Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jún. 11, 2013 5:30 pm

Egy észrevétel...
Jó ideje átálltam ennek a címnek a használatára:
http://maszim.hu/forum/index.php

ez helyett:
http://www.maszim.hu

A http://www.maszim.hu használatánál ugye a főoldalon landolsz ami nem is baj, de tele van képekkel és mostanság videókkal is. Ugyan az én gépen nem egy idei felszereltségű gép, de azért megállja még bőven a helyét, de amikor szeretnék az oldalra feljönni, kell pár másodperc, mire össze szedi magát. Úgy gondolom, hogy az elavult (akár pár hetes) futamokat vagy törölni, vagy szelektálni kellene, hogy elkerüljük az oldal betöltési nehézségét. Az sem biztos, hogy ezek miatt van ez, de szerintem igen. Elvileg ezt valahogy lehet optimalizálni, de nem mozgok annyira otthonosan a webprogramozásban.
Ha jól sejtem ebben az idén elkészült a "header"-ben lévő animáció is közre játszik.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd jún. 11, 2013 5:36 pm

BengA írta:Egy észrevétel...
Jó ideje átálltam ennek a címnek a használatára:
http://maszim.hu/forum/index.php

ez helyett:
http://www.maszim.hu

A http://www.maszim.hu használatánál ugye a főoldalon landolsz ami nem is baj, de tele van képekkel és mostanság videókkal is. Ugyan az én gépen nem egy idei felszereltségű gép, de azért megállja még bőven a helyét, de amikor szeretnék az oldalra feljönni, kell pár másodperc, mire össze szedi magát. Úgy gondolom, hogy az elavult (akár pár hetes) futamokat vagy törölni, vagy szelektálni kellene, hogy elkerüljük az oldal betöltési nehézségét. Az sem biztos, hogy ezek miatt van ez, de szerintem igen. Elvileg ezt valahogy lehet optimalizálni, de nem mozgok annyira otthonosan a webprogramozásban.
Ha jól sejtem ebben az idén elkészült a "header"-ben lévő animáció is közre játszik.
Ezt én is tapasztaltam sulis gépen, ami nem épp atomerőmű. Nekem 1mp alatt van a betöltési idő. Amit én észrevettem legkésőbb a bannerek és a tsviewer töltenek be.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. aug. 11, 2013 9:44 pm

Az utóbbi egy hétben észrevettem hogy ha nem saját atomerőműről nézem a fórumot hanem egy mezei irodai gépről vagy notebookról, fél perc alatt lefagynak a böngészők a chrome és a mozzilla is. Csak nekem van ilyen probléma?
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. aug. 17, 2013 8:10 am

Egy kicsit javítottam - szétkaptam, most jobb lett! Ezúton is köszönöm, hogy jeleztétek a gondot.

Kritika jó és kell!
Továbbá mindenkinek melegen ajánlom tanuljon meg "nem"-et mondani és elfogadni, de ez csak mint általános reggeli jó tanács mondom, a mellébeszélés művészetének visszaszorítására. !%!!
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd okt. 15, 2013 9:43 pm

Egy kérdés az oldallal kapcsolatban...
Nem lehetne csinálni egy shoutbox-ot? Egy csomószor fent vannak emberek, akivel szívesen beszélgetnék, de mire írnék egy privát üzenetet, addigra kilépnek.
Ha jól tudom, a Gadfly féle "új" weboldalon van ilyesmi.
Jól esett volna megkérdezni a Tommy-Gadfly kettőst, hogy kell-e Nekik lefekvés előtt egy nagy pofon -hh-
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. okt. 16, 2013 6:29 am

Nincs shoutbox -hh-

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. okt. 16, 2013 7:01 am

BengA írta:Egy kérdés az oldallal kapcsolatban...
Nem lehetne csinálni egy shoutbox-ot? Egy csomószor fent vannak emberek, akivel szívesen beszélgetnék, de mire írnék egy privát üzenetet, addigra kilépnek.
Ha jól tudom, a Gadfly féle "új" weboldalon van ilyesmi.
Jól esett volna megkérdezni a Tommy-Gadfly kettőst, hogy kell-e Nekik lefekvés előtt egy nagy pofon -hh-
Lehet hogy azért lépnek ki mert nem akarnak veled beszélni.:-D
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Matte » szer. okt. 16, 2013 2:50 pm

BengA írta:Egy kérdés az oldallal kapcsolatban...
Nem lehetne csinálni egy shoutbox-ot? Egy csomószor fent vannak emberek, akivel szívesen beszélgetnék, de mire írnék egy privát üzenetet, addigra kilépnek.
Ha jól tudom, a Gadfly féle "új" weboldalon van ilyesmi.
Jól esett volna megkérdezni a Tommy-Gadfly kettőst, hogy kell-e Nekik lefekvés előtt egy nagy pofon -hh-
Én az ilyenre TS-t nézem ha felnézek ide akkor azt is megnézem hogy állunk TS-en és ha vannak emberek akkor felmegyek.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. okt. 16, 2013 8:24 pm

BengA írta:Egy kérdés az oldallal kapcsolatban...
Nem lehetne csinálni egy shoutbox-ot? Egy csomószor fent vannak emberek, akivel szívesen beszélgetnék, de mire írnék egy privát üzenetet, addigra kilépnek.
Ha jól tudom, a Gadfly féle "új" weboldalon van ilyesmi.
Jól esett volna megkérdezni a Tommy-Gadfly kettőst, hogy kell-e Nekik lefekvés előtt egy nagy pofon -hh-
kb. 2 perc beszerkeszteni ami Gadfly által szerkesztett oldalon van. Régebben volt is cset, igazából senki nem használta, kevés infó volt rajta azt is bárki beírhatta - szórakozhatott....................
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Matte » szer. okt. 16, 2013 8:30 pm

metosz írta:
BengA írta:Egy kérdés az oldallal kapcsolatban...
Nem lehetne csinálni egy shoutbox-ot? Egy csomószor fent vannak emberek, akivel szívesen beszélgetnék, de mire írnék egy privát üzenetet, addigra kilépnek.
Ha jól tudom, a Gadfly féle "új" weboldalon van ilyesmi.
Jól esett volna megkérdezni a Tommy-Gadfly kettőst, hogy kell-e Nekik lefekvés előtt egy nagy pofon -hh-
kb. 2 perc beszerkeszteni ami Gadfly által szerkesztett oldalon van. Régebben volt is cset, igazából senki nem használta, kevés infó volt rajta azt is bárki beírhatta - szórakozhatott....................
amúgy nem rossz ötlet, csak valahogy közös chat kéne hogy aki fenn van az mindenki írhasson mindenkinek.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. okt. 17, 2013 6:20 am

Matte írta:
metosz írta:kb. 2 perc beszerkeszteni ami Gadfly által szerkesztett oldalon van. Régebben volt is cset, igazából senki nem használta, kevés infó volt rajta azt is bárki beírhatta - szórakozhatott....................
amúgy nem rossz ötlet, csak valahogy közös chat kéne hogy aki fenn van az mindenki írhasson mindenkinek.
Igen, a shoutbox elvileg olyan chat, de jó lenne, ha pl csak olyan írhatna hozzá, aki regelve van és be is van jelentkezve. Talán akkor nem írnák annyira teli f***ságokkal :D.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. okt. 17, 2013 1:49 pm

És miért nem PHP-sítjük (de szép szó) !%!! az egész oldalt??? Egyszerűbb lenne naprakészen tartani, híreket kitenni meg minden egyszerűbb lenne! És be lehetne építeni sok egyébb funkciót is pl. szerver állapotokat(fut,nem fut, hányan vannak fenn session info stb.) aktuális versenyek, tabellák állása, előző versenyek eredményei. =_ =_
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 18, 2013 6:45 pm

Gilberto írta:És miért nem PHP-sítjük (de szép szó) !%!! az egész oldalt??? Egyszerűbb lenne naprakészen tartani, híreket kitenni meg minden egyszerűbb lenne! És be lehetne építeni sok egyébb funkciót is pl. szerver állapotokat(fut,nem fut, hányan vannak fenn session info stb.) aktuális versenyek, tabellák állása, előző versenyek eredményei. =_ =_
--kj- Én ahhoz már gyenge vagyok és annyira nem érdekel az info, hogy tanulgassam, kísérletezgetni se szeretnék a maszim oldalon, óvjuk amink van, ráadásul attól még be kell valakinek szerkeszteni, és hosszútávon én voltam az egyetlen aki rapszodikusan csinálta, kedvemet akkor vesztettem mikor hirtelen költözni kellett, ahol voltunk technikailag összeomlott, nem bírt el minket. Akkor sok régi adat került mentésre, ami még nem lett visszaszerkesztve.

Személyesen semmi jónak nem vagyok elrontója és vannak mások is akik hozzáférnek weboldalhoz, pl. Gadfly, illetve bárki segítségét, - akit személyesen is ismerünk - örömmel fogadjuk!
Szaktudás és előrelátás, megbízhatóság, türelem a betanításhoz szükséges feltételek. Mindenképpen személyesen is átbeszélendő dolog. -vv-


+ amiket írtál ahhoz egy pilóta statisztika, ami már kb. 4 éve tervben van.

Statisztika, hotlap, liveview van :roll:
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd okt. 29, 2013 6:50 pm

Most olvastam csak a topikot....

Korábban (hónapokkal ezelőtt) elkezdtem egy php-s (CMS) maszim portál felépítését, de egyéb okok miatt félbeszakadt, így csak a fórum mobilos verzióját fejeztem be. Pont múlt héten vettem elő ismét ezt az oldalt és ha időm is engedi, akkor szép lassan csinálgatom majd (pár adatot már átmentettem).

más:
A fórum óráját visszaállítottam most téli időszámításra, mert ez magától nem állt át. :)
Ez csak a vendégekre vonatkozik ill. azokra akik nem bejelentkezve nézik az oldalt, viszont ha bejelentkeztek, akkor a lépjetek be a Felhasználói vezérlőpult/Fórum beállítások és ott vegyétek ki a nyári időszámítást!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 21, 2014 10:05 pm

Urak!

Az oldal és a fórum kapott egy új design! Reméljük mindenkinek elnyerte tetszését. ;-)
Akiknek esetleg nem jól v. egyáltalán nem jelenik meg, azok frissítsenek a böngészőben (F5) a főoldalt, fórumot stb.
2014-es naptár is elérhető ill. a napokban további 1-2 apró fejlesztés várható, így érdemes lesz néha frissítgetni a böngészőben. 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd jan. 21, 2014 10:16 pm

Jó lett.

Ha lehet egy megjegyzés:
A főoldalon lehetne kevesebb cikk, mert nekem a böngésző (Chrome) egy picit lassan hozza be az oldalt a sok Youtube videó miatt.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jan. 21, 2014 10:17 pm

Gadfly írta:Urak!

Az oldal és a fórum kapott egy új design! Reméljük mindenkinek elnyerte tetszését. ;-)
Akiknek esetleg nem jól v. egyáltalán nem jelenik meg, azok frissítsenek a böngészőben (F5) a főoldalt, fórumot stb.
2014-es naptár is elérhető ill. a napokban további 1-2 apró fejlesztés várható, így érdemes lesz néha frissítgetni a böngészőben. 8)

-l-
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » szer. jan. 22, 2014 9:59 am

jójaz új dizájn ;) -l-
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. jan. 22, 2014 10:04 am

Nekem is nagyon tetszik! Gratula! -hh-
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. jan. 22, 2014 2:13 pm

Durván jól néz ki, grat Gadfly! :)
Peter Retkes

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. jan. 22, 2014 2:22 pm

Én a kockás valamit cserélném renderelt idei autókra,persze egyből le lett hurrogva. Ugyhogy jó igy.Amugy a többi tetszik
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jan. 22, 2014 3:23 pm

Köszi srácok, igyekeztem még több színt és egyben változatosságot hozni az oldalra. :dirol:

Ha minden igaz, akkor ma be is fejeztem azokat a változtatásokat, melyek elsősorban tervezve voltak. A tegnap esti állapothoz képest a további változtatások lettek alkalmazva:

-Főoldalról archiválva lettek a "régebbi hírek". Ezek az újonnan létrehozott Hírek/2013 menüben találhatók. :fogatlan:
-Banner felett a fejlécben "új" Live Timing modul lett beágyazva.
-Hotlap menü új almenüket kapott, így gyorsabban elérhető a kívánt tartalom (nem kell a fórumban keresgélni).
-Hozzászólás íráskor +30 db "új" Emotikon áll rendelkezésre. :flirt:

FONTOS!
Az oldal struktúrája miatt szinte eltengethetetlen, hogy a böngészőben mindenki törölje a gyorsítótárat és a sütiket (legegyszerűbb ha mindent, persze kivéve jelszavak ill. űrlapadatok). Ez azért fontos, mert amíg ez nem történik meg, addig nincs garancia arra, hogy mindenkinél az új felület jelenik meg, rosszabb esetben keveredik. Ha vannak olyanok akik nem szeretnék v. nem tudják ezeket törölni, akkor szintén segíthet, ha a következő oldalakon többször is frissítik az oldalt (F5): Hírek, Fórum, Bajnokok, Naptár, Kapcsolat, Letöltések


Ha esetleg bárkinek bármi problémája, javaslata v. észrevétele van az oldallal kapcsolatban, az ne kímélje ezt a topikot!
:matrix:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. jan. 22, 2014 5:29 pm

Nagyon klassz lett, de engem továbbra is zavar a sok videó a főoldalon. Ami nem aktuális, azt nem kéne kint hagyni, nagyon lassítja az oldalt.
Vagy mit tudom én, mindig az utolsó három lenne kint és a többi valahol megtekinthető.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jan. 22, 2014 5:43 pm

BengA írta:Nagyon klassz lett, de engem továbbra is zavar a sok videó a főoldalon. Ami nem aktuális, azt nem kéne kint hagyni, nagyon lassítja az oldalt.
Vagy mit tudom én, mindig az utolsó három lenne kint és a többi valahol megtekinthető.
Jelenleg az utolsó három van kint a főoldalon. Ha esetleg neked több van, akkor frissíts rá. :alcoholista: :fogatlan:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. jan. 22, 2014 6:21 pm

Gadfly írta:
BengA írta:Nagyon klassz lett, de engem továbbra is zavar a sok videó a főoldalon. Ami nem aktuális, azt nem kéne kint hagyni, nagyon lassítja az oldalt.
Vagy mit tudom én, mindig az utolsó három lenne kint és a többi valahol megtekinthető.
Jelenleg az utolsó három van kint a főoldalon. Ha esetleg neked több van, akkor frissíts rá. :alcoholista: :fogatlan:
Délelőtt néztem még, akkor asszem nem három volt kint...azóta ráfrissítettem, de én nem a főoldalon rajtolok hanem innen: index.php , pont a videók miatt...de akkor végre visszatérhetek az eredetire.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. jan. 23, 2014 8:29 am

Egyébként a változtatással (legalább is nálam) az oldal betöltési ideje sokkal jobb lett. Direkt szét klikkelgettem most és nagyon zsír :dance:
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. jan. 23, 2014 2:37 pm

UPDATE:
-főoldalon slider létrehozása (aktuális versenyek)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jan. 24, 2014 9:58 pm

Egész ügyes és a live timeing is baba ! :rock:
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd feb. 11, 2014 9:10 pm

URAK!

A FÓRUMMAL MA ESTE VOLT EGY KIS GOND, ELKÉPZELHETŐ, HOGY LEÁLLÁS LESZ A NAPOKBAN!

SENKI NE PÁNIKOLJON!

ÍRTAM MÁR TOBYNAK ILLETVE GADFLY-AL MENTETTÜK AMIT LEHET, SŐT SZOLGÁLTATÓT IS MEGKÉRTEM A MENTÉSRE.

-edzo- A SZERVER ÉS A TS FOLYAMATOSAN ÜZEMEL, HA NINCS WEBOLDAL AKKOR IS VAN MINDEN, VERSENYEK NEM MARADNAK EL, HA NINCS FÓRUM A TS-EN TALÁLKOZUNK, ILLETVE KEZDŐLAPRA FELKERÜLNEK A FONTOS INFORMÁCIÓK - MINT EZ IS MOST!
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. feb. 17, 2014 9:46 pm

Fórumban a formázás sávon be lehetne szúrni a :

Kód: Egész kijelölése

[url=http://Link] VALAM [/url]
formázási kódot és akkor sokkal könnyebben lehetne nagyobb képeket is linkelni, valamit maga a linkelés is szebben nézne ki néha a hosszú felismerhetetlen linkcímeknél.

:dntknw:
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. márc. 20, 2014 10:45 am

Hy!

A fejlécben eddig, ha rávittem az egeret a fórumra, lenyíló ablakban ki tudtam választani amit szeretnék. Most nincs lenyíló ablak...remélem nem csak nálam.
Változott valami? Csak mert azt mindig használom/használnám :D
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. márc. 20, 2014 11:23 am

BengA írta:Hy!

A fejlécben eddig, ha rávittem az egeret a fórumra, lenyíló ablakban ki tudtam választani amit szeretnék. Most nincs lenyíló ablak...remélem nem csak nálam.
Változott valami? Csak mert azt mindig használom/használnám :D
Én hibáztam a kódban, mikor beágyaztam a fejlécben található új "BAJNOKSÁGOK" menüpontot. Javítva és köszi az észrevételt! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. márc. 20, 2014 11:41 am

Gadfly írta:
BengA írta:Hy!

A fejlécben eddig, ha rávittem az egeret a fórumra, lenyíló ablakban ki tudtam választani amit szeretnék. Most nincs lenyíló ablak...remélem nem csak nálam.
Változott valami? Csak mert azt mindig használom/használnám :D
Én hibáztam a kódban, mikor beágyaztam a fejlécben található új "BAJNOKSÁGOK" menüpontot. Javítva és köszi az észrevételt! ;-)
Jah, már jó is...köszi Gadfly -kakcsi-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 06, 2014 8:17 am

Hétvégi weboldal leállással kapcsolatos információk:
http://94.199.180.228/~maszim/forum/vie ... 260#p70092
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. máj. 11, 2014 11:03 am

"Új" Hotlap és LiveTiming került bevezetésre! --pezs-

A rendszert még korábban a vortex-motorsports fejlesztette ki. A korábban használt rendszereinknél jóval összetettebb és részletesebb információk olvashatók ki belőle. Jelenleg még teszt üzemmódban fut, reméljük nem lesznek vele problémák.

A menüsor és az itt található HOTLAP almenüijei frissítve lettek! (ha nem jelenne meg, akkor frissítsetek a böngészőben)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 25, 2014 3:36 pm

Gadfly írta:"Új" Hotlap és LiveTiming került bevezetésre! --pezs-

A rendszert még korábban a vortex-motorsports fejlesztette ki. A korábban használt rendszereinknél jóval összetettebb és részletesebb információk olvashatók ki belőle. Jelenleg még teszt üzemmódban fut, reméljük nem lesznek vele problémák.

A menüsor és az itt található HOTLAP almenüijei frissítve lettek! (ha nem jelenne meg, akkor frissítsetek a böngészőben)
Sajnos a VM rendszert ki kellett iktatnunk, mert olyan mysql követelményei voltak, amit egy "normális" szolgáltató sem volt képes zökkenőmentesen kiszolgálni. :neutral: Így visszakerült a korábbi Hotlap és Live rendszer. Az oldal fejlécmenüjében található HOTLAP menü is frissítve lett a korábbi verziókra.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd nov. 18, 2014 11:35 am

Pár hete észrevettem hogy a kapcsolat oldalon nem működik a TSviewer.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. nov. 28, 2014 6:21 pm

Matte írta:Pár hete észrevettem hogy a kapcsolat oldalon nem működik a TSviewer.

Hát nem csak ott nem látszik, de ezzel kapcsolatosan Toby vagy esetleg Gadfly tud érdemben hozzászólni, illetve esetleg valami elérési út cserélve, lett. Amúgy is most megnézve van olyan reklám, ami valamiért látható, pedig már egyszer töröltem :roll:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: WEBOLDAL

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 28, 2015 11:59 pm

Frissítettem a fejléc képet :roll:
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég