Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

FÓRUM

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jan. 18, 2011 9:33 pm

Urak! Várom a véleményeket a fórummal kapcsolatosan. Ahogy én látom a lényeg a régi a kezelésben, viszont a profilban figyelni kell arra majd a kiíráskor, hogy a megnyitott téma első hozzászólása a lap tetején legyen.
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Toby » szer. jan. 19, 2011 10:33 pm

Nálam egyelőre leszerepelt a tárhelyszolgáltató. Ma délután órákon át nem volt elérhető az oldal.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jan. 22, 2011 8:49 pm

Ugorjunk neki a fórum csinosításának.

Nekem van egy olyan gondom, hogy az rangok valahogy másképpen üzemelnek ezért nem tudtam képet rendedlni hozzá, gondolom valamelyik könyvtárba kell csak bemásolni.

illetve pár smili is hiányzik de annak most utána nézek, talán újak is jöhentnének, iszonyatosan sok mindent lehet csinálni, ha valaki kreatívan feltalálja magát csak jelezze, hogy ne legyen keresztbe munka, de ne fogja vissza magát!

Régi fórumot már ne használjátok! :mrgreen:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jan. 22, 2011 11:59 pm

teszt
Csatolmányok
98nazareth.jpg
tesztkép
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. jan. 23, 2011 1:03 pm

azt az naptáras dolgot itt merre találom ami volt a régi oldalon?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jan. 23, 2011 3:12 pm

danikosz írta:azt az naptáras dolgot itt merre találom ami volt a régi oldalon?


még sehol, sajnos nagyon le vagyok maradva, ráadásul esténként a rendszer szeret nem működni amikor farigcsálnám az egészet, nem kifogás de a szokásos autodidakta hibbákkal tüzdelve lassan döcögök az informatika országútján. Természetesen a naptár alap, de akkor is elsőre majd a html oldalakban fog megjelenni, sok változtatás van már most is a menüben amiket csak bizonyos aloldalak tartalmaznak, de addig nem piszkálom Toby-t, hogy a fórumba is tegye be amíg nem bugtalanítottam, legalább neki kelljen csak egyszer melózni. pl. volt olyan, hogy egy helyen elírtam és a target szóbol targer lett amit valamiért nem akart értelmezni a rohadék ellenben rendesen szétterjedt. :roll:

A bal felső sarokban kukucskál egy link, a régi oldal, remélem többen észrevették ha ez nem megy az a link akkor is meg fog jelenni, reméljük soha nem lesz rá szükség, idővel leveszem, aztán később nem csak átcsatolva valóban költözünk is. Gyakorlatilag a lényeg megtörtént a fórum 2.0-ról 3.0-ra költözött, ez óriási dolog!!! A gyerekbetegségek bugok legyűrése most jön, az adminisztrációs felülete nekem tök új. Rangokat pl már kreáltam de valamiért a nevek mellé nem kerül ki.....elég összetett a 2.0-hoz képest.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jan. 24, 2011 12:20 am

Elkezdtem rendezgetni a fórumot, mint remélem valamennyire látható, de jelenleg még a nevek melletti avatarok nem minden esetben stimmelnek még csak az adminokat tisztáztam azok minden esetben helyesen vannak jelőlve.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jan. 24, 2011 7:52 pm

_2_ sajos az, hogy új csoportokat hoztam létre és abban elkezdtem elhelyezni a versenyzőket azt a problémát okozta, hogy az avatart a profilban újra be kell állítani mindenkinek, sorry

Kérem szépen az MTCC adminokat a csak MTCC pilóták helyezzétek a csoportba, rang utána automatikusan már kiosztásra kerül :wink:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jan. 27, 2011 7:46 pm

Urak! Úgy néz ki az ucsó technikai hiba is elhárításra került! kopp-kopp

Az oldalnak mostantól a javított DNS hiba után tökéletesen kell üzemelni.
Amennyiben nem látható most még sok ideig elérhető lesz az régi oldal, a mfenti lin sőt
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. jan. 28, 2011 12:09 am

Linkek lassan kezdenek éledezni mind a fórumban mind a html oldalakon - érdemes már nyomkodni őket egy oldal frissítés esetleg böngésző újra indítás után.

Hírek áthelyezése van még hátra, de ott sok a meló. --kj-
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. jan. 30, 2011 8:59 am

Metosz!

Terjesztem az igét, amerre csak lehet.

Képeket nem tudom ki csinálja, de ha tud még egy kicsit ütősebb dolgot belecsempészni a képekbe, hogy jobban feldobja, egy kis plusz munka tudom, de jobban felhívja az emberek érdeklődését az ami szép! Nem mondom hogy ezek szarok lennének, szó sincs róla ne tessék félre érteni, csak hogy ha lehetséges még rajta durvítani akkor még felhívóbb lenne (szerintem).

Szóval reklámozok ezerrel, már jó pár embert felhívtam az F1-re, próbálgatják aztán meglátjuk.

METOSZ: MA MIKOR ÉRSZ RÁ? KÜLDJ EGY PRIVÁTOT HOGY TUDJAM, MERT SZERETNÉK VELED BESZÉLNI EGY KÉT DOLOGRÓL. KÖSZI.

Egyelőre ennyi.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. jan. 30, 2011 9:11 am

Köszi Ulvar a dicsérő szavakat,én csak ilyen szar képeket tudok csinálni. Esetleg megprobálhatsz te is csinálni hátha jobban megy.
Kép
Kép
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. jan. 31, 2011 1:10 pm

Csináltam képet én is!
Kép

Ez nagyobb kép ha kéne:
http://kephost.hu/image-219B_4D46A629.jpg

Avatar
Bence Kocsis
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:00 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Bence Kocsis » szer. feb. 02, 2011 5:54 pm

Hol tudok jelentkezni a Maszim Nemzeti Bajnokságba (F1) ?

Sajna nem tudok írni a "Jelentkezés NF1B 2010 BARCELONA 11.01.26. SZERDA 20.00" topikba, mert nem enged (nem tudom miért...)

Köszi

Bence
Phenom II x4 955 BE, MSI 6850 1 GB OC, 4 GB DDR2 800, 1,25 TB HDD, Logitech Drivig ForceGT, SamsungB2230H, 5Mbit/s-0,5Mbit/s

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. feb. 02, 2011 6:07 pm

forestgreen írta:Hol tudok jelentkezni a Maszim Nemzeti Bajnokságba (F1) ?

Sajna nem tudok írni a "Jelentkezés NF1B 2010 BARCELONA 11.01.26. SZERDA 20.00" topikba, mert nem enged (nem tudom miért...)

Köszi

Bence
Szia!

A bajnokira még nincs kiírva a jelentkezés ha jól látom. De majd írok p.ü-t ha már lehet jelentkezni ;-) Úgyhogy figyelj nehogy lemaradj ;-)

Avatar
Bence Kocsis
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:00 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Bence Kocsis » szer. feb. 02, 2011 6:31 pm

És azt meg tudnád mondani, hogy a lenti topikba miért nem tudok írni? Már le lehet zárva a hozzászólás? És még egy kérdés, mikor lesz a kövi tesztfutam?

Bocs a zavarért

Bence
IsTi írta:
forestgreen írta:Hol tudok jelentkezni a Maszim Nemzeti Bajnokságba (F1) ?

Sajna nem tudok írni a "Jelentkezés NF1B 2010 BARCELONA 11.01.26. SZERDA 20.00" topikba, mert nem enged (nem tudom miért...)

Köszi

Bence
Szia!

A bajnokira még nincs kiírva a jelentkezés ha jól látom. De majd írok p.ü-t ha már lehet jelentkezni ;-) Úgyhogy figyelj nehogy lemaradj ;-)
Phenom II x4 955 BE, MSI 6850 1 GB OC, 4 GB DDR2 800, 1,25 TB HDD, Logitech Drivig ForceGT, SamsungB2230H, 5Mbit/s-0,5Mbit/s

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. feb. 02, 2011 7:32 pm

forestgreen írta:És azt meg tudnád mondani, hogy a lenti topikba miért nem tudok írni? Már le lehet zárva a hozzászólás? És még egy kérdés, mikor lesz a kövi tesztfutam?

Bocs a zavarért

Bence
A következő tesztfutam Február 17-én lesz Melbourne-ben. kb 18órától már vagyunk szerveren, de persze mehetsz előbb is.
Jelenleg nem vagy pilóta státuszba ezért lehet hogy nem tudsz oda beírni.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 02, 2011 7:35 pm

forestgreen írta:És azt meg tudnád mondani, hogy a lenti topikba miért nem tudok írni? Már le lehet zárva a hozzászólás? És még egy kérdés, mikor lesz a kövi tesztfutam?

Bocs a zavarért

Bence
Szia Bence!

2011.02.17-én kerül kiírásra a bajnoki
2011.02.17-én lesz tesztfutam 20.30-tól
Mivel nincs még jogsid, ezért nem is tudsz futamra jelentkezni, szabályt elfogadni, jogsit átvenni.

Jogsit minden tesztfutam előtt lehet szerezni 19.30-20.30-ig, az első lehetőség szintén 17-én lesz F1-ben.

Tesztfutamok lesznek 2011.02.17-2011.03.17 között. Illetve a jelenleg futó bajnokikban is tudsz jogsit szerezni, hétfőnként IndyLights-ban illetve keddenként Cart'98-ban.

;-)
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. feb. 02, 2011 7:40 pm

Szia Beni!

Látom sikerült idetalálni. ;) Csak kiegészítésként az előttem elhangzottakkal kapacsolatban:
A tesztfutamokkal és magával az eseményekkel kapcsolatosan érdemes a Pilóta Fórum/Forma1 2011 Előkészületek topikot is figyelni, mert sokszor hasznos dolgok vannak kiírva. (érdemes akár az utóbbi (jelenlegi) hsz-eket is átolvasni, sok az infó) A bajnokságra való jelentkezés majd a Bajnokság topikban lesz kiírva, a futamokra (tesztfutamokra) meg meglepő módon a Futamok topikban lehet jelentkezni ill. informálódni! ;) Ha bármi van MSN-en ahogy eddig is megtalálsz ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. feb. 03, 2011 4:44 pm

Nem tudom hogy mi az oka (ill. azt sem, hogy másoknál is fent áll e ez a jelenség), de kb. 10 próbálkozásból 6-szor töltődik csak be az oldal. Sokszor fórum olvasás v.hozzászólás közben hal meg, ami elég kellemetlen, főleg úgy, hogy a jelenség kezd túl nőni a gyakori kifejezésen. Nem tudom mi az oka, gondolom nem ti (Toby, Metosz) dolgoztok rajta egyfolytában, így látatlanba csak is a tárhelyszolgáltatót minősíti a dolog (ennél még a fw is jobb volt), de ha nem így van, akkor legyetek szívesek világosítsatok fel és nyugtassatok meg, hogy ez csak egy átmeneti időszak.... -gepout-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. feb. 04, 2011 10:12 am

Halihó!

metosz, egy rss -t be tudnál varázsolni az oldal híreihez? Megköszönném.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. feb. 04, 2011 3:52 pm

@Gadfly

sajnos én is tapasztaltam, de inkább olyan, hogy 3-4 percre nem menne a dolog utána meg beindul ezt kb. óránként megcsinálja. -ps-
Jelzem majd a gondot a szolgáltatónak a múltkoriban is elég gyorsan javítva lett, talán megtalálják a gondot, ha csak nem szimpla túlterhelésről van szó, akkor meg remélem fejlesztenek a rendszerükön hamarosan.


@Knife
Én bármit be tudok szerkeszteni, ha adod a kódot 8) aszem _2_

Tobynak köszönhetően notepad++ nyomom már és nem esnek szét darabokra a forrásaim.
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. feb. 05, 2011 9:05 pm

Nem tudok videót beágyazni (youtube) a hozzászólásba.
Nincs engedélyezve, vagy csak egyszerűen amatőr vagyok? :)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. feb. 06, 2011 12:46 am

kiru írta:Nem tudok videót beágyazni (youtube) a hozzászólásba.
Nincs engedélyezve, vagy csak egyszerűen amatőr vagyok? :)
Youtube oldalon kiválasztod a videót, majd rányomsz a megosztás gombra, ott előjön majd egy link, amiben található egy egyenlőjel, az az utáni rész kell, pl. ebből "http://www.youtube.com/watch?v=5ecgKwOLGu8" csak a "5ecgKwOLGu8" kell. Ezt másolod, majd itt indítasz egy hsz-t majd rányomsz a youtube gombra és csak be kell másolnod közé ezt a kódot. Idézőjel nem kell!


kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: kiru » vas. feb. 06, 2011 3:11 am

Köszönöm Tommy!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 09, 2011 10:09 am

Urak!

A hírek oldalon továbbra is kint van "AZ OLDAL SZERKESZTÉS ALATT".
Sajnos még nagyon sok dologgal nem végeztem, a hírekkel sok meló lesz, mert nem akarom a régi táblát egyszerűen bemásolni, borzasztó sok felesleges kód van benne, ami csak növeli a méretét. Türelmeteket kérem.
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: kiru » szer. feb. 09, 2011 11:43 pm

Olyan gondom van, hogy bárkinek bele tudok szerkeszteni a hozzászólásába.
Mintha admin lennék. A "szerkesztés" és az "idézet" ikon egymás mellet van, így véletlenül is át tudom írni a szöveget, amit csak idézni akartam.
Ez félreértésekhez vezethet, vagy véletlenül fontos információkat tüntethetek el.
Remélem meg tudjátok oldani hogy csak a saját hozzászólásaimat tudjam szerkeszteni.
Előre is köszönöm.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. feb. 11, 2011 7:43 pm

Urak!

Az oldal szerkesztés alatt. A rólunk részben a KAPCSOLATRA kattintva lesz látható majd később a taglista, működés....stb, ha készen lesz.
A régi oldal:
http://www.maszim.hu/index2.html néven elérehető még, de a fórum bezárt ott.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. feb. 12, 2011 12:57 pm

@Kopi
Kellene az indylights autókról is egy kép felülreeltűnőfeltűnőre, tudnál csinálni egyet? png tökéletes.
Kép

Avatar
Bence Kocsis
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:00 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Bence Kocsis » kedd feb. 22, 2011 7:49 pm

Hali!

Nem tudok jelentkezni a vasárnapi F1-es jerezi futamra, mert abba a topic-ba valamiért nem tudok írni. Megkérném az adminokat, hogy írjanak fel, vagy oldják meg, hogy írhassak.

Köszönöm

Bence
Phenom II x4 955 BE, MSI 6850 1 GB OC, 4 GB DDR2 800, 1,25 TB HDD, Logitech Drivig ForceGT, SamsungB2230H, 5Mbit/s-0,5Mbit/s

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd feb. 22, 2011 8:35 pm

Bence Kocsis írta:Hali!

Nem tudok jelentkezni a vasárnapi F1-es jerezi futamra, mert abba a topic-ba valamiért nem tudok írni. Megkérném az adminokat, hogy írjanak fel, vagy oldják meg, hogy írhassak.

Köszönöm

Bence
Az még rendben is van, az igazi kérdés, hogy a bajnokira tudsz-e már jelentkezni, annak mennie kell, Makakoval egyetemben behelyeztünk titeket arra az idő pontra amikor próbáltátok a jelentkezést.

Vasárnap -gg-
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. feb. 24, 2011 11:53 am

Csóóókolom Bácsik...

Nekem meg olyna bajom van, hogy nem jegyez meg a maszim, pedig én nem haragszom rá.. szépen bepipálom hogy automatikus bejelentkezés, erre legközelebb is azonosítást kér. Szülői engedély hiányzik neki? vagy mit tegyek? =_ 8)
Peter Retkes

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 24, 2011 5:18 pm

RPeti írta:Csóóókolom Bácsik...

Nekem meg olyna bajom van, hogy nem jegyez meg a maszim, pedig én nem haragszom rá.. szépen bepipálom hogy automatikus bejelentkezés, erre legközelebb is azonosítást kér. Szülői engedély hiányzik neki? vagy mit tegyek? =_ 8)
Jó kérdés, utána kérdezek én is - aszem-elvileg-talán ez a Te böngésződ beállítása. Nekem megjegyzi igaz nem lép be magától - a belépésre kell kattintanom.
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Toby » szomb. feb. 26, 2011 4:24 pm

Hotlaps beillesztés teszt:


Gombja is van neki, hotlaps névre hallgat.
A szögletes zárójelek közé: szervernév;mod;pálya;sorok száma;magasság kerüljön, így, pontosvesszőkkel elválasztva.

Példa:
[hotlaps ]! MTCC TESZT - MASZIM.HU;MTCC 2011;Circuit de Spa-Francorchamps;15;405[ /hotlaps]

Linkelni is lehet:
http://hrc-team.hu/sls/live/index.php?lobby=! MTCC TESZT - MASZIM.HU&modname=MTCC 2011&scene=Circuit de Spa-Francorchamps&init=1

Értelemszerűen a linkben a lobby= után a szervernév, modname= után a mod, scene= után a pálya kerüljön.

A http://hrc-team.hu/sls/live/index.php oldal automatikusan generálja a linket, illetve az eredmények alatt megjelenik a kód, amit erre a fórumra lehet beilleszteni.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. márc. 03, 2011 3:28 pm

Na, hogy miért kell az RSS:

http://maszim.feed.nu/

Androidosok előnyben! :D
Egyenlőre tesztverzió a demonstráció végett. Page2rss-el készül most az rss, aminek sajnos a képek nem nagyon tetszenek. Természetesen ezt leválthatja egy oldalbaépített rss feed. Vagy a fórumban kell egy topicot létrehozni Hírek néven. PHPBB hez pluginként van rss, ami kiszórja Hírek topicot. onnan süti.

A jelenlegi rss cím, ha más olvasóval próbálnátok ki:

http://page2rss.com/rss/ea91c16725a10af ... 634cccc5c2

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 03, 2011 5:47 pm

@Knife
meglesem -kakcsi-



@Mindenki - első sorban Toby
Tollam tele ennek a motornak a jogosultság rendszerétől, nem értem vagy baromira BUG-os.

Most kaptam privit, hogy van aki nem tudott írni a bajnokiba friss reggeltként. Gondoltam gyorsan tesztelem - bár múltkor rendbe raktuk és ellenőríztük - és valóban most friss regisztrált nem tud írni a Bajnokságok témában annak ellenére, hogy ez több helyen engedélyezve van.
--kj-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. márc. 23, 2011 11:58 pm

Urak!

Úgy látom, hogy az oldal mostanában stabilan üzemel, a rendszer javítva lett. Igazából idő se lenne újra költözni, így véglegesítem a helyzetet. Ennek ereményeként végre működni fognak majd az emial címek is - ezzel kapcsolatosan amint beindult a saját levelezési renszerünk egy rövid értekezletre szükség lesz a TS-en. Itt jelzem ha már üzemel.
-v-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 24, 2011 10:26 am

Urak!

A dolog megtörtént, volt két lyukasom és bementem befizettem a márciusi szerver díjjal egyetemben. Az emilek attól a pillanattól elvileg működni fognak amint a infosok megcsinálják az interware-nél a domain módosítást. Kértem, hogy ha lehet legyen még ma meg, remélem így leszen ha nem akkor várunk még egy napot 8)
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. márc. 25, 2011 3:33 pm

Csak nekem tűnt fel hogy eltűnt néhány hozzászólás? F1 csevegőbe eltűnt Tony hsz-e amire akartam válaszolni, és az Indyből is tűntek el -hoppa-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. márc. 25, 2011 4:30 pm

Hogyne tűnt volna fel, elég sok cucc vagyis a tegnapi melók mind eltűntek, a cikk sincs ott a kezdőlapon, szerkeszthetem újra az egészet.
Az itt Tobynak és nektek írt hosszabb tájékoztató is eltűnt, ahogy az F1 jelentkezés összegzésem is.

Szolgáltatónak jeleztem a gondot!
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ MASZIM!

Hozzászólás Szerző: Toby » pén. márc. 25, 2011 6:17 pm

A hozzászólások valószínűleg azért tűntek el, mert a migrálás során egy régebbi adatbázis mentéssel dolgozhattak. Mindenki írjon meg mindent újra. :P :D
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 08, 2011 3:07 pm

Pici átrendezés történt, az IRODA témái nem kaptak hónapok óta látogatást, a versenybíróság pedig átkerült a versenyzés alá - ahova való, illetve a jogosultságok is rendeződtek, köszönhetően Tobynak. /=/
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 08, 2011 8:09 pm

A NEVETEK ALATT LÉVŐ TÁBLÁCSKÁK - RANGOK - RENDEZÉS ALATT VANNAK! TÜRELMETEKET KÉRJÜK!
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Toby » pén. nov. 18, 2011 5:28 pm

Az adminok munkáját megkönnyebbítendő, elhelyeztem egy a felhasználók törlésére szolgáló gombot a fórumon. A gomb megjelenik a hozzászólásoknál, a taglistánál és a felhasználó adatlapján is, így egyszerűen lehet törölni őket anélkül, hogy az adminisztrátori vezérlőpultba kellene lépni.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. nov. 18, 2011 6:59 pm

Toby írta:Az adminok munkáját megkönnyebbítendő, elhelyeztem egy a felhasználók törlésére szolgáló gombot a fórumon. A gomb megjelenik a hozzászólásoknál, a taglistánál és a felhasználó adatlapján is, így egyszerűen lehet törölni őket anélkül, hogy az adminisztrátori vezérlőpultba kellene lépni.
-v-

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Toby » szomb. nov. 19, 2011 1:00 pm

Regisztrált felhasználók száma is rendbe rakva, most már a taglista végén nem lesz 3 üres oldal.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Lyonesse
Tündér
Tündér
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: vas. nov. 27, 2011 2:02 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Lyonesse » vas. nov. 27, 2011 7:38 pm

Milyen szempontok alapján törlődtek a tagok? Akik régen regisztráltak és nem volt hozzászólásuk? ;-)
Lyonesse

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. dec. 03, 2011 12:12 pm

@Toby
A DRM csevegő összeomlott, a szokásos youtube BUGos beírás miatt. hogyan kell ezt javítani, mysql-ben keresed meg?
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. dec. 03, 2011 1:04 pm

metosz írta:@Toby
A DRM csevegő összeomlott, a szokásos youtube BUGos beírás miatt. hogyan kell ezt javítani, mysql-ben keresed meg?
Azt hiszem kijavítottam.
Csak gyorsan rányomtam a szerkesztésre mielőtt átugrott volna a youtube oldalára.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 07, 2012 8:06 pm

2012.08.10-én az éjszakai órákban a fórum frissítés miatt nem lesz elérhető!
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 18, 2012 1:59 pm

Új BBCode-okat vittem fel a fórumba melyek üzenetíráskor ikon formában is elérhetők.
[live]
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 18, 2012 3:43 pm

Gadfly írta:
Új BBCode-okat vittem fel a fórumba melyek üzenetíráskor ikon formában is elérhetők.
[live]

Király! [live]A live az mit tud?[/live]
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 18, 2012 3:58 pm

metosz írta: Király! [live]A live az mit tud?[/live]
A Live Timinget lehet beágyazni fórum hsz-be. pl. NF1B Singapore jelentezés
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd szept. 18, 2012 4:01 pm

Gadfly írta:
metosz írta: Király! [live]A live az mit tud?[/live]
A Live Timinget lehet beágyazni fórum hsz-be. pl. NF1B Singapore jelentezés
frankó lett. ;-)
jól néz így ki a kiírás.

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd szept. 18, 2012 5:04 pm

Tommy78 írta:
Gadfly írta:
metosz írta: Király! [live]A live az mit tud?[/live]
A Live Timinget lehet beágyazni fórum hsz-be. pl. NF1B Singapore jelentezés
frankó lett. ;-)
jól néz így ki a kiírás.
Csatlakozom az előttem felszólalóhoz...frankó -l-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 18, 2012 5:36 pm

Köszi, gondoltam nem árt a kiírásban egy kis változatosság. :grin:

Amúgy lehet bővítem még a fórumon az Emotikonok számát is.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd dec. 25, 2012 6:07 pm

Metosz kérésére szeretnék jelezni egy hibát a fórummal kapcsolatban.

Tegnap óta levelezek facebook-on egy sráccal és azt írja, hogy a fórumra nem tud be regisztrálni, mert az írja Neki, hogy az IP-je blokkolva van. Metosz is írta nekem, hogy Ő is már több helyről hallotta ezt a problémát.
Az érintettek ha kérhetem nézzenek utána, hogy Mindenki számára elérhető legyen a fórum, aki csatlakozni akar.

Danke! -kakcsi-
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Toby » hétf. dec. 31, 2012 11:15 am

BengA írta:Metosz kérésére szeretnék jelezni egy hibát a fórummal kapcsolatban.

Tegnap óta levelezek facebook-on egy sráccal és azt írja, hogy a fórumra nem tud be regisztrálni, mert az írja Neki, hogy az IP-je blokkolva van. Metosz is írta nekem, hogy Ő is már több helyről hallotta ezt a problémát.
Az érintettek ha kérhetem nézzenek utána, hogy Mindenki számára elérhető legyen a fórum, aki csatlakozni akar.

Danke! -kakcsi-
Ez így elég kevés információ, kellene az IP cím is, amiről regisztrálni próbált. (természetesen privát üzenetben)
Ettől függetlenül töröltem az egyik blacklistet, mert leállt a szolgáltatás, meg kellene most próbálnia.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. dec. 31, 2012 11:41 am

Toby írta:Ez így elég kevés információ, kellene az IP cím is, amiről regisztrálni próbált. (természetesen privát üzenetben)
Ettől függetlenül töröltem az egyik blacklistet, mert leállt a szolgáltatás, meg kellene most próbálnia.
Ment a privi...
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jan. 27, 2013 7:56 pm

Urak!

Újabb bbcode-al bővült a fórum! A jövőben a youtube-hoz hasonlóan a vimeo videóit is be lehet ágyazni. Új hozzászólás írásakor a youtube gomb mellett található ez a "gomb" is, és hasonlóan itt is a két tag közé kell videó ID-t megadni.

pl. Turi videója esetében a: 57920718-at


Link:
http://vimeo.com/57920718

Beágyazott verzió:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég