Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 08, 2014 2:29 pm

Gadfly írta:En nem is latom a kulonbseget. :-). Szep lett Tommy -l-
Az orr resz oldalan Senna van? Talan az 20.ev miatt?
igen új logó, a 20. évforduló miatt.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 09, 2014 10:00 am

Össz kép:
MF1B2014.jpg

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. márc. 09, 2014 3:08 pm

@Gadfly

Nem akartam offolni a szabályzat topicot, ezért itt tenném fel a kérdést ha nem gond.
Olvastam a szabályzatban a ts és chat pont alatt, hogy milyen büntetések járnak annak megszegéséért.
Na most a kérdés a következő lenne, tavaly többször is előfordult, hogy áthallatszott másoktól a motorhang. Ilyen esetben lesz valami, vagy elnézőek lesztek?
Egy párszor eléggé bezavart és csak ezért kérdezem.

Danke -kakcsi-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 09, 2014 8:58 pm

CsaB! Áthelyeztem ide a bajnokság topikba írtakat, mert inkább ide való, azt meg hagyjuk meg egyelőre még a jelentkezőknek, illetve vizsga összesítésre.

Holnap talán kicsit több időm lesz és válaszolni fogok, ígérem. ;-)
CsaB írta:@Gadfly

A szabályzathoz szeretnék csak annyit hozzászólni, hogy az esőssé nyilvánításnak a 15% az szerintem picit több a szerintem jónál, mert ahogy észrevettem csak-csak el lehet evickélni száraz gumival 15%-os nedvességben de ott az már könnyen baleset veszélyes lehet, mert ott már stabilabb az Inter gumi, ha meg valaki az Intert választja 10%-tól ahonnan már érezhetően működik, akkor még mindig kell mindkét száraz gumit használni, holott valósan ha az az 5-8-10-12% nedvesedés áll be a pályán tartósan, akkor a száraz gumikat használni huzamosan már szívás, de még minidig kötelező mindkét száraz komponens használata, holott az Inter gumi már akár javallott is lehetne, főleg ha száraz beállítás felé megy el a versenyzők zöme nem számítva a környezeti változásra.
Tavaly ugye 5% volt a váltó határ, idénre pedig az RFE fizikálisan nem sokat változott a nedvesedés tekintetében, inkább csak a gumi BUG lett javítva illetve a gumik fizikája lett finomítva a modban.
De szóljatok ha rosszul sejtem.

Szerintem onnantól, ahonnan a vizes keverékek használhatóak ildomos ott esőssé nyilvánítani egy futamot, mert akkor megmarad a gumitaktikai lehetőség mindenki kezében, attól függően, hogy ki mennyire érzi az adott keverékeket, illetve ki hogy tud taktikát váltani adott időjárási körülményekhez mérten. Így viszont a 15% esős határral nem sok taktikázás van, mert a hátralévő verseny távra előre jelzést nem látunk, hogy milyen idő lesz (javul avagy rosszabbodik) így aki a nedvesebb aszfalton inkább tovább húzza a száraz gumin és csak a végső esetben húzza meg a nedves gumit akkor még mindig vissza kell tennie egy száraz gumi keveréket hiába adott esetben nem megy 15% felé a nedvesség és akár nem is csökken annyira le, hogy a Slick működjön. Pedig ott már laza 5-6 mp-es előnyben van valaki egy Inter gumival a Slick gumival szemben, de hiába ha kötelező mindkét Slick keveréket használni.
--kj-
CsaB írta:Ajj-jajj.
Ha nem sikerül orvosolnom ezt a megforgáskori akadozást akkor lehet bajba leszek.
Ma kipróbáltam azt is, hogy csak 15 autót látok de ez sem segít, pedig látszólag az rF futása alatt lényegesen semmi kiugró teljesítménybeli kiugrás nem látszik.
A CPU sem pörög 100%on a Ram-ok kihasználtsága sem 100%, és mégis valami van.
Na amit megfigyeltem és picit röhejesnek és irtó furának is tartok, hogy amikor a felvezetőre indulunk akkor is megremeg, ááám amikor a sima rajttal lámpával indulunk akkor már semmi gond nem látszik.
-gepout-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. márc. 09, 2014 9:56 pm

Gadfly írta:CsaB! Áthelyeztem ide a bajnokság topikba írtakat, mert inkább ide való, azt meg hagyjuk meg egyelőre még a jelentkezőknek, illetve vizsga összesítésre.

Holnap talán kicsit több időm lesz és válaszolni fogok, ígérem. ;-)
CsaB írta:Ajj-jajj.
Ha nem sikerül orvosolnom ezt a megforgáskori akadozást akkor lehet bajba leszek.
Ma kipróbáltam azt is, hogy csak 15 autót látok de ez sem segít, pedig látszólag az rF futása alatt lényegesen semmi kiugró teljesítménybeli kiugrás nem látszik.
A CPU sem pörög 100%on a Ram-ok kihasználtsága sem 100%, és mégis valami van.
Na amit megfigyeltem és picit röhejesnek és irtó furának is tartok, hogy amikor a felvezetőre indulunk akkor is megremeg, ááám amikor a sima rajttal lámpával indulunk akkor már semmi gond nem látszik.
-gepout-
Köszönöm ! Igaz jobban illik ide !

Némileg úgy látszik sikerült orvosolnom a problémát, náhány MASS fájlban a Shaderek felbontását lejjebb vettem, így eddig jól alakul. Amikkel eddig ügyködtem: C33.mass, F12014_TIRES.mass, commonmaps.mass és az RTS_commonmaps.mass. Amit még tesztelni fogok az az Austrál pálya égboltja, de az szerintem nem fog semmit sem jelenteni.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. márc. 10, 2014 9:06 am

@BengA
Igen sajnos ez gyakran előforduló probléma. Bár mennyire is zavaró, szankcionálni szerintem nem szabad, mert általában akitől érkeznek ezek a hangok, azok több esetben nem is tudnak róla. Tehát a szándékosság kizárható. Ez esetben maximum a figyelmet tudjuk felhívni és megkérni, hogy a mikorfon aktiválást gombra tegye át.

@CsaB
Esős versennyé nyilvánítás:
Nem tudom, hogy csak elírtad e, de tavaly is 15%-os esőtől volt esősnek nyilvánítva a verseny. Szerintünk ez egy jó határ volt és ahogy Te is írtad a pluginban lévő eső nem változott a tavalyihoz képest, csak a gumikat javítottuk ki. Mi továbbra is úgy gondoljuk, hogy jó ez a határ, mert 15%-ig ha nagyon muszáj el lehet menni száraz gumival is, viszont aki nem kockáztat és felrakja pl. az intert, akkor neki már teljesítve is van a komponens cseréje. Aki nem teszi meg és az eső sem megy fel 15%-ra a futam hátralévő részében, akkor neki még figyelni kell a komponens váltásra. Jó ez így, legfőképp taktikailag! ;-)

Akadások, problémák:
Sajnálom, hogy mindig ilyen X-Aktás problémáid vannak. Mivel másnál nincsenek ilyen jelenségek (legalább is ritkán érkeznek ilyen visszajelzések), így feltehetően a Te készülékedben és szerintem elsősorban a VGA kártyádban lesz a probléma. Ha jól emlékszem korábban vhol írtad, hogy milyen kártyád van, akkor rá is kerestem és láttam, hogy kicsit már "elavult" és ritka példány. Ha jól tudom már win7-ről vagy és ugye ez a rendszer teljesen másképp kezeli az erőforrásokat mint a korábbi XP. Feltételezem, hogy XP-ről kevesebb ilyen problémád lenne, viszont ugye tudjuk azt is, hogy az XP-nél meg más problémák jöhetnének elő. Sajnos csak annyit tudok mondani és egyben javasolni, hogy a gépedet fejleszteni kéne. Egy VGA csere lehet sok problémád megszüntetné, viszont lehet érdemesebb lenne egy nagyobb/komolyabb fejlesztés az egész PC-t illetően.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. márc. 10, 2014 10:25 am

Nagyon szép és pontos főcímes hasonlat! -ww-

http://www.f1-live.hu/f1-hirek/alonso-e ... gy-bogoly/
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. márc. 19, 2014 12:14 pm

ELKÉSZÜLT AZ MF1B14 BAJNOKSÁG IDEI "WEBOLDALA", AHOL A TAVALYI ÉVHEZ HASONLÓAN TÖBB INFORMÁCIÓ IS MEGTALÁLHATÓ MINT PL: TABELLA, STATISZTIKÁK, VERSENYZŐK, MÉDIATÁR STB.

Eltérés az elmúlt évhez képest, hogy az idei felület teljesen be lett építve/része lett a MASZIM weboldalának. Az oldal fejléce kapott egy új menüpontot "BAJNOKSÁGOK" néven, ahol az MF1B 2014-re kattintva elérhető a felület. Ezen az oldalon a további almenük, a bal oldali oldalsávban találhatók. (ha esetleg az oldal fejlécében nem jelenne meg a "BAJNOKSÁGOK" menüpont, akkor frissítsétek az oldalt a böngészőben)

1-2 érdekes infó/statisztika az idei jelentkezésekkel kapcsolatban:

A bajnokságban jelenleg 24 versenyző rendelkezik autóval. Ebből a létszámból 12 versenyző életkora van 30 alatt, és ugyan ennyi 30 v. felette, tehát a Szenior-Junior aránya 50%. :) A jelenlegi átlagéletkor 28 év!

A versenyzők által használt kormánytípusok arányai, az alábbiak szerint alakultak:

Kép


BT felhívás!!!

A BT elkezdte kielemezni a melbournei futamot, viszont sajnálatos módon sem a szerver, sem a gépeink nem mentették le az időmérők replay fájljait. A BT arra szeretne kérni minden melbourneben induló pilótát, hogy akiknek esetlegesen készült mentés az eseményekről, azok jelezzék itt a fórumban. Köszönjük!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. márc. 19, 2014 1:52 pm

"IndyCar Vs. Forma-1: Érezd a különbséget a V6-ossal"




"Hangosabb a Porsche Carrera Cup mezőnye, mint a Forma-1?"




"Elképesztő hangi különbségek a Forma-1-ben: F1 2013 Vs. F1 2014"

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. márc. 21, 2014 8:43 am

R.I.P. Senna

Kép
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd márc. 25, 2014 11:27 am



GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. márc. 26, 2014 10:15 pm

Van egy elég klassz Hungaroring, érdemes lenne megfontolni hogy idén ezen menjünk.
Pár hiba még van benne, de javítható a dolog...

http://www.mediafire.com/download/zq418 ... udapest.7z
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 30, 2014 8:45 am

Gábor megnéztem, szerintem is jól néz ki, bár a táj elég sivár néhol, és ahogy írtad van vele gond (a tükörben semmi nem látszik).

Én pedig egy Monacot találtam, amit meg is néztem, és egyáltalán nem rossz. http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID ... aco%202013

Majd a Szakosztályvezetés eldönti. -hh-
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » vas. márc. 30, 2014 11:28 am

Igen, főleg a tükör ami problémás, de szerintem Tommy 1 perc alatt tudná javítani. -mos-
Lehet hogy a környezet is hiányos 1-2 helyen, de összességében sokkal részletesebb mint az eddigi pályák, és a kamerakezelése is rendben van.
Belenéztem Monacoba amit linkeltél, szerintem simán lehetne ezt használni.
Úgy gondolom kell is az efféle változtatás hogy ne mindig a megszokott kinézetű pályákon menjünk, hanem ilyenekkel dobjuk fel egy kicsit a futamok hangulatát.
Én a magam részéről inkább a bajnokiban jelenlévők között tartanék egy szavazást hogy melyik pályán szeretnének menni. Ne pár ember döntsön a többi 28 fölött. ( bocsi -hh- )

Csináltam videót a ringről aki nem szeretné letölteni:
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 30, 2014 12:22 pm

@Gábor
Köszönjük a linket, valószínűleg le fogjuk tölteni és meg fogjuk nézni/vizsgálni. Természetesen a változatosság némiképp dobhat a feelingen azon pilóták között, akik már több éve az MF1B aktív résztvevői. Azt azonban nem szabad elfelejteni, hogy egy "új" pálya bevetése kockázatokkal jár, hiszen előfordulhatnak rajta olyan (még ismeretlen) BUG-ok is, ami akár adott versenyzők futamának a végét jelenthetik. Akik régóta részesei az MF1B sorozatnak, azok talán visszaemlékeznek, hogy 2011 és 2012 pont olyan időszak volt, mikor a korábban használt pályákat lecseréltük és ennek következtében sajnos nem egy olyan futam volt, mikor a BUG-ok belerondítottak a versenyzők szerepléseibe. 2013-ra viszont végre összeállt egy "remek" csomag, ami után elmondhattuk, hogy a BUG-os verziók többé kevésbé ki lettek cserélve/javítva. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a következő években a pályaverziók változatlanok lesznek (ne felejtsük el, hogy idén 2 "új" pálya is be fog kerülni), viszont a szakosztály elsődleges célja a versenyzők felé nyújtott "biztonság", így a szavazás ebben az értelemben kizárt! Ahogy említettem "meg fogjuk nézni/vizsgálni" és csak abban az esetben cserélünk, ha biztonságosnak és egyben szükségesnek látjuk.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. ápr. 04, 2014 11:49 am

Nem gondoltam volna, hogy a 2006os visszavonulása után még elsírom magam Schumi miatt, de most megtörtént. Jó, mondjuk akkor bőgtem, mint egy 5 éves, most meg "csak" könny szökött a szemembe. Pedig még fel se kelt, azt se tudjuk mi baja van, milyen maradandó károsodásai vannak stb. Hihetetlen, hogy milyen hatással van rám egy olyan ember, akivel sohasem találkoztam, sosem láttam versenyezni.

VELED VAGYUNK BAJNOK!!!

http://www.telesport.hu/2014/04/04/schu ... elebredni/

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. ápr. 04, 2014 12:27 pm

Fekete Misi írta:Nem gondoltam volna, hogy a 2006os visszavonulása után még elsírom magam Schumi miatt, de most megtörtént. Jó, mondjuk akkor bőgtem, mint egy 5 éves, most meg "csak" könny szökött a szemembe. Pedig még fel se kelt, azt se tudjuk mi baja van, milyen maradandó károsodásai vannak stb. Hihetetlen, hogy milyen hatással van rám egy olyan ember, akivel sohasem találkoztam, sosem láttam versenyezni.

VELED VAGYUNK BAJNOK!!!

http://www.telesport.hu/2014/04/04/schu ... elebredni/
Like
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 04, 2014 12:54 pm

Hasonlóképp érzek én is Misi, Sumi felé, bár ezt talin átbeszéltük... Bízom benne, hogy nem csak egy fikcionált ellentámadás a napokban elterjedő "pletykák" miatt. Bár Sabine elég korrektül állt ki mindig Sumi mellett, így remélem, hogy valóságalapja is van ezen kijelentésének. Biztosat csak akkor tudhatunk, ha a média képviselői mellett az orvosok is megerősítik ezt, reméljük mihamarabb így lesz. Én csak akkor leszek nyugodt, ha így lesz! Mindent bele Bajnok!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 16, 2014 12:13 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » kedd jún. 17, 2014 8:54 pm

Nem is tudom mit mondjak...az év legjobb híre, pedig még csak június közepe van :razz: Egy vicces sztori: Meglátom fb-on a hírt, hívom egyből nagymamámat.

-"Szia Mama! Hallottad Schumit? "
-"Óóóóó nem hallottam. Meghalt?"
-"Nem, felkelt."
-"Ó kissssfiam nem mondod....."
-"De mondom nagymama... már nincs kómában, kijött a kórházból."
-"Hát hallod akkor minden halott felkel. Na most már akkor várom nagyapádat is, hátha..." (26 éve meghalt)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mindenesetre még azért nincs ez a futam lejátszva. Első boxkiállás megvolt, 2. helyen haladt 3 mp hátrányban, de szokásához híven egy brutális utolsó körrel az első helyre került. Most jön a futam leghosszabb és hasonlóan nehéz szakasza. Reméljük, hogy a vége sikeres lesz. Viszont ne legyenek illúzióink: sose lesz a régi... -uh-

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. júl. 24, 2014 10:56 am

Ki lesz kinn? Megtaláltok a 8-as kanyarban holnaptól.
Kép
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 27, 2014 12:21 pm

Helyzetjelentes. Itt vagyunk a ringen es szakad az eso. :)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. júl. 27, 2014 1:32 pm

Gadfly írta:Helyzetjelentes. Itt vagyunk a ringen es szakad az eso. :)
Én itthon vagyok és látom, hogy esik az eső ;-)
Hozzatok majd darabokat a törött kocsikból, összerakunk majd egyet mi is :D
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. júl. 27, 2014 5:32 pm

BengA írta:
Gadfly írta:Helyzetjelentes. Itt vagyunk a ringen es szakad az eso. :)
Én itthon vagyok és látom, hogy esik az eső ;-)
Hozzatok majd darabokat a törött kocsikból, összerakunk majd egyet mi is :D
Próbáltam lenyúlni egy gp2-es szárnyvéglapot, meg egy gp3-as diffúzor darabot tegnap, de kérték vissza. Hagytuk volna kinn a bukótérben inkább! --kj-
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. okt. 06, 2014 5:08 pm

Manchester United

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » szer. okt. 08, 2014 12:58 pm

http://www.f1-live.hu/f1-hirek/ilyen-az ... cedesszel/

Sochi ! Képekben.
Nekem a képekről egy az egyben Valencia ugrott be -grr-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. okt. 15, 2014 12:33 pm

Végülis ezen a grafikán sztm nem is csúnya! :D

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » csüt. okt. 16, 2014 4:27 pm

Gadfly írta:Végülis ezen a grafikán sztm nem is csúnya! :D

Kép
hát igen csúnyának nem mondható, kérdés, h az OW versenyautókban /Open Wheel/ az eredetek alapján a Wheel az csak a kerekeket takarja, vagy a Steering Wheel is benne van, mert a mai emlékein szerint nehéz egy nyitott kerekes versenyt zárt kasztnival elképzelni.
Nem mellesleg úgy már csak egy szélterelő elem választaná el a kerék körül a WEC-es P1-es autókat és a Formula-1-es Open Wheel autókat. _LL
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Makako » kedd nov. 18, 2014 12:31 pm

https://www.youtube.com/watch?v=CnokAN6i3cE
Na egy ilyen bajnoki tuti tele lenne!!!
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » szer. jún. 03, 2015 11:12 am

Kicsit elfogyni látszik a formula autózás itt a maszimon.
Nincsenek tervek rF-re?
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

kovacsszandra
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szer. júl. 17, 2019 11:02 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: kovacsszandra » szer. júl. 17, 2019 11:19 am

Sajnálattal látom, hogy ennyire pang újabban ez a csevegő :( Én külföldről jöttem az elmúlt években rendszeresen a Hungaroringre, emlékszem a legelső alkalommal 2016-ban mekkora izgalom és stressz volt, hónapok óta készültem az eseményre, megvettem online a jegyeket a https://www.hungaroinfo.com/formel1/index_hu.htm honlapon keresztül, aztán elkezdtem lakásokat nézni a Hungaroring idejére, ahol tartózkodhatok a barátaimmal egy pár nap erejéig. Ez kifejezetten stresszes volt egyébként, tudjátok, mennyit elkérnek egy airbnb-ben arra a hétvégére a környéken? Szerencsére a https://hu.flatfy.com/elad%C3%B3-lak%C3%A1s-budapest weboldal megmentetett, nagyon jó dealt sikerült találjunk a barátaimmal. Életem legjobb napjai voltak a Hungaroringen. Tavaly sajnos egy baleset miatt ki kellett hagynom a nagydíjat, de idén mindent megteszek, hogy újra ott lehessek!!! A program már kint van a honlapjukon, https://www.hungaroinfo.com/formel1/program_hu.htm , az ottani viszontlátásra Forma1 rajongók!!! -gg- -gg-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & MF1B14 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. júl. 18, 2019 8:35 pm

kovacsszandra írta:
szer. júl. 17, 2019 11:19 am
Sajnálattal látom, hogy ennyire pang újabban ez a csevegő :( Én külföldről jöttem az elmúlt években rendszeresen a Hungaroringre, emlékszem a legelső alkalommal 2016-ban mekkora izgalom és stressz volt, hónapok óta készültem az eseményre, megvettem online a jegyeket a https://www.hungaroinfo.com/formel1/index_hu.htm honlapon keresztül, aztán elkezdtem lakásokat nézni a Hungaroring idejére, ahol tartózkodhatok a barátaimmal egy pár nap erejéig. Ez kifejezetten stresszes volt egyébként, tudjátok, mennyit elkérnek egy airbnb-ben arra a hétvégére a környéken? Szerencsére a https://hu.flatfy.com/elad%C3%B3-lak%C3%A1s-budapest weboldal megmentetett, nagyon jó dealt sikerült találjunk a barátaimmal. Életem legjobb napjai voltak a Hungaroringen. Tavaly sajnos egy baleset miatt ki kellett hagynom a nagydíjat, de idén mindent megteszek, hogy újra ott lehessek!!! A program már kint van a honlapjukon, https://www.hungaroinfo.com/formel1/program_hu.htm , az ottani viszontlátásra Forma1 rajongók!!! -gg- -gg-
-v-
http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.ph ... 668#p73668
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég