm

danikosz írta:Törésen nem lehetne csökkenteni?Legalább ezen a pályán ahol így centire megyünk a faltól.
Egyedül is nehéz lesz teli tankkal menni,hát még ha első kanyarba valaki hősködik vagy csak simán elfékezi. Egész futam KO.
Ezt én is díjaznám -gg- Bár a pit csapat a sérüléseket 90mp alatt javítja az autót fullra egy kisebb kocc után, és akkor szinte biztos h lesz SC, (persze csak ha belesz kapcsolva) azalatt meg van idő javítani.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. márc. 25, 2012 5:28 pm

voodoo írta:
metosz írta:
voodoo írta:Lehetséges hogy jövök , majd meglátom mennyire lesz időm ,kocsi majd ami marad jó lesz.
-monster- vedd komolyan és akkor jó kis versenyek lesznek!
Én komolyan ? _2_

Voodoo meg a komolyság? verseny elött 10 perccel tölti le a modot és pályát..a pitből rendre ellenkező írányba megy ki a pályára :mrgreen:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. márc. 28, 2012 7:15 pm

ELSŐ FUTAM A VONATKOZÓ TÉMÁBAN KIÍRÁSRA KERÜLT! KÉRETIK JELEZNI A RÉSZVÉTELT!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. márc. 28, 2012 9:40 pm

danikosz írta:Törésen nem lehetne csökkenteni?Legalább ezen a pályán ahol így centire megyünk a faltól.
Egyedül is nehéz lesz teli tankkal menni,hát még ha első kanyarba valaki hősködik vagy csak simán elfékezi. Egész futam KO.
gondolkodom rajta, tesztfutamokat várjuk ki.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. márc. 29, 2012 5:44 pm

Voodoo meg a komolyság? verseny elött 10 perccel tölti le a modot és pályát..a pitből rendre ellenkező írányba megy ki a pályára :mrgreen:[/quote][/quote]

Jó , hát volt párszor ilyen :D ne buktass már le :D Azért megkérdem kezdés elött mennyi a rajtolási sebesség /=/
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. márc. 30, 2012 5:07 pm

URAK! AZ AUTÓT, LEFULLADÁS ESETÉN NEM LEHETETT ÚJRA INDÍTANI, EZ JAVÍTVA LETT! SZERVER MÁR EZZEL A FRISSÍTÉSSEL FUT! KÉRETIK LETÖLTENI!

ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... tasJAV.zip

Kép

Kacsa
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. márc. 22, 2012 4:34 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Kacsa » szer. ápr. 04, 2012 7:38 pm

Helló. Olyan kérdésem lenne hogy indulhatnék a Derrick Walker Racing #9 autóval. (Mert alapból is azzal akartam, de pont előttem foglalták le.)

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » szer. ápr. 04, 2012 8:38 pm

Kacsa te nem a 15-el mész?
Kép

Kacsa
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. márc. 22, 2012 4:34 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Kacsa » szer. ápr. 04, 2012 8:43 pm

Matte írta:Kacsa te nem a 15-el mész?
De. De nekem a 9es jobban tetszik meg a rajtszám miatt megszoktam már sokszor indultam ezzel a számmal.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. ápr. 05, 2012 2:06 pm

@Kacsa, Matte
Ez itt csak a bajnoki csevegője, a bajnokságokon belül a jelentkezésben kéretik beírni a kérést. Az átláthatóság nevében megértéseteket előre is köszönöm!
Kép

Kacsa
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. márc. 22, 2012 4:34 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Kacsa » csüt. ápr. 05, 2012 3:38 pm

metosz írta:@Kacsa, Matte
Ez itt csak a bajnoki csevegője, a bajnokságokon belül a jelentkezésben kéretik beírni a kérést. Az átláthatóság nevében megértéseteket előre is köszönöm!

Bocsánat.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 06, 2012 12:25 am

URAK!

SZERVER A KÖVETKEZŐ OVÁL PÁLYÁVAL INDÍTVA, JOGSI ÉS TESZTVERSENY LEHETŐSÉGEK ÉS EGYÉB INFORMÁCIÓK HAMAROSAN A FUTAM KIÍRÁSBAN.

Phoenix LETÖLTÉS

PÁLYA KONFIG: SHORT OVÁL!

JÓ TESZTELÉST! OVÁL - CSAK MÁSOKKAL LEHET TESZTELNI!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 06, 2012 10:43 am

URAK!

Mind a TS-en mind itt a fórumon szóba került, hogy van különbség az autók fizikája közt, de ez nagyon kicsi gyakorlatilag észrevehetetlen és csak századokat jelent. Azt sajnos nem vettük észre, hogy vannak 5 illetve vannak 6 sebességes gépek is. Véleményem szerint ez sem jelent olyan különbséget, ami bármilyen okot adna arra, hogy a kocsiban keressük a 6-7 tizedes lemaradást Norbihoz képest, ráadásul 5 sebességes autók végeztek a top5-ben szép számmal.

Teszteljük a dolgot és nem babonára építkezzünk! Meglátjuk, hogy változtatunk-e.
Akkor 5 sebességes autók voltak, de nem lehet hátránya a 6 sebességeseknek, így az egyetlen lehetőség az, ha a 6 sebességes váltót – ismétlem csak akkor, ha bebizonyosodik a különbség – berakjuk a többi autóba is.

Oválon biztosan nem fog számítani, így az a következő futamig - surfers - van időnk.

Azért jó volna tudni, - függetlenül a fenti témától - hogy akkor valóban 6 sebességes a volt-e a penske, bettenhause....stb? Én úgy tudtam mind 5 sebességes volt, de ez Dietrich, Gstyle és Ginger asztala.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. ápr. 06, 2012 10:47 am

Majd le teszteljük Norbival hogy ugyan ezzel a settel tudunk-e ilyen időt menni Longon.
Nekem az F1 jut eszembe mindig hogy a renault 2005ben is 6sebességes váltóval ment míg más 7el és jók voltak.
WTCC-ben a bmw 5sebességes volt mindenki más 6.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. ápr. 06, 2012 8:52 pm

danikosz írta:Majd le teszteljük Norbival hogy ugyan ezzel a settel tudunk-e ilyen időt menni Longon.
Nekem az F1 jut eszembe mindig hogy a renault 2005ben is 6sebességes váltóval ment míg más 7el és jók voltak.
WTCC-ben a bmw 5sebességes volt mindenki más 6.
De F1-ben meg WTCC-ben nincs kuplungolás. Logikusan a 6 sebességes autók a lassabbak, mert többet kell váltani, többször kell elemelni a gázt. --kj- =_
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » szomb. ápr. 07, 2012 6:43 am

Matte írta:
danikosz írta:Majd le teszteljük Norbival hogy ugyan ezzel a settel tudunk-e ilyen időt menni Longon.
Nekem az F1 jut eszembe mindig hogy a renault 2005ben is 6sebességes váltóval ment míg más 7el és jók voltak.
WTCC-ben a bmw 5sebességes volt mindenki más 6.
De F1-ben meg WTCC-ben nincs kuplungolás. Logikusan a 6 sebességes autók a lassabbak, mert többet kell váltani, többször kell elemelni a gázt. --kj- =_
igen, minden váltás idő, de arról se feledkezzünk meg, hogy több az áttétel, a motor teljesítménye jobban kihasználható, mivel jobban ráhangolható a max nyomaték/lóerő tartomyányra...
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. ápr. 07, 2012 8:07 am

Szerintem oválon nem fog ennyire kijönni. Pl nekem utcainál 5 sebességes, short oválnál meg 6. Szerintem nem a váltó miatt gyors a Bettenhause meg a Penske.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. ápr. 07, 2012 11:39 am

Matte írta:Szerintem oválon nem fog ennyire kijönni. Pl nekem utcainál 5 sebességes, short oválnál meg 6. Szerintem nem a váltó miatt gyors a Bettenhause meg a Penske.
Jaja.

Kvali nem a Penske volt gyors hanem Norbinak sikerült össze rakni a kört. Doozi is ment 50,1et akkor 2-3 tized a lemaradás az első kettő között. Második lettem 50,5el ami az előtte lévő edzésen kb a 6-7 helyre lett volna elég. Norbi rakta össze egyedül a kört.

Futamon Norbi nyomta ahogy tudta,többiek meg vagy csatáztak vagy spóroltak. Tommyval,Voodooval kb egy tempót mentem én is végig.

Norbi nem normális,ennyi a titka :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. ápr. 07, 2012 4:24 pm

danikosz írta:
Matte írta:Szerintem oválon nem fog ennyire kijönni. Pl nekem utcainál 5 sebességes, short oválnál meg 6. Szerintem nem a váltó miatt gyors a Bettenhause meg a Penske.
Jaja.

Kvali nem a Penske volt gyors hanem Norbinak sikerült össze rakni a kört. Doozi is ment 50,1et akkor 2-3 tized a lemaradás az első kettő között. Második lettem 50,5el ami az előtte lévő edzésen kb a 6-7 helyre lett volna elég. Norbi rakta össze egyedül a kört.

Futamon Norbi nyomta ahogy tudta,többiek meg vagy csatáztak vagy spóroltak. Tommyval,Voodooval kb egy tempót mentem én is végig.

Norbi nem normális,ennyi a titka :D :D
Futamon én is nyomtam _a_ , csak az elején ütköztem, és kénytelen voltam hosszú etapokat menni kemény gumival, az ütközés nélkül 2 kiállásom lett volna. Sajnálom az a koccanást -jaj- azért kaptam +2 kör hátrányt
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. ápr. 08, 2012 2:26 pm

"Ez a mod teljesen jól van elkészítve az ISI által" by Ginger. A motorok ilyenek voltak egyik 5 a másik 6 sebességes sőt volt olyan is amelyiknél road pályán 5 oválon 6 sebességes volt. youtubon onboard kamerákat kell nézni.
ne feledjétek ebben a korszakban még több gyártó volt mind motor mind kasztni terén természetes, hogy eltérnek.
Ilmorból (Mercedes)4 féle volt A-B-C-D jelöléssel és Penske kapta mindig a legújabbat az az a D-t
Merci ezután belépett a F1-be majd kilépett a CART-ból.

Melyik F1-es mod talán a 91-es? amiben a Ferrari az egyedüli amiben pillangó váltó volt még csak?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 11, 2012 6:51 pm

URAK!

TOMMYNAK ÉS GINGERNEK KÖSZÖNHETŐEN JAVÍTVA LETTEK A PÁLYÁN A HIBÁK ÉS PIT HELY KIOSZTÁSOK!

GDB ÉS RFM JAVÍTÁS:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... 120410.zip

GARÁZS JAVÍTÁS
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... 120411.zip

A SZERVER MÁR EZZEL ÜZEMEL!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 13, 2012 6:53 am

Mi legyen a következő pályával baromira lehet vágni de a betonfal főleg, ha valaki más versenyét menti meg éppen elég agresszív. Két lehetőség van, vagy többen is besegítenek a vágás ellenőrzésbe vagy csak ilyen oszlopok kellenének én inkább az 1-re szavaznék, de akkor segítség kell.............. :roll:
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. ápr. 13, 2012 7:40 am

metosz írta:Mi legyen a következő pályával baromira lehet vágni de a betonfal főleg, ha valaki más versenyét menti meg éppen elég agresszív. Két lehetőség van, vagy többen is besegítenek a vágás ellenőrzésbe vagy csak ilyen oszlopok kellenének én inkább az 1-re szavaznék, de akkor segítség kell.............. :roll:
Van egy új verzió abból. Teljesen más a sikános rész is. Asszem MTCC-ben is az volt,ezt Tommy jobban tudja. Fehér gumi cucc volt a lassítóban és ha rámész akkor csak eldobja kicsit a kocsit,nem pedig szét töröd. Első két sikános cucc is úgy rémlik sokkal kulturáltabb.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 13, 2012 8:50 am

danikosz írta:
Van egy új verzió abból. Teljesen más a sikános rész is. Asszem MTCC-ben is az volt,ezt Tommy jobban tudja. Fehér gumi cucc volt a lassítóban és ha rámész akkor csak eldobja kicsit a kocsit,nem pedig szét töröd. Első két sikános cucc is úgy rémlik sokkal kulturáltabb.
Van/volt az a verzió, abban tényleg jól volt megoldva a sikán rész, az FVR által készített verzió volt, amit már centrálról ahol egyedül megtaláltam már leszedtek, vagyis a letöltési linket. Nekem sincs már meg, de ha valakinek meg lenne még az a verzió az tényleg jó lenne.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 13, 2012 9:13 am

metosz írta:Mi legyen a következő pályával baromira lehet vágni de a betonfal főleg, ha valaki más versenyét menti meg éppen elég agresszív. Két lehetőség van, vagy többen is besegítenek a vágás ellenőrzésbe vagy csak ilyen oszlopok kellenének én inkább az 1-re szavaznék, de akkor segítség kell.............. :roll:
Megnéztem ami most van fent ftp-n Surfers verzió. Hát jó hülyén csinálta meg a készítő, nem tudom kiszedni a falakat a sikánokból, mert egybe van "építve" a pályát körülvevő betonfalakkal. -ps- És így még azt sem tudom beállítani, hogy a sikánban levő falakkal ne lehessen ütközni hanem csak átmenni rajta, mert akkor a többi falon is át lehetne menni. :evil:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 13, 2012 9:38 am

Nekem megvan az FVR-es verzió amit V8 bajnoksághoz használtunk volna..még anno mondtam is Gingernek ez egy faszább verzió viszont szűkebb a pálya is pont olyan arányaiban mint a valóságban.
Szerencsére 94-es bajnokit megyünk és nem mostanit mert azóta a pályát megrövidítették.
ez az új
http://www.fvrmodding.com/index.php/dow ... tor-tracks

ami nekünk kell, azt feltöltöttem a 94-es bajnokság pálya mappába.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 13, 2012 10:11 am

Koszi Dietrich!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 13, 2012 5:15 pm

nm

de majd nézd át mert ez a V8-hoz volt pálya és lehet már matattam a gdb fájlban nem emlékszem rá.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. ápr. 14, 2012 8:26 pm

metosz köv futam mikor lesz kiirva?
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 15, 2012 11:08 am

KOPI írta:metosz köv futam mikor lesz kiirva?
Tommy megleste a pályát úgy fest minden rendben vele, de teszt közben okosodunk. Szóval minél gyorsabban, este.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 15, 2012 5:25 pm

KOPI írta:metosz köv futam mikor lesz kiirva?
Na leültem, hogy kiírom de a naptárra leesve rádöbbentem, hogy két F1 futam jön és majd csak 3 hét múlva lesz a futam.
-v-
Szervert már indítottam. pálya a szokott helyen.

ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... '94/PALYA/

Legalább lesz idő végig bíráskodni a Phoenixi futamot, az összes sárgát végig nyálazzuk. -okos-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. ápr. 16, 2012 8:02 pm

metosz írta:
Na leültem, hogy kiírom de a naptárra leesve rádöbbentem, hogy két F1 futam jön és majd csak 3 hét múlva lesz a futam.
-v-
Szervert már indítottam. pálya a szokott helyen.

ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... '94/PALYA/

Legalább lesz idő végig bíráskodni a Phoenixi futamot, az összes sárgát végig nyálazzuk. -okos-
Tehát akkor ez még nem a hivatalos végeredmény?
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd ápr. 17, 2012 6:59 am

Matte írta:
metosz írta:
Na leültem, hogy kiírom de a naptárra leesve rádöbbentem, hogy két F1 futam jön és majd csak 3 hét múlva lesz a futam.
-v-
Szervert már indítottam. pálya a szokott helyen.

ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... '94/PALYA/

Legalább lesz idő végig bíráskodni a Phoenixi futamot, az összes sárgát végig nyálazzuk. -okos-
Tehát akkor ez még nem a hivatalos végeredmény?
Nem teljesen vagyok kompetens, de igen, más fajta büntetések szoktak lenni(pl: következő futamon utolsó hely, stb)
Ez véglegesnek tekinthető!
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd ápr. 17, 2012 7:04 am

Csaba írta:
Matte írta:
metosz írta:
Na leültem, hogy kiírom de a naptárra leesve rádöbbentem, hogy két F1 futam jön és majd csak 3 hét múlva lesz a futam.
-v-
Szervert már indítottam. pálya a szokott helyen.

ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... '94/PALYA/

Legalább lesz idő végig bíráskodni a Phoenixi futamot, az összes sárgát végig nyálazzuk. -okos-
Tehát akkor ez még nem a hivatalos végeredmény?
Nem teljesen vagyok kompetens, de igen, más fajta büntetések szoktak lenni(pl: következő futamon utolsó hely, stb)
Ez véglegesnek tekinthető!
Ez nem a hivatalos végeredmény hanem a következő pálya linkje, valami félreértés lehet.

A nem hivatalos végeredménye az előző futamnak itt található:
http://www.maszim.hu/indy94/Calendar.html
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd ápr. 17, 2012 5:13 pm

metosz írta: Ez nem a hivatalos végeredmény hanem a következő pálya linkje, valami félreértés lehet.

A nem hivatalos végeredménye az előző futamnak itt található:
http://www.maszim.hu/indy94/Calendar.html
:) Ok azt tudom hogy nem a link volt az eredmény, csak arra értettem, hogy még lesznek e büntetések, de ahogy hallom, csak kövi futamra.

Am király pálya. -gg-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. ápr. 20, 2012 7:22 pm

Phoenixi futam bírói döntései a vonatkozó fótumban kiírásra kerültek.
Kép

Avatar
bartos
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: hétf. feb. 15, 2010 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: bartos » szomb. ápr. 21, 2012 12:14 pm

sziasztok újra jönnék versenyezni nem tudom lehet e még jönni
csak ide tudtam írni máshova nem engedte

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 21, 2012 4:07 pm

bartos írta:sziasztok újra jönnék versenyezni nem tudom lehet e még jönni
csak ide tudtam írni máshova nem engedte
Most próbáld. A bajnoki jelentkezés témában látszik mely autók szabadok, fejből kb. a 10,11,28-as, de nézz inkább utána illetve, ha még mindig nem menne az írás akkor itt.........
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » szomb. ápr. 21, 2012 6:32 pm

metosz írta:Phoenixi futam bírói döntései a vonatkozó fótumban kiírásra kerültek.
11. sárga (186 kör)
lásd. 8 sárga.
:mrgreen:
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. ápr. 23, 2012 2:33 pm

Szeretném felhívni a figyelmeteke, hogy nem felejtettük el kiírni a Surfers Paradise-i versenyt, csak kicsit ügyködök a pályán, hogy hangulatában jobban megfeleljen az akkori kornak...
Ma vagy holnap a végleges pályával ki lessz írva a futam!

Köszönöm türelmeteket! -vv-
Buchert Csaba

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. ápr. 23, 2012 3:27 pm

Csaba írta:Szeretném felhívni a figyelmeteke, hogy nem felejtettük el kiírni a Surfers Paradise-i versenyt, csak kicsit ügyködök a pályán, hogy hangulatában jobban megfeleljen az akkori kornak...
Ma vagy holnap a végleges pályával ki lessz írva a futam!

Köszönöm türelmeteket! -vv-
Szerintem semmi baj nincsen vele -kakcsi-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 08, 2012 6:36 pm

INDIANAPOLIS 500 HIVATALOS TESZTIDŐPONTOK
2012.05.13. 20.00 VASÁRNAP
2012.05.15. 20.00 KEDD
2012.05.16. 20.00 SZERDA
2012.05.22. 20.00 KEDD


125 MÉRFÖLD 50 KÖR RÉSZLETEK A JELENTKEZÉS POLE DAY-RE TÉMBAN A FUTAMOK FÓRUMBAN.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 13, 2012 11:20 am

indianapolis 500-ra jelenleg választható üres autók:

#14
#25
#28
#4
#10
#99
#79
#90
#91
#21
#45
#33
#27 Ginger
#59 RPeti



Frissítés a futamok témában - pole day jelentkezés


A surfersi bíróis döntések a vonatkozó témában szintén kiírásra kerültek, kéretik elfogadásuk és betartásuk.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 21, 2012 7:25 pm

URAK!

A PACECAR JAVÍTVA LETT A SZERVER MÁR EZZEL FUT! SÚLYA TÖBB LETT ÍGY NEM INDUL EL OLYAN SEBESSÉGGEL, HOGY BÜNTETÉS LEGYEN!

:arrow: KÉRETIK LETÖLTENI:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... aceCar.zip

:idea: AMENNYIBEN VALAKI TÚL KÉSŐN REAGÁLNA, ÉS AZ FTP MÁR KORLÁTOZVA LENNE, LETÖLTHETŐ INNEN IS (2012.05.21. 20.30-ra lesz itt fent, lassú a netem)
http://www.maszim.hu/120521_Indy500_PaceCar.zip
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. máj. 23, 2012 5:36 pm

INDIANAPOLIS 500 FUTAMRAJT
HOLNAP 2012.05.24-ÉN 19.00-KOR, AHOGY A REKLÁM KÉPEN IS SZEREPEL.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. jún. 16, 2012 11:45 am

pálya mikor lesz tölthető?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. jún. 16, 2012 1:45 pm

danikosz írta:pálya mikor lesz tölthető?
Bocs a késlekedésért, este mindenképpen!
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. aug. 17, 2012 2:14 pm

URAK!

KAPJUK EGY PICIT ÖSSZE MAGUNKAT, MID-OHIO JÖN! MINDIG NAGYON JÓ VERSENYEKET MENTÜNK RAJTA! 23 KÖZEL VAN! TV-NEK ÍRTAM, REMÉLEM LESZ! BUZDÍTSUK A TÖBBIEKET!

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. aug. 25, 2012 10:51 am

New Hampshire mikor kb elérhető Csabi?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. aug. 25, 2012 12:10 pm

A k életbe!
Megpróbálom most gyorsan!
Azt hittem van egy hetem még! -)
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. aug. 25, 2012 12:32 pm

Szerver megy, pálya szokásos helyen!
Este megcsinálom a kiírást!
Buchert Csaba

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. nov. 18, 2012 2:15 pm

Statisztikába a driver standingsbe csak 3 pole van írva, miközben 4-et szereztem.
Az elírás vagy miért történt?

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. nov. 18, 2012 3:46 pm

Ha jól emlékszem,de nem biztos,valamikor volt egy olyan futamod,ahol nem jó szárnyakkal voltál fent és ugy lett pole,amit végül Danikosz kapott meg.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. nov. 18, 2012 4:04 pm

KOPI írta:Ha jól emlékszem,de nem biztos,valamikor volt egy olyan futamod,ahol nem jó szárnyakkal voltál fent és ugy lett pole,amit végül Danikosz kapott meg.
Volt ilyen, jól emlékszel!
Buchert Csaba

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. nov. 18, 2012 4:52 pm

KOPI írta:Ha jól emlékszem,de nem biztos,valamikor volt egy olyan futamod,ahol nem jó szárnyakkal voltál fent és ugy lett pole,amit végül Danikosz kapott meg.
Ja tényleg -hh-

Bocsi, akkor nem szóltam.

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar 1994 Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szer. nov. 21, 2012 9:46 pm

Tényleg, a legtöbb pole-ért nem jár oklevél? Az is teljesítmény! :D

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 35 vendég